Internet Plus S.C.

Częstochowa

Opinie o Internet Plus S.C.

iniuk

rozczarowanym może być każdy ale już trudniej zrobić coś z tym, żeby zakasać rękawki do pracy i zabrać się za poprawianie, praca tam jest naprawdę ok, tylko trzeba chcieć, można by było np. stworzyć ofertę w sieci, przecież to jest dla was łatwa sprawa ;)

Jedno słowo: rozczarowanie. Odradzam.

kasa misiu

Buhaha, oni nawet dobrej strony internetowej nie potrafią zrobić. Patrz: Unimot. Mając takiego klienta (któremu niestety brak wiedzy marketingowej i estetycznego wyczucia), robią dla niego gnioty z odległej epoki. Jeśli lubicie gnioty, to możecie korzystać, hehe.

glazer

Co tu dużo gadać, cwaniak który chce cię wykorzystać. Znany w lokalnym środowisku z tego, że zatrudnia studentów za śmieszne pieniądze. Klienci nie wiedzą, że robi bardzo złą robotę, masa błędów programistycznych, słabiutka grafika. Na to nabierają się klienci bez kompetencji marketingowych. On i jego żona mają mieć kasę, nie ty, pracowniku. Zapamietaj!

Zostaw opinię o Internet Plus S.C. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Plus S.C.