Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Sosnowiec

Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Opinie o Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Zalamana

Po wizycie w salonie jest mi poprostu smutno ! Zostałam potraktowana jak ... Plebs ! Wszystko niby pięknie ładnie robi mi włosy młoda dziewczyna( jak potem się wygadała uczennica i jest tylko do końca maja) . Za usługę rozjaśnienia tylko samego odrostu Z olaplexem dałam 180 zł. Jak ma prace uczennicy co jest co chwile kontrolowana ; i poprawiana ok. Zapłaciłam ( kolor był no jak po rozjaśniaczu wiadomo ; ale to chciałam ) . Pani właścicielka wybiegła za mną salonu powiedziała że jeszcze mam zapłacić 80 zł bo nie policzyłam za pielęgnacje ! Na środku ulicy złapała mnie za ręce i zaczęła mnie ciągnąć do swojego salonu po czym ja do niej mówię że spokojnie nie ucieknę nie jestem jakimś (usunięte przez administratora) pomylić się każdy może no ale traktować człowieka jak jakiegoś lumpa ? I co 260 zł za prace uczennicy ? Poczułam się okropnie ! Nie traktuje się tak ludzi ... Włosy na drugi dzień umyłam . Są tępe i nie czuć ze był na nich Olaplex . Muszę w domu sama regenerować . Nie polecam

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych.

Zostaw opinię o Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych