Opinie o zakład mechaniki maszyn "Womech" w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie zakład mechaniki maszyn "Womech". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie zakład mechaniki maszyn "Womech" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o zakład mechaniki maszyn "Womech" w Rzeszów

tomek

Bardzo chytre rekiny biznesu.. .niewazny pracownik który na nich (usunięte przez administratora) Oni maja się nachapac... Przestrzegam przed tym czymś. Jestem pracownikiem i niedługo spadam stąd. W stosunku do tego co umiemy i robimy placa jakieś grosze. Więcej się w lidlu zarabiania przy segregowaniu towarów. Żenada. Nie polecam ani w jednym procencie.

robol

Wodę byście kupili pracownikom . Gorąco. Wstyd i hańba.

ffff

Kompletna klapa. Współczuję fachurkom którzy jeszcze pracują.jestem byłym klientem,jest ok,robota zrobiona ale z tego co wiem jezt kilku tylko ludzi,którzy umieją toczyć,frezowac itd. Moim zdaniem ta firma się kończy. Wojtas ma swoje opinie w rzeszowie ... Fachowcom płacić nie chcą . Niedługo będą mieli kłopot. Pozdr.

robal

Jak można pozwolić zwolnic się chlopu który pracował 12 lat... Chlop robił chyba najważniejszą robote-obwiedniowka,do tego toczyl na tokarce obok. A chlop chcial tylko dodatkowe parę groszy i żebyście odprowadzali mu składki od całej pensji. Nie od najniższej. Problem polega tutaj na tym ze womech nie chcial ,niechce i nie będzie chcial płacić więcej. Od lat niema żadnych podwyżek i raczej nie będzie. Dlatego niedługo nie będziecie mieli kim robić roboty. Niestety. Poczekajcie jeszcze kilka miesięcy to się przekonacie. Wracając do "chlopa" to trzeba być debilem żeby w dzisiejszych czasach pzwolic sobie na odejście wartościowego człowieka dla firmy.

Firma zakład mechaniki maszyn "Womech" poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Hanna

@stary... według Ciebie nie można znaleźć żadnych pozytywnych stron pracy w zakład mechaniki maszyn "Womech". Co w takim razie zmieniłbyś w firmie? Jakie zmiany byś wprowadził?

niewazny

Nie wypłacili wypłaty w tym miesiącu zaslaniaja się reklamacjami i wine zrzucaja na ludzi. Wstyd.

byly klient

fachowcy sa tam bardzo dobrzy chetnie bym ich zatrudnil tylko niestety pracuje w innej branzy

Hanna

@stary ale jary jesteś pracownikiem zakład mechaniki maszyn "Womech"? Co więcej możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? Jaki pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy w tym miejscu?

stary...
@Hanna

Żadnych pozytywnych aspektow tam niema niestety.

stary ale jary

Haniu,chyba przy 50-letniej tokarce z innym pracownikiem.

Hanna

Czy firma organizuje jakieś imprezy integracyjne dla pracowników?

bbb

"beza"...przyjacielskie stosunki? Padaka . Nawet w szatni grzejników nie włącza to przyjacielskie stosunki. Ci co robia na maszynach potrafia na każdej robic i zrobić. Gdzie tak jest? Chyba nigdzie. Jak sie ta brygada skonczy to skonczy sie ta firma zamiast dać co roku chociaż po zlotowce podwyżki to by ci jeszcze zabrali. Pech to pech

womech
@bbb

jesli masz problem to zmien prace panie frezerze

@womech

Pomyłka panie womech. Frezerem nie jestem. I niemam zamiaru. Problemu niemam,tu tylko odbywa sie dyskusja na temat jaki widać. Jak zacznie ktoś tu sypac nazwiskami to sie tu gromy posypia. Niemam zamiaru sie tu z nikim kłócić a jeżeli bede chcial zmienić prace to napewno to zrobię. Pracownik lub były pracownik ma prawo do wypowiedzi na temat waszej firmy i tysiąca innych. Jeśli nikogo nie obraza to ma do tego prawo i nikt mu tego nie zabroni. Poto żeby wiedział czy idzie do firmy czy do stodoly.

rafi

Pani? Wredna z twarzy i rozmowy...Szef? Fajny gość ale ma w to wszystko (usunięte przez administratora) prowadzi pani....dzieki niej to hula bo pilnuje...ludzie?robia bo robia,lub udają ze robia. Niedługo się pokonczy bo dziadki nie beda robic do śmierci,taka prawda. Jedyne co cieszy to widok p.. Karolinki-cudo...Jeśli chodzi o zarobki...najnizsza na papierze i cos tam dodatkowo..Życzę takim pracodawcom żeby splajtowali szybko...

beza

Oczywiste jest, że dbanie o przyjacielskie stosunki z pracownikami sprawia, ze lepiej wypełnia się wszystkie zadania.

Burczymucha

Nie sa doceniani ogólnie. Przykład. Taki womech. Pracują dziadki. Albo maja blisko albo malo do emerytury albo dorabiają do emerytury...i tak zostanie do końca womechu....ale to sa fachowcy. Młodszych którzy cos potrafia ze świecą szukać... Są. Znam takich. Ale za dwa tysiące nie przyjdą i tyle... Dwa tysiące to się w biedronce zarabia a nie chlop który umie na każdej maszynie robić. Śmiech na sali. A na koniec dodam.... Ale to jest podkarpacie i rzeszow. Długo jeszcze się nic nie zmieni. A do wpmechu to powiem. Kupcie ze dwie solidne maszyny bo az wstyd. Pozdrawiam.

Burczymucha

"Setl"-jak maja kogokolwiek zatrudniać skoro nie maja roboty to po pierwsze. Po drugie "zawodników" nie znajdą bo ich niema,a nawet jakby to nie przyjdą za takie pieniądze. Po trzecie nic się tam nie rozwija i nie bedzie rozwijać chyba ze zainwestuje sie w sprzet. "Kolega"-to pracownicy dają utrzymanie pracodawcom. Wiec pracownik który coś potrafi powinien być w dzisiejszych czasach dobrze traktowany i oplacany.Z tego co wiem mieli kilku dobrych fachowców to się ich pozbyli. Chyba nie istotne dlaczego tylko ciekawe gdzie znajda następnych,to tamci napewno pracują gdzie indziej. Ale to ich juz problem. A dziadki tez wiecznie robic nie będą... "Lol"-Niemam nic do "womechu" chociaż tez tam pracowalem dość dlugo. Nie bylo wcale tak źle jak tu niektórzy piszą. Wysyp ostatnich opinii tutaj to najzwyczajniej wpisy samego womechu,tak to widzę. A w intrenecie można wpisywać swoje opinie (w ramach rozsadku)nikt nikomu tego nie zabroni. Amen.

lol

Ja tam pracowałem,najbardziej ucieszył mnie dzień w którym nie musiałem tam wracać...

kolega

To oni dają Ci pracę i utrzymanie dla Ciebie i Twojej rodziny, a Ty ich w internecie opisujesz. Jak Ci tak zle to sie zwolnij. Ty chyba z tego co opisujesz to nie jestes żadnym fachowce. Tylko tacy jak ty potrafia bzdury opisywac, poniewaz o prowadzeniu firmy nie maja bladego pojecia. Jak Ci tak bardzo zle to co Ty tam jeszcze robisz? Tak naprawde to jestes tam od roboy a nie od myslenia.

www.womech.pl

pedro

Cyrk i żenada,brak roboty chyba dlatego ze za drogo wszystko chcą. Szpachlowanie i malowanie maszyn? Parodia. Zamiast zainwestować przynajmniej w dwie dobre maszyny. Przy takim zarzadzaniu i sprzęcie roboty nikt wam nie bedzie dawal.

jakiś

Dlaczego piszecie anonimowo? boicie sie czegoś? wszyscy mądrale a nikt japy normalnie nie otworzy.

Zostaw merytoryczną opinię o zakład mechaniki maszyn "Womech" - Rzeszów

zakład mechaniki maszyn "Womech"
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. św. Rocha 21
    35-330 Rzeszów
  • NIP: 8130203088 REGON: 690102878

zakład mechaniki maszyn "Womech"