Sp.j. Aleksandra Marietta Sząszor Wiesław Sząszor

Tuchola

Opinie o Sp.j. Aleksandra Marietta Sząszor Wiesław Sząszor

Pewna Pani

Krętacze, oszuści, wyzyskiwacze, wszystko kosztem zdrowia i rodziny sprzedawcy, praca po 12 h, zero poszanowania pracownika, najniższa krajowa i nic więcej. Nie polecam tej pracy nikomu, zrobią z Was złodziei. Praca bez umowy na czarno. Ciągle kombinacje z umową i płacą.

aneta

Firma jest ponad 10 lat na rynku i maja naprawde duży wybór biżuterii w dobrych cenach.

Pochujek

Firma pucuj dziada na reke 1140PLN.[usunięte przez moderatora]

spostrzegawczy147

Właściciele tej firmy opływaja w luksus a swoim pracownikom płaca najniższą krajową...[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Sp.j. Aleksandra Marietta Sząszor Wiesław Sząszor - Tuchola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sp.j. Aleksandra Marietta Sząszor Wiesław Sząszor