J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Bielsko-Biała

Opinie o J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Marta

@omnibus a możesz nam napisać coś więcej o samej firmie - warunkach zatrudnienia, atmosferze itp.? Każda rozbudowana opinia jest kluczowa dla forumowiczów, którzy aktualnie poszukują pracy.

omnibus

Firma Ok. Ale umówmy sie Pan( usunięte przez administratora ) oderwany z meteora który przypadkiem przelatywał obok , zaklej dziura.

fdm

@klos zdecydowanie sie z tobą zgadzam. Ludzie chyba czesto nie doceniają szkoleń. A to są naprawde ważne elementy i aspekty pracy. Bo szkolenia rozwijają

A

Praca bardzo przyjemna, możliwość stałego poznawania nowych zagadnień plus bardzo fajna atmostera i warunki pracy.

Bardzo dobra atmosfera w pracy, dobre zarobki, wolne weekendy. Nadgodziny płatne dodatkowo. Nowe i ciekawe projekty dla toyoty,lexusa, renault, grup PSA i FCA. Pracuje w firmie 9 lat i nie zamierzam zmieniać pracy, głównie przez bardzo fajnego szefa oraz możliwość pracy nad ciekawymi projektami związanymi z branżą motoryzacyjną. Dzięki pracy w jbr jest możliwość testowania nowych modeli samochodów podczas szkoleń które organizuje np toyota czy fiat.

ramzes

Kto te bzdury pisze?! Fajne projekty? Od 10 lat jeden i ten sam! DMS! Organizacja TRAGICZNA! Rozwój? ZERO! Fajne zarobki? Jak się chce zapieprzać jak murzyn 10h dziennie + soboty + prace domowe wcale lepiej nie płatne to może coś się zarobi bo z normalnej pracy ledwo na czynsz i rachunki mi wystarcza po 5 latach pracy! A o podwyżkach można zapomnieć, zmuszają pracowników do zakładania firmy żeby sobie koszty ZUS pomniejszyć. Po odejściu głównych kierowników pół roku temu władze przejęły półgłówki nie mające bladego pojęcia o prowadzeniu projektu przez co teraz większość z nas myśli o odejściu.

Programista
@ramzes 09.04.2015 23:40

Pracuje w JBR już ładnych kilka lat. Dużo programuje przy DMS-ie. Wcale nie uważam że jest nudny. Wręcz przeciwnie widzę ze to bardzo zaawansowany i interesujący projekt. Jestem dumny, że mogę w nim uczestniczyć. Popieram mojego przedmówce DPSI i uważam ze Ramzes powinien zmienić robotę. W firmie jest wysoka kultura pracy i nie chce, aby pracowała z nami osoba która obraża innych.

progamista JBR
@ramzes 09.04.2015 23:40

Nie wiem co za młotek to napisał. Nawet trudno się do tego odnieść i trudno mi sobie wyobrazić aby coś takiego napisał ktoś kto pracuje w JBR. A jeżeli tak jest to droga wolna. Podobno na KWK Moszczenica są przyjęcia.

kl

Najpierw wielka wizja, a potem niska jakość obsługi.

JBR.pl
@kl 21.01.2015 16:40
Najpierw wielka wizja, a potem niska jakość obsługi.

Prosimy o szczegóły, najlepiej za pośrednictwem danych kontaktowych, które znajdzie Pan na naszej stronie www.jbr.pl Zrobimy wszystko aby wspomnianą jakość obsługi poprawić, zadowolenie Klienta to priorytet w naszej działalności.

wzb

Fajne projekty ogólnopolskie, w ciekawej branży motoryzacyjne, ostatnio dość mocno podnieśli zarobki. Właściciele dbają o pracowników.

Mr2

Silna pozycja firmy na rynku, wypłaty zawsze na czas, fajna atmosfera, ogólnie pracuje się dobrze.

Mr

Brak koncepcji rozwoju, słaba organizacja.

Zostaw opinię o J.B.R. Rogowiec Sp.j. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j.