Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Ziko

Przez delawege jedziemy do domu 15 minut później.normalny (usunięte przez administratora)

XD
@Ziko

Nie narzekaj bo zawsze może być gorzej. Pozdro dla delawegi. Mega facet

...

Wszyscy dojeżdżający autobusami i busami KOCHAJA R.R LOVE Z CALEGO SERCA

Pani

Ukraińcy normalnie odjeżdżają hihihi

Ziko
@Pani

Ukraińcy wogòle mają luz nikt ich się nie czepia i jaka tu polityka

Miał

Załóżcie Związki Zawodowe i prawa Pracownika będą respektowane

Halina
@Miał

I wtedy związki będą im przeciwdziałać?

XYZ

Witam jakie warunki płacowe są na magazynie atmosfera jaka itd ? bo chce aplikować na to stanowisko tylko nie wiem czy warto .czy może ktoś coś napisać

Pracownik yorku
@XYZ

Kolego tylko nie do Yorku za te grosze

Najlepszy lider z każdego dzialu który budzi zaufanie to? Dawajcie propozycje

On ona oni

Mariusz produkcja ????

Mario

Maja z produkcji jest najlepsza

Eos

W tej firmie nie ma kogoś takiego bo każdy jeden do wazeliniarz i sprzedał by każdego u dyrektora ...

@Eos

To fakt, w pełni się zgadzam, Miałem tą nieprzyjemność trafić tu na jednego co na siłę uprzykrzał mi pracę w tej firmie ...

Koper i Marja BOSKO razem są najlepsi ❤️

Dj.kut.....

Z tego co wiem z waszego okręgu zwykły lamus i cwaniaczek, ale wycisk wam w tej firmie ktoś wreszcie robi hehe

@Dj.kut.....

To była ironia, zwykły nierób wysługujący się chłopakami z koła i oczekujący że mu normę wyrobisz, wieczny bałagan po sobie zostawia na hali a w (usunięte przez administratora)

Nieznany

Koper nie dotowartosciwuj się tutaj. Żal.

Ktosik

To prawda cwaniak,który udaje, że zna się na robocie a ciemny jak tabaka w rogu.Najgorsze jest to ,że góra pewnie zachwycona jego osobą.Dużo mówić mało robić to mu najlepiej wychodzi.

Lucio

Ta firma to już jest katastrofa taka że jeszcze chwila i będą ja zamykać... Polscy pracownicy z wieloletnim stażem są traktowani jak (usunięte przez administratora) a nawet gorzej. Pseudo pracownicy zza wschodniej granicy panoszą się po firmie jak tylko chcą i nikt nie zwraca im uwagi. Niedługo polskich pracowników w ogóle nie będzie ale i tak się oczy nie otworzą. Ludzie tam chodzą jak za karę a z dnia na dzień jest coraz gorzej nie wspominając o wypłatach bo jak na trzy zmiany to płacę są żałosne! Zarządzanie w tej firmie jest na poziomie katastrofalnym. Ale jeszcze trochę i nikogo już nie będzie całe szczęście zdążyłem opuścić ten tonący statek i podziwiam ludzi którzy nadal tam pracują latami a są kompletnie niedoceniani i traktowani jak (usunięte przez administratora) Liderzy to porażka którzy na niczym się nie znają a udają Bóg wie kogo gdyby nie kapowali to pakowali by nadal na maszynach ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Mario

Maju proszę cię o kontakt czy to aż tak wiele ja chcę tylko porozmawiać proszę minęło już tyle czasu a ty nic powiec mi co ja mam zrobić A napewno zrobię dla ciebie wszystko proszę

Mario

Cześć maju A może tak byśmy się spotkali i normalnie porozmawiali w spokoju rozważ tą opcję i daj odpowiedź

Maja

Ok przyjedź

@Maja

Tylko powiec gdzie mam przyjechać?

@Maja

Maju jeżeli Ty to piszesz to proszę o podanie adresu na priv i napewno przyjadę

Mario

Maju proszę o kontakt chcę tylko porozmawiać proszę cię tylko o 5min to nie tak wiele A może zmienić bardzo dużo proszę

Przerwa

Co du (usunięte przez administratora) Nie dość że przerwę mamy jedną 15 minut z zegarkiem w ręce to nawet jak jest 27.7 na hali nie puszcza Cię na drugą przerwę... Inne firmy mają przynajmniej jedna 20 minutowa przerwę a tu nie zdążysz dojść do stołówki a gdzie tu coś zjeść i przerwa mija!!! "Gdy pracujesz w wymiarze 6-9 godzin masz prawo do 30 minut przerwy (możesz je wykorzystać jednorazowo lub podzielić na dwie przerwy), a powyżej 9 godzin — jest to 45 minut przerwy. masz prawo do 20 minutowej przerwy, jeżeli Twój czas pracy wynosi przynajmniej 6 godzin dziennie. Przerwa jest wliczana do czasu pracy." Źródło google.

@Przerwa

Co racja to racja! Kpina to jest to 15 minut przerwy, zanim człowiek dojdzie coś zjeść a jak ktoś jeszcze pali to na palarnie to jedna trzecia przerwy mija i jeszcze pretensje przełożonych że nie jest się na czas. W innych firmach mają dwie przerwy po 15 minut lub jedną 20,25 lub 30 minutową:) tutaj to woła o pomstę do nieba tym bardziej przy takich upałach jakie panują teraz no ale niektórzy mogą sobie siedzieć prawie całe 8 godzin w biurach z klimatyzacją lub mistrzówkach i nic nie robić, dziwne że góra jeszcze nie zwróciła na to uwagi a przykładów jest wiele oj bardzo wiele :)

Weronika
@Koooloooo

a były próby rozmowy z szefem, aby jednak mieć więcej niż 15 minut przerwy? Właśnie choćby z uwagi na upały. Może warto właśnie pokazać zasadność np. 25 minut. Ktoś o tym rozmawiał?

@Weronika

W tej firmie rozmowy kończą się na fiasku niemal każdego poruszonego tematu także ile można ? Ludzie mają powoli tego dosyć, kiedyś dojdzie do tragedii ze względu na upał panujący w niektórych miejscach pracy na halach... Po prawie godzinnej jeździe busem, autobusem ludzie wysiadają fizycznie bo brak klimy lub z tego co wiem nawet ogrzewanie jest włączone w autobusie. Popatrz sobie na konfekcję na linii włosia jaka tam jest temperatura koło tej maszyny ludzie harują w pocie czoła tak samo na produkcji przy maszynach. A tu masz 15 min przerwy i drugie szybciutkie 10 minut jak jest temperatura powyżej 28 stopni. Przerwa powinna być przynajmniej 25 minut bez względu na to jaka jest pogoda a nie takie szopki. Też bym chciał przyjść do pracy i siedzieć w pomieszczeniu z klimatyzacją prawie 8 godzin i się nie narobić sama przyjemność a Ty szary Polaczku haruj jak pies!

damian
@Przerwa

a czym sie przejmujecie? po prostu wyjdźcie na przerwe 30 minutową. w kupie siła

Dokładnie!!!

@Koooloooo

Dokładnie tak!! Było już dużo razy mówione ze przerwa jest za krótka ale oczywiście nikt nic z tym nie zrobił... Jeśli naszym przełożonym, kadrze zarządu i innym nie przeszkadza to jaka firma ma opinię na forum i każdy może to przeczytać to pomyslcie jak oni nas traktują w wewnątrz firmy.... Każda potencjalna osoba wchodzac na rynek pracy czyta opinie o firmie... Teraz możecie sobie odpowiedzieć sami czy ta firma ma dobre zasady i czy każdemu dogodzi... Jeśli nie masz znajomości nic nie wskórasz... Ty jesteś robolem i tylko co się liczy to norma i brak zwolnień lekarskich. Droga kadro zarządu, weźcie sobie przemyślcie wszystko, zróbcie zebranie i dajcie nam to co w innych firmach jest na porządku dziennym normalne... Dziękujemy.

@Wiesz

No to się zgadzamy w tej kwestii, przecież tam jesteś traktowany jak popychadło. Żadnych wczasów pod gruszą gdzie w innych firmach jest to na porządku dziennym, za byle co premia obniżana, przerwa to już mówiliśmy że woła o pomstę do nieba. Nie ma pracy na stanowisku na którym jesteś zatrudniony to wysyłają Cię byle gdzie co jest niedopuszczalne i jeszcze norm wymagają zamiast dać postojowe no ale w tej firmie można o tym tylko pomarzyć. No jeśli masz znajomości w formie to na l4 możesz sobie siedzieć ale jeśli nie masz to od razu na rozmowy wzywają bo przecież człowiek nie ma prawa zachorować haha... Żadnej integracji, żadnych dodatków na wakacje kompletnie nic człowiek jest tutaj traktowany jak bydło i ma tylko harować na tych do góry żeby oni mieli świetne wakacje i szybko pieniążki wpływały na konto, powtórzę raz jeszcze jeśli ludzie się nie obudzą i wezmą w garść to będzie tylko gorzej ale najwyraźniej każdemu to pasuje ! A na zabraniach jeszcze brawo biją a przed gadają co to nie wypomną nie powiedzą itd później jedna wielka cisza i wszystko jest jak talala.

Puki
@Koooloooo

To dlaczego się nie zwolnice jak wam nie pasuje ?! To wam powiem jesteście nieudacznikami życiowymi i dzięki Yorkowi jeszcze egzystujecie hahaha

@Puki

Tępy dzbanie przecież jestem byłym pracownikiem tej pseudo firmy...

@Koooloooo

Hahahah w punkt z tymi brawami. Tak to psiacza jeden przez drugiego co mu się w firmie nie podoba a potem i tak brawo biją

Mario

Maju musimy w końcu porozmawiać bo tak nie może być !!!

@Mario

Pewnie, zawsze możemy porozmawiać o wszystkim, ale nie przy wszystkich.

@M...

Maju niewiem czy ty to piszesz ale ja muszę w końcu z tobą porozmawiać niewiem w jaki sposób to zrobię ale będę próbował i napewno nie odpuszczę bo za długo to już trwa

@M...

Może zdecydowała byś się na kontakt priv było by łatwiej proszę

@Mario

Ok ... może ja się odezwę, podaj namiary, bo czekam na odzew z Twej strony już długo b. długo ....

@M...

Chyba myślisz że jestem kimś innym. możesz napisać na mesendzeze bo jak już wiesz to ja niemogę

Mario

Napewno maja tego niepisze. ja jestem przez nią zablokowany to jak mam niby napisać do niej

Mario

Maja powiec mi czy jest jakakolwiek szansa się pogodzić tylko szczerze odpowiedź proszę

Mario

Może i jestem p***A ale potrafiłem przyznać się do błędu

@Mario

Przyznać się do błędu i PRZEPROSIĆ - to nie wstyd..... Wstydem jest próbować - usprawiedliwić się kłamstwem.... może jeszcze order by ktoś chciał za przyznanie się do błędu ?

@M...

Przyznałem się do wszystkiego wiem że źle zrobiłem no ale czasu już niecofne chcę to w jakiś sposób naprawić chcę chociaż spróbować wiem że masz (usunięte przez administratora) na mnie jak dużo innych osób muszę to zrobić bo niemam już nic do stracenia bo to co miałem to już straciłem bo przyjaźń jest najważniejsza i teraz to wiem. Straciłem najlepszego przyjaciela to wiadomo byłaś ty .choć daj mi spróbować to naprawić proszę tylko o to tak jak już mówiłem zrobię wszystko dla ciebie żeby to naprawić

@M...

Popełniłem poważny błąd to ja wiem i wiem terz że przyjaźń jest dla mnie najważniejsza w szczególności z tobą i ja cię prosze z całego serca o rozmowę choć tylko jedną rozmowę tym razem nieprubuje wymigać się od odpowiedzialnosci teraz to tylko szczerość i prawda

@M...

Choć minęło dużo czasu wciąż nie przestałem o tym myśleć i moim pryroitetem jest sprawić aby było tak jak dawniej

@Mario

Ponownie zaufać ??? ...to sztuka z najwyższej półki...szukaj mnie... bo sama nie wiem... kiedy się odnajdę...gdzie jestem, gdzie mnie nie ma już... jak jesteś BYSTRY to znajdziesz, pomyślności ....

@M...

Napewno prędzej czy później cię znajdę i nie odpuszczę do puki nie porozmawiamy A co wyjdzie z tej rozmowy to ja niewiem oczywiście obawiam się tej rozmowy ale trudno jakoś to będzie i chcę aby było tak jak dawniej

@M...

Znajdę cię gdy nadejdzie okazja by porozmawiać sam na sam no chyba że spotkamy się osobiście decyzja należy do ciebie?

@M...

Maju odblokuj porozmawiamy na priv chociaż na chwilę proszę daj mi chociaż coś powiedzieć proszę

@Mario

A która to ta Mają taką uparta , chłopak tu się produkuje a Ona nic....uparta taka .

Medium

To walcz chłopie skoro taka wspaniała, zapewne doceni twe starania , życzę ci szczęścia i trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy.Daj znać jak poszło ...siemka

@Medium

Niewiem czy doceni moje starania ale zrobie wszystko aby tak było i mam nadzieję że się uda i będzie tak jak dawniej

Danka
@Mario

Czy to jest zakład pracy czy zakład psychiatryczny? Nie wierzę gość pisze sam ze sobą i na dodatek wali błędy jakby słownika ortograficznego w życiu na oczy nie widział. Przecież to jest tak śmieszne że aż żałosne a z tego co mi wiadomo Maja ma inny obiekt zainteresowań a na Ciebie ma wy......

@Danka

Ty się nieudzielaj jak niewiesz oco chodzi

@Danka

Piszesz to ty sama ze sobą A tak wogule to Maja jest tylko moją koleżanką nic więcej A jeżeli jest kimś zainteresowana to tylko i wyłącznie jest to jej sprawa i nikomu nic do tego

Angelika

Atmosfera panująca na hali produkcyjnej przechodzi wszelkie normy społeczne . Pracownicy w szczególności kobiety największą satysfakcję(w pracy) czerpią z obgadywania , szykanowania , w powietrzu unosi się zawiść i zazdrość. Kobiety mające 30 , 40 , 50 lat , będące żonami , matkami , babciami zachowują się tak jakby znajdowały się w szkole podstawowej , czy nie jest wam wstyd posuwać się do takich zachowań ? Polecam więcej empatii , a przede wszystkim samoakceptacji , człowiek szczęśliwy mający ciekawe życie osobiste skupia się sobie a nie na wszystkich dookoła. Pozdrawiam ☺️

Jola
@Angelika

Yes

Grażyna
@Angelika

No to słabo jak panuje tam taka atmosfera, bo wtedy przychodzenie do pracy nie jest żadną przyjemnością. Może warto by było nie wiem zrobić jakieś integracyjne spotkanie i o tym pogadać?

@Grażyna

Jestem za ...

Wojciech
@Medium

Ha, ha to jak jesteś za to zgłoś to do kadr to może dadzą jakieś środki na takie spotkanie? W ogóle są tu imprezy firmowe dla pracowników w ramach benefitów z sojala?

Bartosz K

Dzień dobry, nie wiecie czy szukają kogoś na stanowisko prezesa ?

Małgorzata
@Bartosz K

A co się stało, że starego prezesa nie ma?

W.
@Małgorzata

Nawarzył se piwa…

Zusek
@Małgorzata

UWAGA L-kowicze czas was sprawdzić czy wasze zwolnienia są faktyczne poszła lista osób do ZUS szykują się kontrolę ohh jak Kuba Bogu to Bóg Kubie polecą kary!!!!!

Gamę over
@Zusek

Ho noratke chyba troszkę poniosło, myśli chyba ze jest dyrektorem .Uważaj bo jak spadniesz to będzie baaaardzo bolało. Nie pozdrawiam

Mario

Maja tak na poważnie to powiedziała byś wprost co myślisz i było by po sprawie wiem że zawaliłem ja chcę choć trochę to naprawić źle się z tym czuje powiec proszę jeżeli powiesz że mam się odczepić to oczywiście to zrobię poprostu zrobię to co zechcesz. Niechce tutaj pisać no ale sama wiesz że innego wyjścia niemam proszę tylko o odpowiedź

Mario

Cześć Maja ja chciałem się z tobą pogodzić próbowałem wszystkiego rozmowy ,pisałem itp. Niestety nic to nie dało niemam już pomysłu co mam zrobić masz prawo być na mnie zła ale ja już nic innego nie wymyślę jesteś fajną kobietą i życzę ci wszystkiego dobrego ja już niczego niebęde próbował bo niemam już pomysłu trudno jeżeli chcesz żeby zostało tak jak jest to niech będzie już niczego niebęde próbował robić bo niewiem co mógłbym zrobić szkoda ale wiem że to tylko i wyłącznie moja wina. Niebęde już pisać bo wiem że to koniec cześć

@Mario

Maja jeżeli to ty dałaś tą buśkę to niewiem dlaczego skoro ja chciałem porozmawiać to ty mnie olałaś ?

@Mario

Maja jeżeli zdecydujesz się kiedykolwiek porozmawiać to się odezwij lub wiesz gdzie mnie szukać

Emanuel
@Mario

Ściągnij wreszcie ta maskę, życie to nie bal przebierańców ...

Madej

Nikomu nie polecam żadnych stanowisk technicznych w tej firmie. Pieniędzy na wszystko brak, części to ze świecą szukać, nawet krzywo się patrzą jak śrubki chcesz powymieniać. Atmosfera jest okropna, szef się nie przejmuje niczym i kłamie Ci prosto w oczy robiąc jakieś obiecanki które nigdy nie dochodzą do skutku, a dział HR dosłownie nie istnieje. Wszystko po znajomościach. Nie ma gorszego miejsca pracy.

Jolaaa

Czy przyjmują w york do pracy na stanowiska produkcyjne ? ktoś coś?

Pini
@Jolaaa

Z tego się słyszy to jak tak dalej będzie z częstotliwością i ilością pracy to zaczną się zwolnienia raczej elkowiczow i opiekowiczow

Pampers
@Pini

Zwolnić to ja mogę cię do roboty cho.....

Jestem pakowaczką zmiany ŁJA i bardzo byśmy chcieli żeby naszą liderką została Monika W. Rozmawiałam z wieloma pracowniami naszej zmiany i popierają moje zdanie. Głównym powodem przez, który chcemy Monike W a nie Magdę K jest to, że Monika liczy się ze zdaniem pracowników. Jako pakowaczka byłam kilka razy świadkiem jak Monika rozmawia z operatorami czy są w stanie pokroić jeszcze coś oprócz tego co już robią i liczy się z ich opinią, że nie dadzą rady tego zrobić w porównaniu z Magdą, która dużo razy zrzucała na operatorów dużo więcej obowiązków niż powinni mieć mimo, że mówili, że nie są w stanie tego zrobić ale ją to nie interesowało. Jako pakowaczka również mogę powiedzieć, że w Monice bardzo dobre jest to, że nikogo nie faworyzuje, wszystkie pakowaczki są dla niej równe podczas gdy Magda ma sowich faworytów, którzy mogą siedzieć gdy nie ma pracy podczas gdy inni muszą biegać z miotłą. Na maszyny stawia różne osoby by raz osoba pakowała a raz robiła coś innego gdy nie ma pracy, nie jest tak, że jedne cały czas pakują a inne zamiatają. Monika jeśli to przeczytasz wiedz, że bardzo Cię lubimy i chcielibyśmy Ciebie u siebie!!!

Ue
@Anonim

a czym wy się przejmujecie. (usunięte przez administratora) w tą robotę przecież

Pakowaczka :)
@Anonim

Popieram! Bardzo chcemy Monikę na naszej zmianie! Monika za Magdę!!

@Ue

@Ue nie przejmujemy się po prostu mało w tej firmie jest liderów, którzy liczą się ze zdaniem pracownika. Monika jest wyjątkiem i współpraca z nią układa się o wiele lepiej niż z M.K

Halina
@Anonim

Poważnie? To naprawdę musi być superowa skoro dosłownie aż się o to prosicie. Ale nie uważacie, że tej drugiej będzie trochę smutno jak się dowie o tym wszystkim? :(

Anonim1
@Anonim

Może być niezadolona ale niech jej da do myślenia że lider który nie był wdrożony w pakowarki jest bardziej doceniony przez pracowników niz wieloletni lider. Monia wracaj. Jesteś super!

Łukasz

Witam, mam pytanie jak wyglądają zarobki na magazynie? Dziękuję i pozdrawiam

no
@Łukasz

kolo 3500 na start na ręke

Nonono
@no

Hahahahhahahahhahaahhahaha dobrze, że masz fajne poczucie humoru.

ta
@Nonono

w sensie że 3500/2 miesiące

Wojciech
@ta

Jak to? To zarobię mniej niż 3 tysiące? Jak już o pracy na magazynie to zapytam czy trzeba mieć uprawnienie na wózki widłowe, bo akurat nie mam tego szkolenia a chciałbym się zatrudnić.

Dudu033

Zero wyrozumiałości wobec stałych pracowników, to jest przykre...

@Dudu033

Bo to prawa

Sylwia
@Dudu033

o jakich sytuacjach mowa? mam małe dziecko dlatego jestem ciekawa o co chodzi... :(

Gugu

No to sie firma popisała żeby nawet na dzień kobiet po cukierku od zarzadu nie dostała... Dobrze że chociaż na dzień chłopaka faceci dostali imbusy A my kobiety nic....

Seba

O co chodzi z tą całą rekrutacja w tej firmie? Poszukuja dużo ludzi na różne stanowiska. Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo