Istna tragedia. Załatwianie prywatnych spraw szefostwa - w dniu wolnym lub przed pracą kupowanie leków dla szefa. Przed godzinami pracy telefony od Pani Szefowej co zrobić co kupić, obgadywanie, wyzywanie innych pracowników przez samą szefową. Tolerancja nadgodzin z wyrównywaniem do „niedogodzin” cyrk i bzdura.
Wykorzystywanie do dostarczania „kierowcy” pieniędzy oraz bieżących spraw ze sklepu po godzinach pracy - zero rekompensaty. Dzień wolny w tej firmie nie istnieje ciągłe telefony.
Chcesz wolne/ urlop załatw sobie zastępstwo. Bądź pracownikiem i rekruterem, konwojentem za najniższą krajową. Wody dla pracowników latem nie ma, nawet maseczek w dobie pandemii!
Naprawy sprzętu firmowego również w dniu wolnym!
Płyn do szyb przychodzi w butelce po wodzie mineralnej , brak bieżącej dostawy ścierek do czyszczenia biżuterii, nawet kartki A4 wyliczone łącznie z ręcznikiem papierowym. Bzdura nie praca i cyrk na kółkach. Częste roszady w personelu mówią same za siebie. Nikt o zdrowych zmysłach długo pracować tam nie będzie. Kombinatorzy i wykorzystywacze. Brak telefonu firmowego - z prywatnego telefonu pracownika powiadamia się klientów o reklamacjach/ naprawkach do odbioru.
Stanowczo nie polecam i przestrzegam przed pracą!