Opinie o Internet Plus s.c. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Internet Plus s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Internet Plus s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Plus s.c. w Toruń

Jakie są warunki zatrudnienia w Internet Plus s.c.?

p

Zarząd tragedia, jako sprzedawca masz iść nie na jakość a ilość! o tak to jest najważniejsze, nachapać wynik byleby się chociaż zwróciło za rozprawy sądowe. Śmieszne prowizje dla pracowników no chyba że trafisz na mało ogarniętego dziada co łyknie wszystko to moze Ci się uda. Błąd pracownika innego działu (BOK) jest przekierowywany na handlowca i przy wyłapanym jednym błędzie z rozmowy oddawaj prowizje nieudaczniku. W Toruniu na stanowisku kierowniczym króluje seksista, więc lepiej kobiety nie zakładajcie tam dekoltu jak nie chcecie iść na terapie po spotkaniu. O kontakt z klientem dbają tylko handlowcy, po sprzedaży wszystko robią roboty, linki na zapleczach firmy z zerowym ruchem to klasyk - uciekajcie. Nawet 500 zł miesięcznie nie jest to warte, więcej dobrego dla strony klient zrobi sobie sam.

@p

Smutne :( Czyli jak ma być dobrze klientom, skoro własnych pracowników mają za nic!:(

@p

Wspominasz o sprzedaży handlowców. Czy za zrobione targety dostają premie? Tylko oni są dobrze wynagradzani, czy inni pracownicy też mogą dobrze zarobić, bo chyba nie pracują za 500 zł jak napisałeś.

waldi Nowy wpis

Tyle to maja premii.

p Nowy wpis
@Szymon

premia co miesiąc się zeruje, masz progi sprzedażowe - jak sprzedaż umów za ponad 2k to cała prowizja idzie do Ciebie, ale jak już zrobisz umów za 1999 to dostajesz 80%, im mniej zrobisz tym mniej % dostajesz. Na począku miesiąca sięzeruje. Problem w tym że specyfika branży i opinie o firmie + regulamin dołączany do umowy bardzo odstrasza klientów - zaczynają robić rozeznanie i nie dochodzi do współpracy, pozyskanie takiego klienta często trwa dłużej niż miesiąc, to proces, więc możesz być pewien że jak nie trafisz na totalnie głupiego klienta który weźmie jak leci to pierwsze miesiące sprzedażowe wychodzisz z odrobiną prowizji. Budżety też mają zaniżone, więc tych umów musisz wcisnąć więcej, chyba że natniesz klienta na ofertę na mnożniku 3.0 - ale to już nie na moje morale było. Nie lubię sprzedawać (usunięte przez administratora) za 2000 zł netto.

Jan Kowalski - kl.

Internet-Plus jest jedną z topowych Agencji w Polsce. W szczególności pragnę podziękować doradcy Rafałowi Gołębiewskiemu za wsparcie.

PIotr
@Jan Kowalski - kl.

Tak, topowa , chyba jeśli chodzi o psucie ruchu i sprzedaży na stronie

@PIotr

Mnie tak spieprzyli stronę, że zanikła całkowicie sprzedaż

@Piotr

Myślisz, że to wina strony? Wcześniej jak nie miałeś witryny w necie to sprzedaż kwitła? Może podniosłeś ceny albo jest inna przyczyna?

@Szymon

Sklep na stonie jest od 10 lat i jak te spece od psucia wzięli się za jej pozycjonowanie sprzedaż padła

J. Nowy wpis

Na pewno wina strony.

Jak działa internet-plus.pl?

Jak działa internet-plus.pl tzw. "firma SEO"? Na początku super oferta, bajery, linki, teksty, opieka 20 osób. Robią "optymalizację" strony. Nastawiają się na kiepskie frazy nie generujące żadnego ruchu. W podstawowych frazach przestajesz istnieć W raportach opisują cuda, skuteczność 200% (z raportów wynika że jest super, tyle że na frazy 4 członowe, na które nikt nie szuka) Linki to śmiecie. Teksty pozycjonujące piszą roboty. Jesteśmy w trakcie szykowania pozwu. Wszystkim ich klientom radzę dokładnie wczytać się w raporty, sprawdzić jak zmienił się ruch na stronie i jakie mają pozycje na kluczowe frazy. ODRADZAM!

@Jak działa internet-plus.pl?

My mamy podobny zamiar. Proszę o kontakt 514306910.

Aplikowałeś do firmy Internet Plus s.c.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Szymon

Absolutnie odradzam wpsółpracę z tą firmą w zakresie "pozycjonowania". Ich działania są kompletnie nieskuteczne, poza optymalizacją wprowadzaja bezużyteczne linki. Efektów brak, "raporty" skuteczności wyssane z palca, mylące i irytujące - cały czas skuteczność pozycjonowania powyżej 100% (!!) mimo ciągłych spadków. W rapotach przedstawiane frazy śmieciowe, bez znaczenia dla pozycjonowaniej strony. Teksty pozycjonujące pisane rzekomo przez coopywriterów to niegramatyczne, bezsensowne twory z automatów. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Umowa skonstruowana po złodziejsku - długie okresy wypowiedzenia, kary itd - samo to świadczy o tym że z założenia wiedzą, że klinienci w którym momencie zorientują się że ich działania to ściema. W moim przypadku sprawa kończy się w sądzie.

@Szymon

Poczytaj o firmie Procreate bo tak wcześniej nazywał się Internet plus

Patrycja

Szukamy osób poszkodowanych przez firmę Internet Plus. Osób poszkodowanych jest już coraz więcej, szukamy kolejnych osób do pozwu zbiorowego. Ta firma to (usunięte przez administratora) Każdy z nas ma ten sam problem, czyli zero efektów współpracy. Przeprowadzane audyty naszych stron są szokujące. Nie nabierajcie się na ich super ofertę! Ich regulamin kryje sam siebie i nie jest korzystny dla klienta. Na pozycjonowaniu nikt w tej firmie się nie zna. Konkurencja się z nich śmieje, są bardzo zaskoczeni ich brakiem wiedzy. Zapraszam do kontaktu mój email: patrycja504@onet.pl

AGA
@Patrycja

jestem poszkodowana przez tą firmę , szukam osób poszkodowanych. proszę o kontakt priv. na messenger Joanna Serocka

Zadowolony klient

Mam kilka stron u państwa. Wyniki są na bardzo dobrym poziomie. Prawie wszystkie wyrażenia mam w top 10. Kampania Google Ads i FB Ads generują mi bardzo dobre przychody. Kontakt z firmą pierwsza klasa. Każdy z opiekunów dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Polecam firmę Internet-Plus jako zaufanego i kompetentnego partnera biznesowego.

Neutralny
@Zadowolony klient

Witam serdecznie, bardzo proszę o informację od kiedy zauważył Pan/Pani wyższą sprzedaż współpracując z firmą Internet-Plus?

@Neutralny

Widzę,że Internet Plus wypuścił swoich pracowników do pisania postów. Bedę zdiwiony jeśli ktoś odpisze ,że mu wzrosła sprzedaż

MARKUS

Witam. Proszę o opinię o Internet Plus. Czytam i przecieram okulary. Maiłem z nimi kontakt na etapie oferowania usług i wyglądali dobrze. A tu takie "salto" w opiniach

MARKUS

Dzięki. Przed podpisaniem umowy przeczytałem ich regulamin. Następnie obiecywali cuda, oczywiście handlowcy. Miałem to mega szczęście, że spytałem o ten regulamin i wyłapałem to (usunięte przez administratora) Po przeczytaniu opinii o nich zwróciłem uwagę na pozostałe zapisy. Na 100% chcieli mnie wykręcić.

@MARKUS

Ja się zorientowałem niestety dopiero po 3 miesiącach , przestałem im płacić a teraz ciągają mnie po sadach

kama
@MARKUS

Witam , Ja jestem na etapie czytania regulaminu , wydaje mi się iż to co było objęte zakresem oferty teraz pojawia się na żądanie w regulaminie czyli dodatkowo płatne. Czy to wyłapałeś? czy jeszcze coś innego?

Mallunia
@Piotr

Ja mam rozprawę w Sądzie we Wrześniu , nakręcili mnie na 15 ,000zl (usunięte przez administratora) zmienili nazwę z procreate, poczytaj

@Mallunia

Witam, ja rónież mam w pażdzierniku kwora podobna. Może poszkodowani się zjednoczą . Prosze o kontakt na priv

Mallunia

Mój email thinkingkrakow@gmail.com

Patrycja
@Piotr

Ja również mam z nimi problem, próbuje rozwiązać z nimi umowę ale żądają 6-krotnej opłaty aktywacyjnej co jest chore. Złapali klienta i nie robią totalnie nic, oprócz wysyłania faktury.

Oszukany klient

jestem waszym klientem, ja i jeszcze kilka innych oszukanych osób/firm, obecnie drukujemy materiały, drukujemy maile, potwierdzamy u notariuszy to wszystko, wynajęliśmy niezależne firmy audytujące działania i każda z tych firm się za głowę łapie jak widzi jak "pozycjonuje" firma procreate. Ależ będziemy działać pod imionami i nazwiskami, odpiszemy krok po kroku jak pozyskiwani są klienci, jak wyglądają umowy, jak wygląda "pozycjonowanie" a właściwie jego kompletny brak, opiszemy wszytsko bardzo dokładnie i się pod tym podpiszemy z imienia i nazwiska oraz nazwami naszych firm, dodatkowo na swoich blogach wyniki audytu oraz całej sprawy opisze kilka firm pozycjonujących, suche fakty, z odpowiednimi zdjęciami, tak aby każdy mógł wyciągnąć wnioski. Jak widzicie szykuje wam się kilka procesów w sądach to tylko z naszej strony a ile jest jeszcze takich klientów, którzy jak to przeczytają to zrobią to samo. Jak lawina ruszy to już jej nie powstrzymacie, zresztą macie doświadczenie w sądach pod nazwą Procreate (weźcie tylko poprawkę, że w sądach się teraz wiele zmienia, chyba wiecie o co chodzi...) więc doświadczenie macie ale i my współpracujemy z ludźmi którzy mają doświadczenie z Procreate. To jaka będzie kolejna nazwa firmy jak już InternetPlus zostanie odkryty, za jaką nazwą będziecie się teraz próbowali ukrywać? Ja prowadzę małą firmę i sprzedaję też trochę przez internet, zanim do Was przyszedłem miałem jakąś tam sprzedaż, odkąd u Was jestem moja sprzedaż internetowa całkowicie upadła! Proszę uważać na tę firmę, ich cała praca sprowadza się do złapania klienta na umowę, gdzie jest zapis o "Opłacie aktywacyjnej" - znaczy to tyle, że jak będą chcieli Państwo zrezygnować z umowy to muszą zapłacić KARĘ za 6 miesięcy abonamentu za nic!!!! A jak już kogoś złapią na umowę to później nie robią już kompletnie NIC!!! Ale to niedługo będą mieli Państwo okazję poczytać na wielu blogach o tym procederze.

Klient
@Oszukany klient

Chętnie dołączę. Właśnie wzywam ich do sądu. Mam duże straty.

Beatrise
@Oszukany klient

Dzień dobry, Proszę o kontakt. Chętnie dołączę do pozwu, również zostałam przez nich oszukana.

Maciej
@Oszukany klient

Dziękuję za te informację , a ja miałem zamiar jutro negocjować warunki i byłem nastawiony że ich wybiorę. Masakra dobrze że są takie informacje w necie, bo bym był kolejna złapana osobą.

Jak długo trwa proces awansu w Internet Plus s.c.?

jak są wyniki to krótko, 3 msc

Filip

Proszę uważać na Pana Tomasza z plusa z podestu, osoba bez kultury. Od której można usłyszeć tylko co i nie wiem. Osoba bardzo nie miła, strach o coś zapytać. Rzuca słuchawka i nie udziela pomocy w dodatku krzyczy i się unosi.

przewóz osób

Ja tam współpracuje z nimi od kilku lat i jestem zadowolony. Umowa jak każda inna, a jak ktoś nie czyta przed podpisaniem a później jest zdziwiony to już jego problem.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Internet Plus s.c.?

Klaudia

Ja rowniez jestem poszkodowana przez umowe z ta firma na 12000 zl o vzym dowiedzialam się po ponad roku współpracy. Warunki wynegocjowane podczas podpisania umowy nie sa wazne gdyz regulamin dolaczony do formularza zamowienia ma zapisy ze zadne ustalenia nie sa wazne a tylko regulamin ktory jest ekstremalnie niekorzystny dla odbiorcy. Prosze o kontakt w celu dołączenia do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie Moj mail 007_klaudia@poczta.fm

Sprawa sądowa

Witam. Jestem bardzo strata przez tą firmę. Chcę ich zgłosić do UOKiK ale potrzebny jest pozew zbiorowy. Dużo osób pisze że to (usunięte przez administratora) Czy chce ktoś dołączyć do pozwu? Na dniach składam sprawę do sądu.

To_zależy
@Sprawa sądowa

Również mam nie miłe doświadczenia z tą firmę, wszystkie zewnętrzne audyty wskazywały, że witryna była w opłakanym stanie pod kątem pozycjonowania więc nie jest Pani w tym osamotniona. Na pewno wiele osób poprze pozew zbiorowy

@Sprawa sądowa

Dołączam się do pozwu. Proszę o kontakt.

@Sprawa sądowa

Witam. Nie wiem na jakim etapie jest Państwa pozew zbiorowy ale ja również chętnie się dołączę. Firma Internet Plus jest skonstruowana po to aby wyciągać pieniądze od małych, dopiero startujących firm a nie po to żeby wykonywać pracę pozycjonowania. Na pozycjonowaniu chyba nikt w tej firmie się nie zna, natomiast mają świetnie skonstruowany regulamin który z formularzem zamówienia stanowi umowę. Podpisujesz na szybko formularz zamówienia i myślisz sobie że dopiero przyjdzie umowa którą dokładnie przeczytasz. Tym czasem już cię mają, bo to co podpisałeś to cyrograf na rok albo dłużej.

@Sprawa sądowa

Jestem kolejna osoba oszukana przez tą firmę na duże pieniądze, chodzi konkretnie o 15000zl, proszę o kontakt

@Hirek

Proszę o kontakt ja też zostałem przez nich naciągnięty

ola
@Sprawa sądowa

Jeśli sprawa jest aktualna proszę o kontakt

A jak się wam żyje na dziale sprzedaży? Na czym dokładnie tutaj praca polega? Pozdrawiam wszystkich.

Tragedia

Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Dział sprzedaży mają super, to prawda. Umieją obiecywać cuda wianki. I na tym się kończy. Później jedno wielkie NIC. Nie polecam.

Marcelina

Od bardzo dawna nikt nie zamieścił żadnych informacji o pracy w firmie, jest jakiś powód ku temu?

Wacek

Szkoda, że na forum klienci piszą zamiast pracowników ale jak jest dobrze!

Dzięki. A możesz powiedzieć coś o pracy tam? Atmosfera i wynagrodzenie wporządku? Pytam bo czasem np. w call center róznie bywa - niektórzy obiecują na rozmowie złote góry, a potem w praktyce się może okazać, że tych premii nikt nie widział. Wszystko się potem zgadza?

@Zainteresowany

Co do zasady jest ok. Zawsze trafisz cos co nie przypasuje. Atomsfera ok, wynagrodzenie jest ok ale zależy od miesiaca. Jak masz dobry to i dobrze zarobisz. Jak jest zły to trochę lipa, ale wszystko zależy od ciebie. Pieniadze zawsze na czas a wiem ze nie wszedzie u nas w miescie tak jest. Jak chcsz sie zaangazowac to chodz i sproboj, nic nie tracisz. Pzdr.

@Marek

Ok, no to dobrze. A jak wygląda rekrutacja? Jakieś podpowiedzi jak się przygotować, na co się nastawić? :) W ogóle rekrutacja jedno, czy wieloetapowa?

@Zainteresowany

Ja mialem jednoetapową ale to bylo juz troche temu. Miałem też doświadczenie z innego cc więc było mi łatwiej. Tu chyba sie nic nie zmienilo. Jak masz doswiadczenie w sprzedazy to bedzie ci latwiej. Jak nie masz to tez sproboj. Przygotuj sie na sprzedaz jakiejs dziwnej rzeczy (niepiszący długopis, pieczatka bez tuszu). możesz bajerować dookoła tematu byleby cos mowic a nie sie zatkac. Z tego co wiem to nawet bez doswiadczenia z dobrym nasawieniem masz szanse.

@Marek

No dobrze, a jak wygląda system pracy? W sensie, taka praca na słuchawce to tylko poszukiwanie nowych Klientów i dzwonienie do nich czy też obsługa aktualnych? Pozdrawiam.

@Zainteresowany

Co znanczy system pracy? Chcesz przyjsc do roboty a nie wiesz na czym polega praca w cc? Tylko nowi, pozniej przechodzi kontakt dalej. Pzdr.

@Marek

No pytam o "system pracy" bo przeciez różnie może wyglądać. Nie wiesz jak bywa? No to doprecyzuje o co m.in mi chodzi z takich podstaw: - dostane komputer czy musze mieć swojego laptopa? - praca na jakiś sensownym systemie informatycznym czy trzeba sobie prowadzic harmonogram kontaktów samodzielnie np. w excelu? - jakies wsparcie systemu w przygotowywaniu ofery i wycen, czy tez trzeba ręcznie w wordzie/power point grzebać? - praca tylko przez telefon czy spotkania z klientami również? - jeśli spotkania to firma ogarnia transport czy musze miec swoje auto? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Generalnie przychodzisz i wykonujesz swoją robotę to co najwazniejsze czyli rozmowy z klientami. Tak na szybko... ad1) komputery są ad2) system do zarządzania kontaktami jest ad3) system do ofertowania jest ad4) jak klient chce sie spotkac to bywa i tak ad5) ja nie mialem takiej potrzeby zeby jechac, zazwyczaj klienci przyjeżdżają ale wiem, że też sie zdarzało że ktoś jechał ale sporadycznie, nawet nie wiem co wtedy z kosztami ale zakladam ze firma ogarnia Pzdr. wpadnij na rozmowe to sie dowiesz wszystkiego. Podsumowujac jak masz chęci i predyspozycje to naprawde rozsadnie mozna z tego zyc.

@Marek

OK, fajnie i dziękuję za sprawne i kompletne odpowiedzi. To w takim razie jeszcze pytanie na koniec o w sumie jedna z ważniejszych rzeczy - jak zarobki? Ale tak realnie rzecz boirąc, zakładając, że w miarę ogarniasz i wiesz co robisz to w praktyce ile wychodzi? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Wiesz jak jest - roznie i podłużnie zależy od miesiąca. Wszystko zależy od tego jak sie spinasz i jakie masz umiejętności. Jak jesteś maszyną to ładnych parę koła dostaniesz 5-8k. Jak jesteś dobrze nastwiony i się starasz to 2,5-4k wpadnie. Jak zarabiasz mniej to znaczy ze zaczynaja sie klopoty dla Ciebie ;) Weź już nie pisz tylko wpadaj na ta rekrutacje :)

Gosc1593471

Ok , Dzieki

Szef malej firmy

31 stycznia godzina 11, dostaje telefon z tej firmy - w sylwestra, ludzie opanujcie swoją pazerność i dajcie odpocząć chociaż w okresie świątecznym Dodatkowo zmuszacie do pracy i robienia z siebie debila swoich pracowników. Strzał w stopę i zachowanie bardo pro klienckie, ech brak słów na takie firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus s.c. - Toruń

• Jak się pracuje w Internet Plus s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Internet Plus s.c.