Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Sosnowiec

Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Opinie o Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych

Mania

jestem zadowolona z pani Agnieszki z salonu Dafne z ul Ostrogórskiej bardzo dobra fryzjerka po zamknięciu tego salonu nie wiem gdzie pani Agnieszka pracuje a szkoda byłabym wdzięczna za jakieś wiadomości gdzie ta pani jest

Ilona

OKROPNOŚĆ!!!!!!!Wybralam sie do tego"salonu" z córką spontanicznie, gdybym wiedziała co nas tam czeka to ominęła bym szerokim łukiem. Właścicielki dwie bliźniaczki-doznałam "zaszczytu"bycia obsługiwaną przez jedną z tych pań. Kobieta totalnie nie ma pojęcia o prostym cięciu włosów. Ale zaczne od początku na dzien dobry wyslala mnie do umycia wlosow ale zatrzymala mie przed samym myciem i spytala dokąd będziemy ciąć wiec jej pokazalam a ta wzieła nożyczki i odciela mi wlosy na 2 garści kazda z nich podala innej fryzjerce do spiecia gumka i jak sie domyslam na handel bez mojej zgody i zadnego pytania. Wlosy obiela krócej niz chcialam co juz mi podcieło kolana. Obie z córką nie miałysmy założonych fartuszków ochronnych,więc sobie proszę wyobrazić upał 30 stopni i przyklejone odciete wlosy do całych pleców. Córce rozciągła bluzkę odkrywając jej cale ramiona a mi odpiela na plecach zamek sukienki tak ze doslownie widac mi bylo biustonosz....porazka ale po tym jak jej uczennica spytala czy jej podac fartuch ochronny odpowiedziala że nie bo tej fryzury nie da sie ciąć z fartuszkiem. Więc siedziałam cicho.A jak pani tnie wlosy?????hmmm ciekawa szkoła cięcia nie wiem kto tą panią uczył ale domyslam sie że NIKT tej pani nigdy nie uczył!!!!a jeszcze poucza swoja stażystke jak sie przedziałek robi to była żenada roku.... Otóż pani zaczesala włosy na moich plecach jedną dlonią przycisła włosy do pleców a drugą cieła przy samych plecach w miejscu przyciśnięcia rozumiecie to???? Jakby to zrobiło dziecko z przedszkola to bym zrozumiała. Ja myslalam że włosy tnie się trzymajac miedzy palcami ale otóż chyba pani wymyśliła swój patent na cięcie-bardzo nowocześnie. Efekt?Schody krzywizny i żadnej lini prostej. Jak można spartolić boba?????prosta fryzura nawet nie chcialam cieniowania a ona mnie oszpeciła i jeszcze mi powiedziała ze tej fryzury nie da się inaczej zrobić. Dzięki uprzejmości p. Agnieszki która nie wypuściła mnie z tego salonu w takim stanie to jakos wygladam i moglam w tym dniu normalnie pojechac na wakacje. Dziękuję pani za to że pół godziny- jak nie więcej- musiała pani naprawiać fryzurę spartoloną przez pani szefową- która zielonego pojęcia nie ma o fryzjerstwie!!!!!!Niech pani stamtąd ucieka i to jak najszybciej. Tam na pewno sie pani nie rozwinie!!!!!Podsumowanie? Zostałam okradziona z włosów oszpecona obklejona włosami. A jaki ta pani ma sposób na tuszowanie krzywizn?Otóż MODELOWANIE:) TAK WŁAŚNIE ZAKRYWA SIĘ SPARTOLONE CIĘCIE. A moja córka?takie same schody brak mi słów jestem w szoku!!!!!????????????????

Zalamana

Po wizycie w salonie jest mi poprostu smutno ! Zostałam potraktowana jak ... Plebs ! Wszystko niby pięknie ładnie robi mi włosy młoda dziewczyna( jak potem się wygadała uczennica i jest tylko do końca maja) . Za usługę rozjaśnienia tylko samego odrostu Z olaplexem dałam 180 zł. Jak ma prace uczennicy co jest co chwile kontrolowana ; i poprawiana ok. Zapłaciłam ( kolor był no jak po rozjaśniaczu wiadomo ; ale to chciałam ) . Pani właścicielka wybiegła za mną salonu powiedziała że jeszcze mam zapłacić 80 zł bo nie policzyłam za pielęgnacje ! Na środku ulicy złapała mnie za ręce i zaczęła mnie ciągnąć do swojego salonu po czym ja do niej mówię że spokojnie nie ucieknę nie jestem jakimś (usunięte przez administratora) pomylić się każdy może no ale traktować człowieka jak jakiegoś lumpa ? I co 260 zł za prace uczennicy ? Poczułam się okropnie ! Nie traktuje się tak ludzi ... Włosy na drugi dzień umyłam . Są tępe i nie czuć ze był na nich Olaplex . Muszę w domu sama regenerować . Nie polecam

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych.

Zostaw opinię o Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dafne S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Bogumiła Kozioł Danuta Wypych