Digitland Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe W. Wierzba i S-ka

Kraków

Opinie o Digitland Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe W. Wierzba i S-ka

hana

dobra innowacyjna firma otwarta na nowe pomysły i nieprzeciętnych ludzi. Prowadząc całodobowy serwis na terenie i instalacje sieci komputerowych LAN i WAN potrzebują odpowiednich pracowników. Mają kilka świetnych autorskich programów

obiektywny

Świetny pracodawca dla każdego szukającego możliwości rozwoju oraz stabilnej pracy. Daje duże możliwości pozyskania rzetelnej, ugruntowanej wiedzy. Pracuje się spokojnie, w przyjaznej atmosferze z kompetentnymi współpracownikami.

pracowałem to wiem

Ludzie mili, atmosfera przyjazna - w szczególności dotyczy to starszych pracowników. Właściciele... jak w prywatnej filmie... nie warto, nie polecam, chyba, że na chwilę... technologie przestarzałe, wciskanie kitu klientom, często sprzedawanie tego co jeszcze nie działa lub nawet jeszcze w ogole tego nie ma... klienci dają się nabrac na gadkę właściciela. Ogólnie nie polecam.

były pracownik - już

... stare technologie, stare przyzwyczejenia!!!!!!!! kasa żadna!!!!!

były

Praca ok. ale zarobki marne.

Zostaw opinię o Digitland Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe W. Wierzba i S-ka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digitland Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe W. Wierzba i S-ka