Auto Krak Jan Wójcik

Kraków

Opinie o Auto Krak Jan Wójcik

Pomocnik lakiernika

Nie polecam dla szukających pracy. Oferta na pomocnika lakiernika widnieje od grudnia. Byłem tam 5 dni zarobiłem 500 zł. Po czym powiedzieli, że mają porozmawiąc z pracownikami lakierni i oni zasugerują kogo wybrać, bo przeprowadzili już rekrutację. Mieli wybrać już w styczniu. Dziś jest 8 czerwca a oferta pracy dalej widnieje. Ta firma zatrudnia na okres próbny tygodniowy - po czym pracownik podrobi im zleceń i już więcej się do niego nie odzywają.

Zostaw opinię o Auto Krak Jan Wójcik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Krak Jan Wójcik