Studiotech Poland Sp. z o.o.

Opinie o Studiotech Poland Sp. z o.o.

Eth

Potwierdzam opinię Sat. Współpracuję ze Studiotech od ponad 10 lat. Atmosfera świetna i bardzo duża kultura pracy. Nie jest to firma dla ludzi o mentalności "czy się stoi czy się leży....", a niestety większość ludzi którzy odeszli ze Studiotech mieli duże wymagania jednocześnie reprezentując sobą bardzo mało. Oczywiście nie wszyscy - byłbym niesprawiedliwy w stosunku do kilku wartościowych osób które zdecydowały się odejść. Konkluzja jest prosta. Jest to firma dla ludzi "chcących" i szczerze życzę wszystkim ludziom z otwartym umysłem takiego pracodawcy.

Sat

Nie zgadzam się z opiniami powyżej, ktoś ma niezły ubaw kreując czarny PR, pracuje w tej firmie ponad 15 lat, atmosfera jest rewelacyjna, rywalizacja występuje oczywiście w pozytywnym sensie, pomaga w pracy. Mamy silny zespół ludzi ze stażem ponad 10 letnim, jeśli ktoś się nie utrzymał - znaczy nie dorastał do reszty zespołu.

Ma
@Sat 23.03.2017, 09:22

Taaak taka teoria to może o osobie o inicjałach MZ to także prawda staż pracy 10 lat w tej firmie :-) Czy można powiedzieć o niej że to była "słaba osoba" i sobie nie radziła . Nie żartujcie .

Eth
@Ma 01.04.2017, 23:55

Możesz po polsku?

MarianoItaliano

kj
@MarianoItaliano 26.08.2016, 15:02
Mogę potwierdzić, praca w tej firmie to pomyłka i z czystym sumieniem podpisuje się pod powyższymi uwagami....

Jak macie takie opinie o st i jesteście tacy dobrzy, walcie do 4V... oni mają niezły skład i dobrze o nich mówią, ale ciężko się do nich dostać...

Ma

Tak tylko ze byly szef za nic nie jest odpowiedzialny... nie ma zadnych spotkan jest wolnym elektronem ... zreszta mial wczesniejszy dzien lub 2 dni do tylu... a co do dochodow to suma jest 7-cyfrowa . Po prostu zlewka na maksa.. Bardzo negatywnie to odebralem - jakbym byl smieciem w tej firmie.

Ma..

Potwierdzam powyższe opinie. Moj szef nie raczył się pojawić w dniu kiedy odchodziłem z pracy w Studiotech-u . A przysporzyłem tej firmie niezłe dochody to tylko świadczy w jakim poważaniu mają pracownika.... Smutne to ... 4 letni pracownik. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie To tylko stracony czas. Pozdrawiam M.

Anna

Potwierdzam powyższe opinie. Kilka miesięcy temu zakończyłam z nimi swoją przygodę. Wszystkim którzy zależy na własnym zdrowiu radzę omijać Studiotech Poland szerokim łukiem.

Macko

Po kilku latach pracy człowiek jest kompletnie wypalony, jedyny argument za to wysokość zarobków. Jednak sposób naliczania premii nie jest jasny i czeto ma się ważenie ze są tu równi i równiejsi. Czas pracy praktycznie nienormowany, atmosfera na pozór miła ale ciagle czuć rywalizacje i oddech "kolegów" którzy lepiej wyrabiaja "normy". Na krótką mete - zarobic, zmienic na cos normalnego i zapomniec.

Bambi

Studiotech może i ma dobrą renomę na rynku, ale normalny człowiek tam nie wytrzyma - szefowa chora na głowę niszczy psychicznie pracowników, dział sprzedaży wszystkich [usunięte przez moderatora] - jedynie w technice jest jeszcze kilku normalnych ludzi. Szkoda mówić

Zostaw opinię o Studiotech Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studiotech Poland Sp. z o.o.