Opinie o Studiotech Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Studiotech Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Studiotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studiotech Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Zawiedziony

Jeżeli poszukujecie stabilnej i spokojnej pracy - omijajcie szerokim łukiem. Jeżeli pragniecie płatnych nadgodzin, ciągłej mozolnej pracy i poznawanie różnych miejsc od strony technicznej lepiej nigdzie indziej nie traficie. Każdy wydaje się być miły ale są mocno krytyczni i dwulicowi wobec innych. W hangarze jak i w technice występuje bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy. Sam prezes jest znienawidzony - nic go nie obchodzi, ma zostać zrobione bo przeszedł projekt i koniec, nie ważne jak - nie masz narzędzi, kombinuj; nie masz czasu - od czego są nadgodziny. Ścigaj się z innymi współpracownikami i haruj po 12 godzin dziennie (również w weekendy a jak odmówisz to zaraz idziesz w odstawkę); nie możesz bo nie zależy to od Ciebie - załatw to sam. Z Panią prezes można się dogadać jak jest wszystko według nich w porządku, gdy coś się stanie - złamiesz nogę, wykorzystasz swoje prawa (oferują umowę o pracę), to nagle jesteś najgorszy i Cię tak zbeszta, jakbyś popełnił przestępstwo. Zespół IT wydawał się w porządku, Panie z kadr również. Co do reszty, każdy myśli że jest najważniejszy i walczy o władzę jak zwierzę by tylko się utrzymać przy stołku. Nowy hangar jest oblegany przez starszych specjalistów - większość w porządku, wyjątkiem jest jeden co uważa się za niezastąpionego Pana i władce. Fachu Cię nauczą ale charakter straszliwy. Stary hangar - kiedyś może był lepszy. Jeden co niby awansował i non-stop drukuje kartki z góry by wydrukować nowe schematy okablowania do przecięcia, a drugi dziwię się że jeszcze go trzymają. Typ anty-społeczny. Wiecznie narzekający, z sarkastycznym poczuciem humoru i mocno agresywny wobec innych kolegów. Zgaduję że trzymają go bo nie ma rodziny i nawala nadgodziny jak inni, by zebrać na nowszy samochód (może już nie jeździ golfem). Szkoda mi pozostałych osób które muszą go znosić. Co do pozostałych, starają się trzymać poziom i profesjonalizm. Niechętni do jakiejkolwiek nauki innych. Nie rozumiem tak bardzo trzymania się stołków skoro i tak starają się być niezastąpieni. Handlowcy sprzedają ile wlezie a później człowieku kombinuj mając małą flotę samochodów. Kompletny brak zasad i organizacji. Dobrze płacą jak na fabrykę. Zrobisz swoje i lecisz w następne miejsce. Jeżeli powalczysz i się wdrożysz, stracisz czas dla rodziny ale za to zyskasz dobrych kolegów, którzy będą tylko Ci zlecać kolejną bezmyślną robotę (ważne by robić, nie ważne by pomyśleć i zrobić coś szybciej/skuteczniej). Za ilość strat jaką zobaczyłem mógłbym wybudować sobie wille z basenem :) Jak w każdej pracy, są plusy i minusy. Narobić się i szukać dalej - to akurat częsty sposób Studiotech. Znaleźć ludzi, wykorzystać i z dnia nadzień powiedzieć że Cię więcej nie potrzebują.

@Zawiedziony

zastanawia mnie tylko jedna rzecz - skoro bylo tak strasznie, to dlaczego nie odszedłeś wczesniej dobrowolnie? P.s. opinia na temat firmy to jedno, ale przytyki personalne do konkretnych pracowników, swoją drogą dalekie od prawdy, są po prostu niesmaczne.

Karo Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest dla mnie jednym z kluczowych czynników. Nie wyobrażam sobie, zeby zmuszać się każdego dnia do wyjścia z domu. W tej firmie panuje naprawdę rodzinna atmosfera. Człowiek jest traktowany przede wszystkim jako człowiek, a drugiej kolejności jako pracownik - to w dzisiejszych korporacyjnych czasach rzadko spotykane.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Studiotech Poland Sp. z o.o.?

Zawiedziony

Do typowo mechanicznej, monotonnej roboty. Zależy czy będą w danym okresie potrzebować.

Karo Nowy wpis

Jak najbardziej. Tutaj dostalam pracę po studiach, chociaż dla większości firm mój brak doświadczenia byl dyskwalifikujący

Bartek

Czyli widzę ze nie polecacie, a może ktoś jednak napisze o jakiś plusach ?

@Bartek

Duza kuchnia, brak korków dojezdzajac z Warszawy. Poznanie duzo sprzetu, wspolpraca z roznymi specjalistami. Wstepnie mila atmosfera. Mozliwosc wykazania się. Poznanie broadcastu od srodka. Praca w ciekawych miejscach (czesto jednak w poczatkowej fazie budowy np. Z innymi ekipami ze wschodniej granicy).

Bartek Nowy wpis
@Zawiedziony

Mogłaś dalej skakać ale firma cię wyprowadzi na ludzi nie martw się :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Studiotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik w Dziale Administracji
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Witold

Spoko firma ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś nie do końca zadowolony

Bartek

Może kiedyś nie było to dobra firma ale teraz ma dobre opinie!!

Bambi

Studiotech może i ma dobrą renomę na rynku, ale normalny człowiek tam nie wytrzyma - szefowa chora na głowę niszczy psychicznie pracowników, dział sprzedaży wszystkich [usunięte przez moderatora] - jedynie w technice jest jeszcze kilku normalnych ludzi. Szkoda mówić

Kris
@Bambi

Święta prawda!

Potwierdzam powyższe opinie. Kilka miesięcy temu zakończyłam z nimi swoją przygodę. Wszystkim którzy zależy na własnym zdrowiu radzę omijać Studiotech Poland szerokim łukiem.

Kris
@Anna

Potwierdzam

Tomasz

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że od dawna nikt nie pisze?

Eth

Potwierdzam opinię Sat. Współpracuję ze Studiotech od ponad 10 lat. Atmosfera świetna i bardzo duża kultura pracy. Nie jest to firma dla ludzi o mentalności "czy się stoi czy się leży....", a niestety większość ludzi którzy odeszli ze Studiotech mieli duże wymagania jednocześnie reprezentując sobą bardzo mało. Oczywiście nie wszyscy - byłbym niesprawiedliwy w stosunku do kilku wartościowych osób które zdecydowały się odejść. Konkluzja jest prosta. Jest to firma dla ludzi "chcących" i szczerze życzę wszystkim ludziom z otwartym umysłem takiego pracodawcy.

Sat

Nie zgadzam się z opiniami powyżej, ktoś ma niezły ubaw kreując czarny PR, pracuje w tej firmie ponad 15 lat, atmosfera jest rewelacyjna, rywalizacja występuje oczywiście w pozytywnym sensie, pomaga w pracy. Mamy silny zespół ludzi ze stażem ponad 10 letnim, jeśli ktoś się nie utrzymał - znaczy nie dorastał do reszty zespołu.

Ma
@Sat

Taaak taka teoria to może o osobie o inicjałach MZ to także prawda staż pracy 10 lat w tej firmie :-) Czy można powiedzieć o niej że to była "słaba osoba" i sobie nie radziła . Nie żartujcie .

Eth
@Ma

Możesz po polsku?

MarianoItaliano

Mogę potwierdzić, praca w tej firmie to pomyłka i z czystym sumieniem podpisuje się pod powyższymi uwagami.

kj
@MarianoItaliano

Jak macie takie opinie o st i jesteście tacy dobrzy, walcie do 4V... oni mają niezły skład i dobrze o nich mówią, ale ciężko się do nich dostać...

Ma

Tak tylko ze byly szef za nic nie jest odpowiedzialny... nie ma zadnych spotkan jest wolnym elektronem ... zreszta mial wczesniejszy dzien lub 2 dni do tylu... a co do dochodow to suma jest 7-cyfrowa . Po prostu zlewka na maksa.. Bardzo negatywnie to odebralem - jakbym byl smieciem w tej firmie.

Ma..

Potwierdzam powyższe opinie. Moj szef nie raczył się pojawić w dniu kiedy odchodziłem z pracy w Studiotech-u . A przysporzyłem tej firmie niezłe dochody to tylko świadczy w jakim poważaniu mają pracownika.... Smutne to ... 4 letni pracownik. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie To tylko stracony czas. Pozdrawiam M.

Macko

Po kilku latach pracy człowiek jest kompletnie wypalony, jedyny argument za to wysokość zarobków. Jednak sposób naliczania premii nie jest jasny i czeto ma się ważenie ze są tu równi i równiejsi. Czas pracy praktycznie nienormowany, atmosfera na pozór miła ale ciagle czuć rywalizacje i oddech "kolegów" którzy lepiej wyrabiaja "normy". Na krótką mete - zarobic, zmienic na cos normalnego i zapomniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Studiotech Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Studiotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Studiotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studiotech Poland Sp. z o.o.?

Studiotech Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bażancia 53
    02-892 Warszawa

Studiotech Poland Sp. z o.o.