Enterso Wojciech Kłodziński

Szczecin

Opinie o Enterso Wojciech Kłodziński

Jarek

Uczciwy pracodawca, firma umożliwia rozwinięcie się w kierunku marketingu internetowego. Jestem bardzo zadowolony z osiąganych efektów pod kątem udoskonalania umiejętności. Współpraca jest klarowna nie obawiam się o oszustwo. Szczerze polecam.

Artur

Bardzo szybko rozwija się firma Enterso, na szczęście wraz z rozwojem wynagrodzenie również idzie w górę. ! Polecam pracodawce

Adam

Wypłata na czas, ciekawe projekty, młody zespół, przyjemna praca w ładnym biurze. Polecam współpracę z Wojtkiem i zespołem Enterso

Bart

Uczciwy pracodawca, wypłata jest zawsze na czas. Komunikacja w firmie jest na odpowiednim poziomie co poprawia kulturę pracy całego zespołu. Firma prężnie się rozwija często planując i wdrażając nowe projekty jest ciekawie. Polecam !

Jarosław Herman

Enterso na początek wydawało mi się, że to kolejna firma czarująca klientów. Na całe szczęście byłem w ogromnym błędzie ! Jest co chwalić Prezes firmy Wojciech Kłodziński jest geniuszem, bowiem moja firma była na skraju bankructwa a kilka rad specjalisty i działania przez Enterso wykonane pozwoliłby ponownie stanąć mi na nogi.! Polecam osobom poważnie myślącym o rozwoju własnej działalności z rozsądnym budżetem.

Adam

Polecam współpracę, zawsze można się dogadać z Wojtkiem w sprawie pracy. Działam

Kreuj lepszy rynek pracy. Dodaj szczerą opinią na temat Enterso Wojciech Kłodziński jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o Enterso Wojciech Kłodziński - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterso Wojciech Kłodziński