Politechnika Wrocławska

Wrocław

Opinie o Politechnika Wrocławska

bestbe

@gaja pytasz o co dokładnie, bo nie rozumiem chyba. Taka praca istnieje i jest właśnie tak jak napisałeś. Wiem też, że atmosfera przyjemna, więc raczej narzekać nie będziesz. Sam się zastanawiam nad specjalistą ds. płac. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naliczanie wynagrodzeń i stypendiów dla pracowników uczelni w wyznaczonych jednostkach organizacyjnych.

gosc

Tam jest wszystko ustawione , pracowałam do niedawna ")

ana

Witam, pojawiła się też po raz kolejny oferta na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Czy warto składać aplikację? Bo wydaje mi się, mają tam ostatnio spora rotację, a jak się zmienia załoga no to zastanawiam się czy kiepskie zarobki czy może atmosfera?

Zostaw opinię o Politechnika Wrocławska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politechnika Wrocławska