Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne

Kielce

Opinie o Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne

były pracownik

Wyzysk wyzysk wyzysk nie polecam

Shinoda

Nie polecam. Właściciel ciągle ochrzania o wszystko pracownice, ma pretensje o byle co. Wszystkie dziewczyny nie ma ja żadnej umowy. Po miesiącu ciężkiej pracy on dopiero zastanowi się czy zechce zatrudnić kogoś. Jeśli chodzi o pieniądze, początek obiecuje określoną stawkę za godzinę, a przy wypłacie twierdzi, że przepracowane godziny nie liczą się, bo według niego nic nie robiło się i rzuca perę groszy. Oszukuje, że da umowę i dobrą stawkę godzinową, ale to ściema!!! DOBRA RADA: Nie warto tracić czasu i omijać szerokim łukiem!!! Również klienci powinni olać tą pseudo drukarnię, żeby nie przykładać ręki do wyzyskiwania ludzi!!!

sporo wiedzący

Pracownice(bo tylko dziewczyny tam pracuja) zarabiaja grosze choć na prawdę sporo potrafią. Wyzysk i oszukaństwo jakie stosuje ich żałosny szefina to szok, oszukuje na pensji, urlopie, umowach, niesamowity kłamca i oszust. Sam NIC nie potrafi, a wymagania by stawiał!!!!!!. Z daleka polecam się trzymać i osobom które chciały by podjąć tam pracę, jak i klientom.

[usunięte przez moderatora] prawda. Umowy sa fikcyjne, tylko na wypadek kontroli. Płace minimalne. Towar rozładowują dziewczyny, a w zimie musza odśniezać.

Zostaw opinię o Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne