Opinie o Barbara Wieczorek Smerfy w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barbara Wieczorek Smerfy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Barbara Wieczorek Smerfy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Wieczorek Smerfy w Kraków

wisnia 20 Nowy wpis

Pani Barbara Wieczorek właściciel przedszkola Smerfy to najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobrazić. Nie dość , że jest jak widmo bo nie pokazuje się to jeszcze nie można w żaden sposób się z nią skontaktować. Pani Barbara (usunięte przez administratora) swoich pracowników, ponieważ nie płaci im składek ZUS co jest jej prawnym obowiązkiem jako pracodawcy, to jeszcze nie płaci w terminie wynagrodzenia za pracę. Pracownicy muszą do niej dzwonić kilkakrotnie i prosić się o pieniądze, które im się należą. Pani Barbara łamie wszelkie prawa pracownika i uważa, że jest w tym bezkarna . Bogaci się kosztem rodziców oraz biednych dzieci które chodzą do jej przedszkoli, ponieważ poziom edukacji jest fatalny. Uboga oferta zajęć dodatkowych i niedouczony personel, to standard. To nie jest przedszkole w którym wasze dziecko się rozwija, a przechowalnia tylko na czas waszej pracy. Pani Barbara pobiera ogromne pieniądze z dotacji na dzieci, za które nie robi kompletnie nic. Jedzenie w tym przedszkolu to koszmar, dzieci jedzą gorzej niż zwierzęta. Rozgotowane, papkowate i paskudnie wyglądające trafia codziennie do żołądków waszych biednych dzieci, przez co mogą nabawić się jedynie choroby. Nie polecam tego miejsca nikomu, ani do pracy ani do pozostawienia tam dziecka w celu wychowania przedszkolnego. Defrauduje pieniądze na prywatne cele , okradając przy tym rodziców i pracowników. To (usunięte przez administratora) i bardzo zły człowiek, nie mający żadnych zasad moralnych, etycznych i społecznych. Wykorzystuje ludzi i traktuje ich przedmiotowo, patrząc tylko na swoje korzyści. Takich ludzi jak Pani Barbara Wieczorek powinno się zamykać w wiezieniu, żeby już nie szkodzili innym i nie bogacili się na cudzej krzywdzie.

NIE POLECAM Nowy wpis

Wszystkie poniższe opinie to niestety prawda. Składki ZUS nie opłacane. Brak płatności wynagrodzenia, miesięczne opóźnienie i żeby tylko tyle.... Trzeba się wiecznie upominać o swoje uczciwie zapracowane pieniądze. Przedmiotowe traktowanie pracowników, brak szacunku. NIE POLECAM

Bez komentarza. Nowy wpis

To wszystko prawda co piszą poniżej. Wypłata do ręki i trzeba się o nią prosić. Nie opłacany zus i nfz o czym dowiadujemy się idąc do lekarza. Zero szkoleń i rozwoju pracownika

Opiekun Nowy wpis

O wynagrodzenie trzeba się co miesiąc prosić. Zaległości w płatnościach ZUS. Wynagrodzenie regularnie w ratach i po terminie. Brak kontaktu z dyrektorką/właścicielką a jak już się uda to próbuje zrobić z pracownika idiotę. Zdecydowanie nie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Barbara Wieczorek Smerfy. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Pani

Na dzień dobry same długi brak stabilizacji

Nauczycielka

Pensja do ręki - na raty. Zaległości w płatności ZUS. Nie opłacany NFZ. Przykre...

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Wieczorek Smerfy - Kraków

• Jak się pracuje w Barbara Wieczorek Smerfy?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Wieczorek Smerfy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Barbara Wieczorek Smerfy
  • Marii I Bolesława Wysłouchów 55 lok. LU1