Internet Plus s.c.

Toruń

Opinie o Internet Plus s.c.

oszukana

Oszuści - nic nie robią, naciągają na umowy!!!!!!!

Były klient

Potwierdzam, to są oszuści! Proszę uważać na tę firmę. Podpisują umowę, później nic nie robią. Dopiero jak zmieniłem firmę zobaczyłem co znaczy pozycjonowanie.

Oszukany klient

jestem waszym klientem, ja i jeszcze kilka innych oszukanych osób/firm, obecnie drukujemy materiały, drukujemy maile, potwierdzamy u notariuszy to wszystko, wynajęliśmy niezależne firmy audytujące działania i każda z tych firm się za głowę łapie jak widzi jak "pozycjonuje" firma procreate. Ależ będziemy działać pod imionami i nazwiskami, odpiszemy krok po kroku jak pozyskiwani są klienci, jak wyglądają umowy, jak wygląda "pozycjonowanie" a właściwie jego kompletny brak, opiszemy wszytsko bardzo dokładnie i się pod tym podpiszemy z imienia i nazwiska oraz nazwami naszych firm, dodatkowo na swoich blogach wyniki audytu oraz całej sprawy opisze kilka firm pozycjonujących, suche fakty, z odpowiednimi zdjęciami, tak aby każdy mógł wyciągnąć wnioski. Jak widzicie szykuje wam się kilka procesów w sądach to tylko z naszej strony a ile jest jeszcze takich klientów, którzy jak to przeczytają to zrobią to samo. Jak lawina ruszy to już jej nie powstrzymacie, zresztą macie doświadczenie w sądach pod nazwą Procreate (weźcie tylko poprawkę, że w sądach się teraz wiele zmienia, chyba wiecie o co chodzi...) więc doświadczenie macie ale i my współpracujemy z ludźmi którzy mają doświadczenie z Procreate. To jaka będzie kolejna nazwa firmy jak już InternetPlus zostanie odkryty, za jaką nazwą będziecie się teraz próbowali ukrywać? Ja prowadzę małą firmę i sprzedaję też trochę przez internet, zanim do Was przyszedłem miałem jakąś tam sprzedaż, odkąd u Was jestem moja sprzedaż internetowa całkowicie upadła! Proszę uważać na tę firmę, ich cała praca sprowadza się do złapania klienta na umowę, gdzie jest zapis o "Opłacie aktywacyjnej" - znaczy to tyle, że jak będą chcieli Państwo zrezygnować z umowy to muszą zapłacić KARĘ za 6 miesięcy abonamentu za nic!!!! A jak już kogoś złapią na umowę to później nie robią już kompletnie NIC!!! Ale to niedługo będą mieli Państwo okazję poczytać na wielu blogach o tym procederze.

oszukany klient

UWAŻAJCIE TO SĄ OSZUŚCI!!! Dawne Procreate!

Pracowałeś już w firmie Internet Plus s.c.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Internet Plus s.c. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Plus s.c.