Aval Jacek Wyroba

Opinie o Aval Jacek Wyroba

RR

Polecam pewny dobry pracodawca

Biały Kieł

To, że ktoś nie zalega ze składkami za ubezpieczenia nie oznacza, że nie jest złodziejem, a i z samymi wynagrodzeniami to różnie bywa. Krętacz - to nie jedyne określenie, które przychodzi na myśl, ale... niech mu ziemia lekką będzie.

Kinga

Witam świetne opieka, przedszkole super polecam, wzorowo prowadzone, a do tego mają drugi odział w centrum Skawiny pozdrawiam

A.G

Taki to złodziej który terminowo wypłaca wynagrodzenia od 4 lat, i nie zalega ze składkami za ubezpieczenia :)

goral

Mialem doczynienia z tym panem przez pol roku okazal sie [usunięte przez moderatora] ostrzegam innych trzymajcie sie z dala od niego nie robcie z nim interesow bo skonczycie w sadzie zeby jakiekolwiek pieniadze odzyskac

Anna

Witam naprawdę świetne przedszkole polecam serdecznie, wzorowo prowadzone pozdrawiam

Zostaw opinię o Aval Jacek Wyroba - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aval Jacek Wyroba