Opinie o Elektryk-Instal Ryszard Świątek w Świdnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektryk-Instal Ryszard Świątek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektryk-Instal Ryszard Świątek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektryk-Instal Ryszard Świątek w Świdnik

Cześć, jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w tej firmie? Nadal pracuje się po kilkanaście godzin dziennie, tak jak pisaliście? Czy coś się zmieniło? Wciąż pracuje się w soboty? Jeśli tak, to stawka za nie jest jakaś lepsza z racji pracy w weekend? Rozjaśnijcie

Nick Nowy wpis

Pracowałem u tego pana kilka lat temu. Obiecywał wynagrodzenie za kwotę ustaloną z góry za 2 msc pracy, po 2 tygodniach (przepracowanych po kilkanaście godzin dziennie, wliczając w to soboty), obniżył ją o 1/3 usprawiedliwiając się tym, że jednak ma za mało pracownikow, kiedy zrezygnowałem wypłacił mi 250,00 zł (ZA 2 TYGODNIE). Nie będę już wspominał o sytuacjach conajmniej dziwnych w trakcie pracy bo to temat na długi artykuł ale stanowczo odradzam bo ten człowiek jest niepoważny, kreuje się na uczciwego ale niestety jest zupełnie inaczej. Stanowczo odradzam!

12 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie ale jeszcze nigdy nie słyszałem o wynagrodzeniu ustalanym z góry, możesz powiedzieć w którym roku to było i opisać jak to wyglądało z tymi 250zł. W firmie pracowało się w akordzie lub na godziny więc ciężko ustalić kwotę z góry szczególnie że nikt kogo znałem w tej firmie nie pracował za z góry ustaloną stawkę. Jeśli naprawdę za 2 tygodnie dostałeś 250zł to warto to opisać żeby ktoś kto będzie chciał tam się zatrudnić wiedział z czym może się spotkać.

Nick Nowy wpis

jestem zadowolony współpraca bez problemow.

Pracuję w Elektryk - Instal od około pół roku, na początku dostałem umowę zlecenie. Po jej zakończeniu sam porozmawiałem z panią z biura że chciałbym przejsc na umowę o pracę. Nie było żadnego problemu. Praca na akord, jesli ktoś chce to zarobki naprawdę są wysokie. Praca jak praca, na budowie nie wszytskie sytuacje przestojów itp są zależne od firmy tylko sytuacji na budowie. Pracodawca zapewnił mi sprzęt i ubrania robocze. Widziałem że do pracy też przyszli młodzi bez doświadczenia, pracowali na początku na godziny żeby się wdrożyli w robotę. Także duzy plus.

Łucja

No to super jak nie było żadnego problemu. A ile można tak w miesiącu zarobić ogólnie?

@Łucja

różnie. To zależy od tego jak kto pracuje. Rozmawiałem z chłopakami to było tak od 3500 do 7500 .

Łucja

7,5? Wow, ale skąd aż taka duża rozbieżność pomiędzy kwotami?

Firma porażka, szef wymaga dużo a od siebie to nic nie daje.Na początek oczywiście rozmowa z szefem w biurze i jego obiecanki, jak w firmie jest cudownie, że wypłata na czas i i stawka godzinowa/akordowa dobra ale jak przychodzi do rozliczenia to okazuje się że na początek ubranie robocze swoje, badania za swoje i wypłata na raty bo jak mówi szef nie ma pieniędzy. Praca akordowa w sumie spoko tylko szkoda że dniówka wychodzi ok. 70 zł. Pani zajmująca się rozliczeniami chyba nie bardzo wie co robi w tej firmie bo wypłata nigdy się nie zgadza. Ogólnie nie polecam.

To chyba Pani Ola pisała.

Łucja

Czemu tak jednoznacznie stwierdzasz, że pracownik nie mógł tego napisać od siebie? U Ciebie widzę warunki wyglądały inaczej, może w innym czasie pracowaliście i stąd taka rozbieżność?

@Łucja

od tego to zalezy ile kto siedzi i się (usunięte przez administratora)i od tempa pracy albo pewnie tez od doswiadczenia . Na niektorych budowach sa le[sze stawki z tego co sie zorientowalem

@12345

czyli jakie? a po innych warunkach się orientowałeś, porównanie traktowania ludzi tu i tu, zapewnienie bezpieczeństwa itp? to też ważne sprawy chyba?

@Łucja

przecież pracujemy przede wszytskim akordowo wiec nie da sie napisac jakie warunki

Firma Elektryk-Instal Ryszard Świątek prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

jest ok pracuje tu od dłuzszego czasu nie mialem jeszcze takich problemow tutaj ktore opisują inni. Mam wrażenie tylko ze wiekszosc narzeka bo taka ich natura. ja jestem zadowolony

Abc

W tej firmie "jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu za tak niewiele"

@Abc

Ktoś tu pisał niedawno, że robi się tutaj na akord, więc jeśli dobrze się zorganizujesz to możesz samemu sobie tutaj zawdzięczać wiele, tak? Ogólnie rozumiem, że negatywnie ją postrzegasz?

@Łucja

Możesz zawdzięczać wiele, tyle tylko że przy takich stawkach akordowych nie ma możliwości zarobienia na normalną wypłatę, chyba że ktoś chcę pracować po 16 godzin to wtedy może się uda. Stawka godzinowa to też żart, w innych firmach na start dostaję się kilka złotych więcej.

Przemysław
@ABC

To jaka tu jest stawka godzinowa - minimalna?

@ABC

16 godzin? A pozwoliliby wgl., żeby tyle robić? Aż strach pytać o te stawki, widzę że też chyba za bardzo nie chcesz zdradzać. Tu obowiązuje jakaś tajemnica firmowa może?

@Łucja

Często było tak że trzeba zostać bo coś musi być zrobione dzisiaj, nie raz byliśmy w pracy po 14 godzin a i 16 się zdarzało. Nie wiem jaka jest teraz bo już tam nie pracuje ale rok temu było to 16zł. Tajemnic żadnych nie ma, zresztą można zadzwonić do biura i wszystkiego się dowiesz.

Bożena
@ABC

16 zł netto czy brutto? Tak w ogóle może za mało osób mieli do pracy skoro musieliście tyle godzin dziennie pracować, nie mysleli o zatrudnieniu większej ilości osób?

@Bożena

16 na rękę. Może chcieli zatrudnić, ale kto będzie w delegacji pracował za 160zł za 10godz. na budowie.

Totalna porażka!Obiecanki bez pokrycia.Ukrainiec bierze co lepsze a reszta ochłapy za marne grosze!Dla desperata może być! reszta niech omija tą firmę!

qwerty

Firma sama w sobie okej, wszyscy ludzie spoko, narzędzia wysokiej jakości, wypłata zawsze dziesiątego była na koncie. Wynagrodzenie w większości akordowo (można zarobić o ile wszystko jest dobrze zorganizowane ale tu to były wyjątki), lub godzinowo trzeba było coś zrobić czego nie było na karcie przerobowej. Robota niby na akord i na zleceniu, ale taka zasada że po 10h się pracuje dziennie. Za dojazdy do miejsca pracy spod firmy, oczywiście nie było płacone mimo że się było w pracy. Tak samo w przypadku delegacji 6h w busie za darmo(nawet jako kierowca). Zdarzały się przypadki że o 14 nie było już co robić ale do domu wcześniej nie pojechaliśmy bo brygadzista się bał szefa, albo po kilka h czekaliśmy na decyzje jak coś zrobić. Doprosić się o narzędzia/odzież roboczą też trochę trwało bo nikt się nie poczuwał aby zapewnić jak się zużyły. Więc podsumowuje wszystko jako problem z właściwą organizacją ale złych wspomnień nie mam

Bez kitu

Witam, Pracowałem tam, ta firma to jakieś totalne nieporozumienie, właściciel najpierw obiecuje ile to się będzie u niego zarabiać i jakie warunki jest w stanie zaproponować, pierwsze dostaję się umowę zlecenie wiadomo nowy pracownik trzeba go sprawdzić, lecz po dłużej współpracy dostaję się kolejne umowy zlecenia i tak przez cały czas, godziny pracy też nie są przestrzegane, pracuję się tam po 10-14 h dziennie o urlopie można zapomnieć. Stawka godzinowa to jakiś żart 12 zł/h netto i tłumaczenie pracodawcy że tyle się zarabia na budowie kpina. Jeśli szukacie normalnej pracy stanowczo odradzam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektryk-Instal Ryszard Świątek - Świdnik

• Jak się pracuje w Elektryk-Instal Ryszard Świątek?

Zobacz opinie na temat firmy Elektryk-Instal Ryszard Świątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektryk-Instal Ryszard Świątek?

Elektryk-Instal Ryszard Świątek
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 11 lok. 59
    21-040 Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042