J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Bielsko-Biała

J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Opinie o J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Ajtik

O! Podwyżki co parę lat ewnt szybciej w wiadomej wysokości Próbujesz uzyskać adekwatne rynkowe wynagrodzenie do zakresu obowiązków i ilości zadań to co ?! Zarabiasz tak super jak nikt , nigdzie nie jest lepiej Między tym satysfakcja z pracy atmosfera etc, jest ok, finansów nie poprawi Niektóre osoby sprawiają wrażenie całkowicie zamkniętych, co dzieje sie poza firmą w it, rynku pracy etc Podejście datowane na dwazerozeroosiem i niżej, ewnt udają patrzą tylko na siebie Szansa na jakis wyższy awans nie ma, zmiana stanowisk z młodszy do starszy etc kiedy jak , niejasne, bez skutku finansowego Coś proponujesz zaraz ktoś wie lepiej a ty tylko innym szkodzisz Jest też sporo plusów fakt, m.in DMS się rozwija cały czas etc System tak duży zaawansowany dla globalnych producentow samochodow i dealerow to pracownicy innych firm powinni zazdrościć kasy i miejsca pracy w skrzynce JBR praca winno zabraknąć miejsca na cefałki Praca dużo lepiej płatna znalazła się niemal natychmiast,miała okazać się wręcz niemożliwa?! @Pracownik, testy samochodów!? ile testowałeś'aś aut od tego czasu?! ile zaliczyłeś'aś szkoleń aby ciebie ktoś szkolił z zewnątrz ?! świetny tekst serio,, lol bankowo nie musisz kupować przez to swojego auta albo masz cyklicznie własne nowiutkie co 2 3 lata Dlaczego JBR nie widać na regionalnych spotkaniach konferencjach szkoleniach it czy innych wydarzeniach dedykowanych it zweryfikujesz gdzie na rynku z zarobkami jesteś korzystając z okazji Na szczęście się pracuje tam gdzie każdemu pasuje i nikt nikogo nie trzyma :>

someone

W czasie studiow byla okazja poznac firme blizej i warunki pracy bardzo pozytywnie System informatyczny jest jednym z najwiekszych chyba w Polsce w tej technologii. Wydawalo sie wszystkim po tym co udalo sie zobaczyc uslyszec o projektach ze pensje pracownikow beda mocno powyzej sredniej na rynku bb i nie bedzie szans sie dostac sumujac wielkosc systemu i przedstawiony sredni okres zatrudnienia Niestety na tym koniec proponowane wynagrodzenia sa bardzo niskie Po wyslanych jednak w inne miejsca aplikacjach w kilka osob bez problemu udalo sie zdobyc prace gdzie na start bez specjalnych negocjacji mozna otrzymac raz tyle co tu jest proponowane startowo do tego jasny system wynagrodzen i duza znaczna podwyzka zgodna z tym co w ogloszeniu po maksymalnie roku, co roku kolejne rozmowy oczywiscie w zamian za zaangazowanie i szerszy zakres obowiazkow, bonusy finansowe za polecenie pracownika ktory zostanie na stale oraz premie ogolne na okr zasadach, premia za brak l4 i inne Czytajac ktos tu pisze wielokrotnie o dobrej atmosferze a za nia nikt nie kupi mieszkania i nie zamknie mca nie oplaci kredytu czy samochodu chyba nie o to chodzi Atmosfera jest dobra w wiekszosci firm z tej galezi firmy przescigaja sie w tym aby swojego pewnego pracownika zatrzymac Szkoda ze nikt nie analizuje sytuacji rynkowej wynagrodzen mniejsze o wiele firmy w tej chwili gdzie projekt jest ułamkiem tego i nie jest potrzebne tyle specjalistycznej wiedzy z roznych dziedzin co tutaj oferuja znacznie lepsze warunki nie trzeba mocno szukac W ogloszeniach o prace brakuje zdecydowanie informacji o widelkach placowych A moze jest inaczej ktos napisze jaka jest roznica w podstawach pomiedzy swiezakiem rok dwa a kims po 5 i wyzej latach pracy Czy to kilka tys czy moze np 400 800 1000 zl - oczywiscie zart Pomoze to nowym ktorzy mysla o zmianie pracy lub sa na poczatku drogi Mimo wszystko system to ogromna pracochlonnosc i prezentacja posiadanych umiejetnosci dla calego zespolu programistow, testerow i wdrozeniowcow powodzenia

Marta

@nick, a czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Co uważasz za największy plus u tego pracodawcy? @Bartek, a czy byłeś lub jesteś zainteresowany pracą w J.B.R. Rogowiec? Może zawsze warto złożyć swoje CV? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w J.B.R. Rogowiec w Bielsko-Białej?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w J.B.R. Rogowiec Sp.j. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nick
@Administrator 06.05.2018 10:57

Atmosfera ok , brak zarzutów

Bartek

Super pracodawca to nie dziwię się, że nie ma przyjęć do pracy.

Co powiecie na temat zarobków w J.B.R. Rogowiec Sp.j.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Marta

@omnibus a możesz nam napisać coś więcej o samej firmie - warunkach zatrudnienia, atmosferze itp.? Każda rozbudowana opinia jest kluczowa dla forumowiczów, którzy aktualnie poszukują pracy.

Re Marta
@Marta 25.07.2017 07:54

@Marta System DMS i ogółem działalność firmy to duże projekty, ale JBR oferuje chyba niestety najniższe zarobki w Bielsku-Białej i okolicy BB. Na uwagę zasługuje tu bez żadnych wątpliwości co do tego dział pomocy technicznej\wdrożeń i jego z punktu widzenia JBR szeregowi pracownicy, którzy pracują tam długo i mają duże doświadczenie w obsłudze wielu marek samochodowych, będąc przy okazji wizytówką firmy do tego mając świetne kontakty z Centralami i Dealerami. Prowadzą sporo tematów naraz pod presją czasu i czasami pod wpływem bardzo bardzo bardzo dużego stresu. Mocny nacisk jest na statystykę ich pracy, być może ona jest tutaj najważniejsza kosztem czegoś innego. Te same osoby niestety są też w tej firmie przy okazji szkoleniowcami, wdrożeniowcami, projektantami, sieciowcami, administratorami, testerami i oczywiście pracownikami pomocy technicznej zwanej HelpDeskiem bo tak najłatwiej niektórym powiedzieć i ukryć to wszystko pod taką nazwą, trafia tam tysiące maili, zgłoszeń i telefonów. Niestety ktoś taki powinien zarabiać minimum 2 lub 3 tys netto więcej niż obecnie w podstawie jak na takie doświadczenie, projekt i zakres obowiązków, który rośnie z m-ca na m-c. Firma JBR pisze w ogłoszeniach dotyczących nowych ofert pracy o premiach. Dobrze, że pracownicy je dostają lecz nie są to kwoty, ktore nadrabiaja niższe podstawy. Podobnie jest w dziale programowania oraz sieci i systemów operacyjnych, jest analogicznie do sytuacji działu wdrozeń pod względem wynagrodzeń. Można sie dostać jako student albo ktoś bez doświadczenia lub z b. małym doświadczeniem, najlepiej z innej branży poza IT tu dowolność, dziwne prawda ? Wówczas masz szanse gdyż spełniasz warunek, że startowo twoje wynagrodzenie nie bedzie duze. Ktoś konkretniejszy na rynku pracy z doświadczeniem powazniejszym może chcieć na rozmowie kwalifikacyjnej więcej, lub jako minimum startowe tyle samo co ludzie mają obecnie a to może zostać odrzucone na starcie przy selekcji z wiadomych powodów. Warunki pracy OK, tylko wynagrodzenia sa chyba zdecydowanie za niskie względem doświadczenia i stażu pracy oraz stabilności jaką gwarantuje dobry pracownik, których teraz na rynku brak, a tacy ludzie jeszcze w tej firmie są patrząc z punktu widzenia pracodawcy. JBR to Firma z branży IT, która prowadzi specjalistyczną dziedzinę jaką jest DMS dla największych motoryzacyjnych koncernów, aby firma mogła funcjonować prężnie to doświadczony i stały pracownik taki jak dobry programista czy osoba z działu Pomocy\Wdrożeń która musi znać totalnie wszystkim powininna być tym bardziej na wagę złota, tego nie da się nauczyć w rok czy nawet 2\3. W JBR pacujesz cały czas z nowymi tematami plus oagarnianie starych, dlatego staż idzie w parze z doświadczeniem, przez cały okres pracy obowiązków przybywa. Firmy IT porównując projekty i ich wielkość nawet w BB gdzie obecnie pracuję oferują po takim stażu pracy i przy takim doświadczeniu jak mają obecnie w JBR bez problemów 2 tys netto więcej od JBR na m-c już po okresie próbnym lub maksymalnie po roku. Do tego oczywiście premie, regularne coroczne podwyżki itd. Nie wspominając o tym jak ktoś ma większy staż pracy i doświadczenie np. kilkuletnie. Zastanów się kilka razy nad wyborem.

Re Marta
@Marta 25.07.2017 07:54

@Marta Widze, że opinia była dla ciebie pomocna. W zasadzie to poprzedni wpis powinien zacząć się od działu programowania gdyż jestem tylko programistą. O tym co dzieje sie w dziale programowania napiszę wtedy gdy będzie ogłoszenie o pracę do tego działu, obecnie nie ma, trzeba mieć do czegoś odniesienie, być może nastąpią zmiany. Z pierwszego bardziej ogólnego wpisu na temat firmy możesz i tak wyczytać, że ten dział jest tam ujęty. Poza tym gdyby to napisać wszystko razem w jednym tekście to nikt nie doczyta tego do końca. Chciałaś rozbudowaną opinie więc taką otrzymałaś. Być może ktoś inny z tego działu się wtedy również tutaj odezwie.

Dev
@Re Marta 02.12.2017 14:32

Można było się spodziewać, ze napiszesz kiedyś tutaj. Szkoda, ze już nie jesteś w naszym zespole, też liczymy na pozytywne zmiany.

omnibus

Firma Ok. Ale umówmy sie Pan( usunięte przez administratora ) oderwany z meteora który przypadkiem przelatywał obok , zaklej dziura.

fdm

@klos zdecydowanie sie z tobą zgadzam. Ludzie chyba czesto nie doceniają szkoleń. A to są naprawde ważne elementy i aspekty pracy. Bo szkolenia rozwijają

A

Praca bardzo przyjemna, możliwość stałego poznawania nowych zagadnień plus bardzo fajna atmostera i warunki pracy.

Bardzo dobra atmosfera w pracy, dobre zarobki, wolne weekendy. Nadgodziny płatne dodatkowo. Nowe i ciekawe projekty dla toyoty,lexusa, renault, grup PSA i FCA. Pracuje w firmie 9 lat i nie zamierzam zmieniać pracy, głównie przez bardzo fajnego szefa oraz możliwość pracy nad ciekawymi projektami związanymi z branżą motoryzacyjną. Dzięki pracy w jbr jest możliwość testowania nowych modeli samochodów podczas szkoleń które organizuje np toyota czy fiat.

ramzes

Kto te bzdury pisze?! Fajne projekty? Od 10 lat jeden i ten sam! DMS! Organizacja TRAGICZNA! Rozwój? ZERO! Fajne zarobki? Jak się chce zapieprzać jak murzyn 10h dziennie + soboty + prace domowe wcale lepiej nie płatne to może coś się zarobi bo z normalnej pracy ledwo na czynsz i rachunki mi wystarcza po 5 latach pracy! A o podwyżkach można zapomnieć, zmuszają pracowników do zakładania firmy żeby sobie koszty ZUS pomniejszyć. Po odejściu głównych kierowników pół roku temu władze przejęły półgłówki nie mające bladego pojęcia o prowadzeniu projektu przez co teraz większość z nas myśli o odejściu.

DPSI
@ramzes 09.04.2015 23:40

Ramzes - nie wyżywaj się na innych po nocach. Jak ci nie pasuje robota to trzeba ją zmienić. Jeżeli wszyscy dookoła wg ciebie to półgłówki to pewnie jesteś mega kozakiem i wszędzie będą chcieli cię przyjąć z otwartymi ramionami na twoich warunkach. Pracuję w tej firmie sporo lat, praca stabilna i ciekawa z fajnymi ludźmi w spokojnej, luźnej atmosferze, nikt mnie do niczego nie zmuszał. Kwestia tego, że przez tyle lat projekt DMS funkcjonuje i nieustannie zdobywa nowych klientów to do dowód na to że cały nasz Zespół robi bardzo dobrą robotę. Ja nie zamierzam zmieniać pracy - więc nie wypowiadaj się za mnie bo nie zostałeś do tego upoważniony.

Programista
@ramzes 09.04.2015 23:40

Pracuje w JBR już ładnych kilka lat. Dużo programuje przy DMS-ie. Wcale nie uważam że jest nudny. Wręcz przeciwnie widzę ze to bardzo zaawansowany i interesujący projekt. Jestem dumny, że mogę w nim uczestniczyć. Popieram mojego przedmówce DPSI i uważam ze Ramzes powinien zmienić robotę. W firmie jest wysoka kultura pracy i nie chce, aby pracowała z nami osoba która obraża innych.

progamista JBR
@ramzes 09.04.2015 23:40

Nie wiem co za młotek to napisał. Nawet trudno się do tego odnieść i trudno mi sobie wyobrazić aby coś takiego napisał ktoś kto pracuje w JBR. A jeżeli tak jest to droga wolna. Podobno na KWK Moszczenica są przyjęcia.

kl

Najpierw wielka wizja, a potem niska jakość obsługi.

JBR.pl
@kl 21.01.2015 16:40

Prosimy o szczegóły, najlepiej za pośrednictwem danych kontaktowych, które znajdzie Pan na naszej stronie www.jbr.pl Zrobimy wszystko aby wspomnianą jakość obsługi poprawić, zadowolenie Klienta to priorytet w naszej działalności.

wzb

Fajne projekty ogólnopolskie, w ciekawej branży motoryzacyjne, ostatnio dość mocno podnieśli zarobki. Właściciele dbają o pracowników.

Mr2

Silna pozycja firmy na rynku, wypłaty zawsze na czas, fajna atmosfera, ogólnie pracuje się dobrze.

Mr

Brak koncepcji rozwoju, słaba organizacja.

Zostaw opinię o J.B.R. Rogowiec Sp.j. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j.