Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

X

Dlaczego nie ma wypłacanych dla pracowników świadczenia w postaci wczasów pod grusza? W innych dużych firmach jest to normalne, coś należy się po przepracowaniu roku, a nie marne 2 tygodnie..

Kastasquad
@X

Sto procent się zgadzam i przyznaję rację, to jest wstyd i hańba, że pracownicy o to nie walczą bo wczasy pod gruszą należą się jak psu buda. Po to trzeba mieć dwa tygodnie ciągłego urlopu aby zakład dostał socjalne które należą się pracownikom a tutaj od wielu lat ani grosza na wakacje. Trzeba ruszyć temat i zrobić z tym porządek bo w każdej większej firmie to normalnie funkcjonuje a tutaj oczywiście nie !

I co z tym zapotrzebowaniem na produkcję? Ktoś pytał ale bez odzewu a na stronie widać ofertę dla ślusarza i mechanika. Czy ktoś znajdzie odniesienie do pracy handlowca? Wisi także opcja na pracę do rynku tradycyjnego. Jedna Pani pytała już o chłonność rynku, jacy teraz są klienci? I jak firma wspiera w ich obsłudze i ogólnej współpracy?

Gugu

A może by tak nadgodziny w sobotę były płatne? Z tego co słyszę ci co mają urlop na żądanie to go wykorzystają , Ci co go nie mają idą na zwolnienie lekarskie. Morał jest taki że jakby soboty były płatne to i frekwencja w firmie byłaby w normie. Inne w firmy w kolo komina nie ma problemu, jest nawał roboty to jest płacone i nawet setki a u nas? Żal @Pracodawca

Adas

Czy to jorku potrzebują na produkcje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Franek

Dlaczego druga przerwa jest skrócona o 5 minut niż w roku poprzednim?? W 2022r wyniosła 15minut powyżej 28st na hali dziś mamy tylko 10 min co jest tego powodem???

Xxx

No w końcu zaczęły się porządki w Yorku tylko czy nie za późno ?

@Xxx

Nie wiem czy nie za późno, bo w zasadzie o jakie konkretnie porządki mogło wtedy na początku maja jeszcze chodzić? po takim okresie czasu jaki jest ich ewentualny efekt? jaki to ma wpływ na warunki pracy?

Ewelina

A były w kontekście którego stanowiska jesteś? Na stronie dodano ofertę drugiego czerwca na handlowca na rynek tradycyjny. Kto jest na bieżąco, żeby móc opisać pracę i ogólną chłonność tego rynku? Warto zaczynać? jakieś widełki na ten okres są?

Franek

Cześć, mam pytanie co z imprezą jubileuszową? Miała się odbyć z tego co pamiętam w pierwszym półroczu i co nagle tematu nie ma? Jeśli nie macie tyle kasy żeby wydawać na imprezy zróbcie może coś w stylu pikniku rodzinnego. Zaproście pracownikow i dziećmi, zrobcie fajnego grilla, jakieś animacje dla dzieci i też będzie super. na pewno ocieplicie wizerunek firmy. Pozdrawiam

Będzie świąteczne?

Boss
@Gugu

Nie będzie. Kryzys wojna jest idą ciężkie czasy trzeba oszczędzać

Helena
@Boss

No jak kryzys to tym bardziej niektórzy pracodawcy starają się swoich ludzi wspierać podwyżkami inflacyjnymi i tego typu rzeczami. Tutaj nie? Nie ma nic takiego z ich strony?

KIM
@Helena

No właśnie w przyszłym roku pensja minimalna wzrośnie dwukrotnie a w firmie cisza na temat podwyżek .albo jeśli będą to po 50 zł pewnie hahaha

@KIM

czemu akurat 50? raczej z budżecie mają trochę więcej. wiadomo ile osób aktualnie jest? pytam bo ciekawa jestem ile wyniosą ich podwyżki

Yi
@Halina

Juz samo "gwiazdkowe" okrojone mówi wszystko . mają więcej ale dla siebie zwykły robol się nie liczy ma za...... i się nie odzywać

@Yi

nie wiem ile gwiazdkowego było, żeby się odnieść... to w ciągu roku co jeszcze w razie czego się dostaje? Wielkanoc np?

nico
@Halina

wystarczająco mało żeby rozwścieczyć ludzi... w ciągu roku po za "premią", nic się nie dostaje i w tym cały szkopuł... ani na Wielkanoc, ani wczasy pod gruszą, jedno wielkie NIC... niech się potem firma nie dziwi że nikt nie chce tam pracować

K.P.O
@nico

Świadczenia finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych mogą być przyznawane wyłącznie w oparciu o sytuację życiową, rodzinną i materialną osoby uprawnionej, czyli tzw. kryteria socjalne. Nabycia prawa do świadczeń czy ich wysokości nie można uzależniać od innych czynników. Zatem pomniejszenie wysokości świadczenia nie może następować ze względu na czas pracy czy to rozumiany jako długość okresu zatrudnienia pracownika w danym roku, wymiar czasu pracy (wielkość etatu) czy okres rzeczywistego świadczenia pracy (okres obecności w pracy). Takie postanowienia regulaminu czy działania pracodawcy byłyby niezgodne z ustawą o ZFŚS

Alicja
@nico

Premie macie co miesiąc do wynagrodzenia? Czy może kwartalnie? O jakich kwotach w ogóle mowa?

@nico

A faktycznie tak bardzo nie chcą pracować? Są obecnie jakieś braki? Pytam, bo z tego co zauważyłam jest tylko jedno ogłoszenie na lidera zmiany. Swoją drogą zawsze z zewnątrz szukają? A co z awansem, nie łatwiej byłoby kogoś ze środka wziąć?

@roger
@nico

A mogę się dowiedzieć ile to wystarczająco mało aby rozwścieczyć? :-) z tym NIKT t o chyba przesada bo nie tak łatwo dostać pracę w tej okolicy a jednak trochę ludzi u was pracuje :-)

Gugu

Z tego co pamiętam miało być 400zl brutto (śmiech) podwyzki.. ciekawe..

Gugu

Czy york oprócz informacji dla ludzi którzy mają firmowego meila poinformował o nowej osobie w zarządzie czy tylko Informacja dla wybranych to była?

Czy w YORK wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

zero dodatków

Nie.

Gugu

Kiedy aneksy i podwyżki??

...
@Gugu

Nigdy przecież kryzys jest ,ale jest recepta na brak jakiejkolwiek inicjatywy dotyczącej rozmów na temat podwyżek z strony zarządu. już niebawem powstaną związki to inaczej będą podchodzić do pracowników

Pracownik magazynowy
@Gugu

My na magazynie mamy dostać podwyżki i awanse już w marcu mieliśmy zebranie ciekawe jakie kwoty

Z

Dzień dobry czy widzieliście oferty pracy na stronie Praca York oferują nowym pracownikom o wiele więcej niż tym co pracują już kilka lat to jakaś kpina jest niech wkońcu dojdzie do jakiegoś buntu może wtedy coś zrozumieją i zaczną szanować pracownika jak należy. Bo oczekują od pracownika wydajność na 150% a pracować za (usunięte przez administratora) JEDNA WIELKA PORAŻKA

kpina

te "świąteczne" to jakaś kpina... rozumiem że kryzys, ale na "upominki" z okazji urodzin firmy, było ich stać...

Saker
@kpina

Tu się zgadzam w każdym słowie, to jak potraktowali pracowników tym niby świątecznym to kpina... Czasy coraz gorsze a tu takie coś, jeszcze odciągane za zwolnienia lekarskie. W innych firmach to chociaż dbają o pracowników a tutaj? Odpowiedź jest jasna.

Xxx
@Saker

To zmień pracę jak Ci nie odpowiada York .

Świat na Yorku się nie kończy
@Xxx

typowa odpowiedź "góry" :)

Otóż to ....
@Świat na Yorku się nie kończy

.. i tu się zgodzę, uderz w stół, a nożyce się odezwą ;)

Królowa cukru

Ja z pytaniem do j.w. Jak się żyje ze świadomością, że wyrządziło się krzywdę innym ludziom ??? Nie da się funkcjonować na krzywdzie innych. To nie etyczne ...sumienie to taki Nasz sędzia, który ocenia Nasze postępki ...zaś wyrzuty sumienia to taki monit od sumienia, który przypomina Nam , iż mamy zaległy "dług" wobec innych.

Zyta
@Królowa cukru

Tylko to sumienie trzeba mieć????

@Zyta

Faktycznie ten 'człowiek' go nie ma.

Małgorzata
@Królowa cukru

Jesli jakieś krzywe akcje się dzieją u was to czy ktoś to zgłaszał gdzieś w ogóle?

@Małgorzata

Pewnie, że zgłoszone. W firmie zamiecione pod dywan a niewygodne osoby zwolnione.

@Królowa cukru

Zamiecione? Gdzie to zgłosili ostatecznie? I o tym głośno potem nie było ani nic?

Szatan
@Królowa cukru

Jeszcze go nie zwolnili?:)) Proszę nie traktować go na poważnie. On tylko żyje we własnym przekonaniu ze jest najmądrzejszy spośród wszystkich dookoła. Tak na prawdę zwykły melepeta nie umiejący trzymać miotły. Żyje w swoim wyimaginowanym świecie, czy ktoś w ogóle się nim przejmuje czy raczej wszyscy drwią z niego ? Pozdr…

@Szatan

Tego nie wiem, ale mnie zwolnili ... i nie powiem dzięki komu?! Wybaczyć mogę. Zemsty nie planuję. Na własne życzenie wpakował się na listę u KARMY, niech ona GO za me krzywdy rozliczy i porządek z NIM zrobi. Ja do Jego poziomu nigdy się nie zniżę ....Pozdr ...

@Królowa cukru

Możesz powiedzieć coś więcej? Co się wydarzyło, że mówisz o krzywdzie?

... ale po co ?

Karma

Serdecznie nie pozdrawiam największych plotkar, ze zmiany MKO, a w szczególności K.K. ( nie będę rzucac imionami, chyba każdy wie o kogo chodzi )Która rąbie (usunięte przez administratora) osobom, które stoją do niej plecami zaledwie metr od niej. Nie wspomniawszy, ze robi to również swojemu najbliższymi gronu.Uwaga również na Zastępową waszego lidera, która pod nosem odgraża się osobom których nie lubi, gdy bedzie pełniła swoją funkcje. (Również sa tez to osoby którymi się otacza) Oj koleżanko, skargi na ciebie i rozmowa z panią kierownik nie pomogła.

Soon

Gdzie są nasze tel?!

Czy zdarzają się nadgodziny w YORK?

---

Od dłuższego czasu nie

@---

Tak się teraz zastanawiam.... To dobry czy zły znak? Bo z jednej strony pracownicy mają luz ale z drugiej to znaczy, że firma mniej "pracy", więc zmniejsza wydajność?

Medium

No Maju nie daj się tyle prosić. Ja też Cię proszę daj mu szansę, chłopak robi co może, a Ty taka uparta.

Grażyna
@Medium

A jaki ta opinia ma związek z pracą tutaj?

@Grażyna

Bo tu jest wszystko seks,kasa i kłopoty a potem gdzieś tam praca ...ha ha

Tomasz
@Medium

@Medium Czy możesz opowiedzieć coś więcej na ten temat?

@Tomasz

Brak odpowiedzi chyba prowadzi do wniosku, że to jakieś bezpodstawne chyba było? I zresztą mogłoby to mieć jak już jakiś szczególny wpływ na czyjąś pracę?

@Halina

Czyżby znowu teatr jednego aktora ? ... wszystko na to wskazuje bleeee

@Medium

Nie mam pojęcia za bardzo co masz przez to na myśli ale podobnie jak on podpytał, to o jakie kłopoty Ci chodziło? Co się w firmie dzieje?

Oro
@Halina

Jeden wielki (usunięte przez administratora) zaczęto zwalniać ludzi dyscyplinarnie bez podstaw

@Oro

Jeśli faktycznie tak było to zastanawiam się jak umowa i warunki jej rozwiązania wyglądają tutaj?

N

Jak wygląd sytuacja? Jakieś socjale na swieta dostajecie, na wakacje? Jakieś premie za frekwencję?

szef
@N

jasne, wszystkie socjale w firmie są, jest super. ludzie z całej zmieniają swoje miejsce zamieszkania zeby móc u nas pracować

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo