zakład mechaniki maszyn "Womech"

Rzeszów

Opinie o zakład mechaniki maszyn "Womech"

użytkownik zarejestrowany

@robol czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Możliwe, że wodę należy kupić we własnym zakresie, być może nie jest to obowiązkiem firmy. @tomek co dokładnie masz na myśli? Powiedz konkretnie. Czy chodzi Ci tylko o niskie wynagrodzenie? Czy nie ma żadnych premii?

tomek

Bardzo chytre rekiny biznesu.. .niewazny pracownik który na nich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oni maja się nachapac... Przestrzegam przed tym czymś. Jestem pracownikiem i niedługo spadam stąd. W stosunku do tego co umiemy i robimy placa jakieś grosze. Więcej się w lidlu zarabiania przy segregowaniu towarów. Żenada. Nie polecam ani w jednym procencie.

robol

Wodę byście kupili pracownikom . Gorąco. Wstyd i hańba.

ffff

Kompletna klapa. Współczuję fachurkom którzy jeszcze pracują.jestem byłym klientem,jest ok,robota zrobiona ale z tego co wiem jezt kilku tylko ludzi,którzy umieją toczyć,frezowac itd. Moim zdaniem ta firma się kończy. Wojtas ma swoje opinie w rzeszowie ... Fachowcom płacić nie chcą . Niedługo będą mieli kłopot. Pozdr.

robal

Jak można pozwolić zwolnic się chlopu który pracował 12 lat... Chlop robił chyba najważniejszą robote-obwiedniowka,do tego toczyl na tokarce obok. A chlop chcial tylko dodatkowe parę groszy i żebyście odprowadzali mu składki od całej pensji. Nie od najniższej. Problem polega tutaj na tym ze womech nie chcial ,niechce i nie będzie chcial płacić więcej. Od lat niema żadnych podwyżek i raczej nie będzie. Dlatego niedługo nie będziecie mieli kim robić roboty. Niestety. Poczekajcie jeszcze kilka miesięcy to się przekonacie. Wracając do "chlopa" to trzeba być debilem żeby w dzisiejszych czasach pzwolic sobie na odejście wartościowego człowieka dla firmy.

użytkownik zarejestrowany

@stary... według Ciebie nie można znaleźć żadnych pozytywnych stron pracy w zakład mechaniki maszyn "Womech". Co w takim razie zmieniłbyś w firmie? Jakie zmiany byś wprowadził?

niewazny

Nie wypłacili wypłaty w tym miesiącu zaslaniaja się reklamacjami i wine zrzucaja na ludzi. Wstyd.

byly klient

fachowcy sa tam bardzo dobrzy chetnie bym ich zatrudnil tylko niestety pracuje w innej branzy

użytkownik zarejestrowany

@stary ale jary jesteś pracownikiem zakład mechaniki maszyn "Womech"? Co więcej możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? Jaki pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy w tym miejscu?

stary...
@Hanna 10.05.2017, 09:10

Żadnych pozytywnych aspektow tam niema niestety.

stary ale jary

Haniu,chyba przy 50-letniej tokarce z innym pracownikiem.

użytkownik zarejestrowany

Czy firma organizuje jakieś imprezy integracyjne dla pracowników?

bbb

"beza"...przyjacielskie stosunki? Padaka . Nawet w szatni grzejników nie włącza to przyjacielskie stosunki. Ci co robia na maszynach potrafia na każdej robic i zrobić. Gdzie tak jest? Chyba nigdzie. Jak sie ta brygada skonczy to skonczy sie ta firma zamiast dać co roku chociaż po zlotowce podwyżki to by ci jeszcze zabrali. Pech to pech

womech
@bbb 16.01.2017, 19:26

jesli masz problem to zmien prace panie frezerze

@womech 18.01.2017, 21:21
jesli masz problem to zmien prace panie frezerze

Pomyłka panie womech. Frezerem nie jestem. I niemam zamiaru. Problemu niemam,tu tylko odbywa sie dyskusja na temat jaki widać. Jak zacznie ktoś tu sypac nazwiskami to sie tu gromy posypia. Niemam zamiaru sie tu z nikim kłócić a jeżeli bede chcial zmienić prace to napewno to zrobię. Pracownik lub były pracownik ma prawo do wypowiedzi na temat waszej firmy i tysiąca innych. Jeśli nikogo nie obraza to ma do tego prawo i nikt mu tego nie zabroni. Poto żeby wiedział czy idzie do firmy czy do stodoly.

rafi

Pani? Wredna z twarzy i rozmowy...Szef? Fajny gość ale ma w to wszystko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowadzi pani....dzieki niej to hula bo pilnuje...ludzie?robia bo robia,lub udają ze robia. Niedługo się pokonczy bo dziadki nie beda robic do śmierci,taka prawda. Jedyne co cieszy to widok p.. Karolinki-cudo...Jeśli chodzi o zarobki...najnizsza na papierze i cos tam dodatkowo..Życzę takim pracodawcom żeby splajtowali szybko...

beza
użytkownik zarejestrowany

Oczywiste jest, że dbanie o przyjacielskie stosunki z pracownikami sprawia, ze lepiej wypełnia się wszystkie zadania.

Burczymucha

"Setl"-jak maja kogokolwiek zatrudniać skoro nie maja roboty to po pierwsze. Po drugie "zawodników" nie znajdą bo ich niema,a nawet jakby to nie przyjdą za takie pieniądze. Po trzecie nic się tam nie rozwija i nie bedzie rozwijać chyba ze zainwestuje sie w sprzet. "Kolega"-to pracownicy dają utrzymanie pracodawcom. Wiec pracownik który coś potrafi powinien być w dzisiejszych czasach dobrze traktowany i oplacany.Z tego co wiem mieli kilku dobrych fachowców to się ich pozbyli. Chyba nie istotne dlaczego tylko ciekawe gdzie znajda następnych,to tamci napewno pracują gdzie indziej. Ale to ich juz problem. A dziadki tez wiecznie robic nie będą... "Lol"-Niemam nic do "womechu" chociaż tez tam pracowalem dość dlugo. Nie bylo wcale tak źle jak tu niektórzy piszą. Wysyp ostatnich opinii tutaj to najzwyczajniej wpisy samego womechu,tak to widzę. A w intrenecie można wpisywać swoje opinie (w ramach rozsadku)nikt nikomu tego nie zabroni. Amen.

lol

Ja tam pracowałem,najbardziej ucieszył mnie dzień w którym nie musiałem tam wracać...

kolega

To oni dają Ci pracę i utrzymanie dla Ciebie i Twojej rodziny, a Ty ich w internecie opisujesz. Jak Ci tak zle to sie zwolnij. Ty chyba z tego co opisujesz to nie jestes żadnym fachowce. Tylko tacy jak ty potrafia bzdury opisywac, poniewaz o prowadzeniu firmy nie maja bladego pojecia. Jak Ci tak bardzo zle to co Ty tam jeszcze robisz? Tak naprawde to jestes tam od roboy a nie od myslenia.

www.womech.pl

pedro

Cyrk i żenada,brak roboty chyba dlatego ze za drogo wszystko chcą. Szpachlowanie i malowanie maszyn? Parodia. Zamiast zainwestować przynajmniej w dwie dobre maszyny. Przy takim zarzadzaniu i sprzęcie roboty nikt wam nie bedzie dawal.

jakiś

Dlaczego piszecie anonimowo? boicie sie czegoś? wszyscy mądrale a nikt japy normalnie nie otworzy.

fifek

Pracuje dlugo. Główny problem jest taki że niema czym robic i na czym. Wiele osób? Ci którzy robią na maszynach umieją dosłownie wszystko. Na kazdej maszynie. Jednym słowem fachury. O takich dzis bardzo trudno. Prawda jest taka ze pracują bo jeden czy drugi ma blisko lub niewiele ma do emerytury. Ewentualnie dorabia juz do emerytury. Inaczej by tam nie pracowali. O zarobkach nawet nie wspomnę bo to śmiech i wstyd się przyznawać. Te fachurki zarabiają gora 2 tysiące. Gdzie takie zarobki w tych czasach? Niedługo załoga sie bedzie powoli wykruszać. Tyle wiem z samego środka.

fifek

Chłopu mówią,idz na urlop bo niema roboty,chłoip sie zgadza a za tydzień dowiaduje sie że jest na bezpłatnym i jak nie bedzie nadal roboty to go zwolnią. po pierwsze pani Szefowo,na urlop bezpłatny pracownik powinien wyrazić zgodę na papierze. Słoma z butów wyłazi,nie trzeba mówić komu.

T.L.

Firma spoko. Zarzadzanie dno. Szef ok. Szefowa,nawet nie piszę bo niechce bluźnić. Zarobki jak w całym Rzeszowie czyli dno. Premia według widzimisię,na papierze najniższa. Niedługo będą w czarnej dupie bo kilku chłopaków juz jest w trakcie szukania innej pracy. Kamerki wszędzie a i tak złodzieje grasują. Niewiem co kradną bo wszystko ma tam 50 lat...a resztę sobie dopowiedzcie... pozdrawiam.

T.L.

Dziadek lubi brąz

lopez

Kicha ze względu na brak narzędzi sprzętu i kasy. Ale tak jest u takich prywaciarzy niestety.

dziki

Dali pare groszy na święta ogólnie lipa bez nowego narybku ta firma długo nie pociągnie. Dziadki wiecznie robić nie będą. Młody nikt nie przyjdzie a jak juz to szybko ucieknie. Trzeba dużo wiedzieć i umieć żeby tu robic. A najważniejsze ze niema na czym i czym. Narzędzia USSR. Parodia.

anty bronek

Stawki dobre? Zapraszamy żeby każdy ocenił sam. Wracając do nadgodzin to zostały wyplacone po kilku dniach zaległych. Zobaczymy co będzie przed świętami. Chłopaki mieli dużo nadgodzin ale odjebali kawał roboty w listopadzie. Powinno szefostwo to docenić ale szczerze wątpię ze tak będzie bo znam ich kilka lat dobrych. W innych miesiącach mogą być jakieś opóźnienia w wypłatach ale na święta powinno być wszystko nawet z nawiązką za zrobiona grubą robotę. Ja bynajmniej tak bym do tego podszedł gdybym miał pracowników. Wesołych Świąt.

bronek

No nie wyplacili nadgodzin potwierdzam. Kupa roboty terminy gonią przez szefostwo. Jak przed świętami będzie to samo z kasą to po sylwestrze mowie dość i spadam gdzie indziej.

jkkkkk

Chłopie możesz robić 300 godzin ale chyba sie przeliczysz bo w tym miesiacu nie wypłacili za nadgodziny.

bobo

O widzę że tu spory ruch się zrobił. Jeśli chodzi o emerytów to z tego co wiem większość tam pracujących nie jest młodych ale są naprawdę dobrymi fachowcami,a bez takich niestety firma nie istnieje. Jeśli chodzi o nadgodziny to pracuje ten kto chce lub tego potrzebuje. Nie sztuka zarobić 4 tysiące za 300 godzin w miesiącu. Mówiłem o tym że fachowcom trzeba zapłacić dobrze bo za jakiś czas tokarza frezera czy wytaczarza znaleźć będzie ciężko. Już jest ciężko. A roboty coraz więcej,nie tylko w Rzeszowie ale gdzie indziej też. Ogólnie mówiąc jak się komuś źle płaci to pójdzie tam gdzie jest lepiej. Koniec kropka.

kazik

Witam. Jestem frezerem wytaczarzem z 30 letnim stażem, z Rzeszowa ale nawet nie myślę żeby tam iść bo womech ma zle opinie w Rzeszowie. Ogłoszenia są w nowinach i z tego co wiem robota jest trudna i słabo bardzo płacą. Popieram przedmowcow że lepiej mieć 5 bardzo dobrych ludzi i dać im zarobić niż mieć 15 ludzi i słabo płacić. Miałem kiedyś działalność i tak robiłem. To jest selekcja. Dobrze opłacony pracownik ma całkiem inne podejście, ale pseudo pracodawcy z Rzeszowa jeszcze długo tego nie będą wiedzieć. Pozdrawiam.

olo

,,,,adam,,, kim jesteś? Pewnie z womechu bo tak cukrujesz ile firma istnieje. Wyczuć to na kilometr. Jeśli szukasz pracy to idź tam i się zatrudnij a nie pytaj tutaj. Jeżeli umiesz dobrze toczyć wyłączać frezowac dlutowac szlifowac wiercic i montować to pracujesz obrazu. Dostaniesz na konto najniższą plus kilka stowek extra.

bobo

są ogłoszenia,tokarzy,frezerów,wytaczarzy. nie rozumiem tylko jednego,po co im nowi ludzie zamiast starym dać lepiej zarobić? mają dobrych kilku fachowców co potrafią na każdej maszynie robić(mam tam dobrego znajomego). opłaca sie zatrudniać nowego zamiast podwyższyć stawkę kilku ludziom? wszyscy by byli zadowoleni,robili by z chęcią po godzinach,gdyby wiedzieli że dobrze zarobią.Nie rozumiem takich pracodawców.

b

Chyba sam "womech" to pisał. Co za bzdury, maszyny sprzed 50 lat, a robota pod cnc. Praktycznie żadnych narzędzi niema i raczej nie będzie. Płacą tyle co pomocnikom na budowie a do tego wszystko trzeba umieć. A do tego patrzą jak na złodzieja że kradną wszystko,jakby tam było co ukraść. Kupa złomu. Pracowników jacy by nie byli traktuje się jak zło konieczne. Kamery ,obserwacje ,karty zegarowe w firmie gdzie jest kilkunastu pracowników. Cyrk. Pozdrawiam byłych wspolpracownikow z womech.

LOL

POTWIERDZAM,ludzie tam pracujący to solidni fachowcy,ale firma ,zarządzanie -dno. Po drugie pracują na maszynach sprzed kilkudziesieciu lat. W narzedzia sie nie inwestuje nic. A od ludzi wymagają cudów. PARODIA.

klient

szkoda mi tych fachowców co tam pracują, brak słów dla szczebla zgarniającego sałatę..ZERO WIEDZY O BIZNESIE metalowym.

golo

TRZEBA TAM DUŻO UMIEĆ ŻEBY TAM PRACOWAĆ,PORADZIĆ SOBIE Z TRUDNĄ ROBOTĄ BEZ NARZĘDZI,ZA to DOSTAJESZ 2 TYSIACE

klop

LIPA CHŁOPIE,JAK CHCESZ TYRAĆ ZA GROSZE TO IDZ,ALE PAMIĘTAJ ZE MUSISZ ROBIĆ NA WSZYSTKIM I UMIEC WSZYSTKO.

azar

Było ostatnio ogłoszenie na wytaczarza i frezera,napiszcie jak w tej firmie sie pracuje pozdro

T

Ja już chwilę pracuje i jak dla mnie jest ok. Narzekają ci ,co za darmo by chcieli kasę brać.

GG

Mało płacą,zero narzędzi,inwestycji w sprzęt. Pracują tam bardzo dobrzy fachowcy,robią poważne roboty praktycznie niczym,ale niestety się ich nie szanuje. A przy takim podejściu, szczególnie Pani Szefowej będzie kiepsko.

gggigi

DNO,NIEPOWAŻNI LUDZIE...

Witam.Chciałbym zapytać jaka panuje atmosfera na zakładzie pomiedzy pracownikami itp,i jak z zarobkami na produkcji.Dziekuje za info

Zostaw opinię o zakład mechaniki maszyn "Womech" - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakład mechaniki maszyn "Womech"