E-Fekt Agencja Reklamowa Tomasz Hałuniewicz

Kraków

Opinie o E-Fekt Agencja Reklamowa Tomasz Hałuniewicz

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem E-Fekt Agencja Reklamowa Tomasz Hałuniewicz jako pracodawcą?

Biuro Tłumaczeń

Absolutnie nie polecam. Pan Tomasz jest mi winny pieniądze za wykonane zlecenia (około 3 lata) i chociaż umówiłam się, że w ramach zaległości Agencja wykona dla mnie stronę internetową nie doczekałam się nawet telefonu w tej sprawie. Przestrzegam przed nieuczciwym postępowaniem.

ola

Nie polecam zdecydowanie!! Cyrk na kółkach :)

hmm

omijać szerokim łukiem, to za mało powiedziane ;)

jaraduga

Pan Tomasz jest winny mi pieniądze i nic z tym nie robi już ponad rok.

ble

nie polecam.

Zostaw opinię o E-Fekt Agencja Reklamowa Tomasz Hałuniewicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Fekt Agencja Reklamowa Tomasz Hałuniewicz