Vinotti
counter
Bartosz Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje obecnie wewnątrz zespołu? Od dłuższego czasu nikt nie udziela się w tym wątku, mam jednak nadzieję, że ktoś z pracowników napisze coś więcej na ten temat. Każdy szczery wpis jest bardzo cenny i pomaga lepiej poznać firmę.

eee Nowy wpis

jak na szkolenia i do tego warunki jak wspomniane w ogłoszeniu, czyli: "Umowę o prace na pełen etat oraz Wynagrodzenie premiujące wysoką sprzedaż", to ja chętnie. Fajna sprawa, no i w sumie mają kilka punktów w całej Polsce, co dobrze o nich świadczy

patrynio Nowy wpis

Nie wiem jakiego rozwoju osobistego i kariery własnej oczekujesz w salonach meblowych vinotti, bo ciężko się chyba jakoś bardzo rozwijać jako sprzedawca czy nawet przedstawiciel handlowy, no ale co kto lubi oczuwiście. Ciekaw jestem jaką jakość mają meble pokojowe od nich, bo desing naprawdę robi wrażenie, ale o jakości ze zdjęć ciezko się wypowiedziec

marcepanowy kaczor Nowy wpis

dla mnie również priorytetem jeśli chodzi o zatrudnienie jest danie mi możliwości rozwoju i kreacji własnej kariery. nie tylko chcę się piąć w górę ale poszerzac swoją wiedzę, pasję i umiejętności. czy w takim razie firma vinotii jest mi w stanie to zagwarantować? no i musi być też umowa o pracę na nieokreslony

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

a

Kto pracuje za 1500 ten pracuje;) jak jesteś dobry to twoje zarobki tez rosną

no i

.. skoro Ci nie dziękują to znaczy że jesteś dobry w tym co robisz i nie znajdą nikogo na twoje miejsce kto by tak ciężko pracował za 1500 zł.. szkoda cię..

Światłość

Jaki genialny frazes od kogoś powyżej mnie już piąty rok nie dziękują.

ja

tak jak szybko podejmesz pracę tak szybko ci podziękują

( )

Właśnie ubiegam się o pracę w vinotti Toruń i rozmowa przebiegała bez zarzutu.Kierownik posiada dużą kulturę osobistą.Uważam,że praca w tym salonie może być bardzo przyjemna.Pracować trzeba i zawsze znajdzie się ktoś "niezadowolony".

Ja od 4 lat jestem pracownikiem w tej firmie i śmieszą mnie te komentarze tutaj, jak ktoś jest śmierdzącym leniem i nie potrafi sprzedawać to leci z pracy, to chyba oczywiste tylu już takich widziałam i ściągali mnie w dół! 1300 to chyba na okres próbny kiedy masz czas żeby się wykazać, jak widać dalej nie doszłaś/dłeś. Ja tam jestem szczęśliwa jak masz pasje i sprzedajesz to zarabiasz. A jak nie masz podejścia do pracy to nigdzie nie będzie dobrej dla Ciebie!! Wszystko fajnie jak pracodawca czerwony dywan rozłoży drinka z parasolka poda!!!!!!!! Ludzie skąd wy się urwaliście. To telewizja i konsumpcjonizm tak wam wyprał te puste głowy. Ja do roboty przychodzę pracować taka kolej rzeczy i jestem zadowolona ze swojej pracy i czuję się bezpieczna w niej, bo wiem że dobrze ją wykonuję LENIE!!!!!!!!!!

Elle

Od kiedy 1300zl to dobre zarobki?

zulugula

(usunięte przez administratora)W firmie Vinotti nie przestrzega się żadnych zasad bezpieczeństwa pracy. Można zrobić 10 rzeczy dokładnie, a jeśli potkniesz się na jednej, to robisz wypad. Kiepski przepływ informacji wśród pracowników biurowych , co deorganizuje pracę salonów (wiadomo kogo potem się obwinia). Jednym słowem nie polecam!

lu

kto to pisał?! duża rotacja pracowników,okres próbny i won!nikt nie doceni efektów pracy na pewno,szkoda fatygi.podetną skrzydła i zabiorą wiarę w siebie.WIELE osób tam już pracowało,pewnie szkoda im czasu na pisanie opinii o tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Vinotti - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.