Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak w Kielce

Klaudia Nowy wpis

Czy przedsiębiorstwo ma dla każdego pracownika umowę o prace ?

Filip Nowy wpis

Może trzeba się zastanowić czy szef "czepiając się" miał rację? To w sumie jest bardzo ważne!!

gosc Nowy wpis
@Filip

O porządek na sali i w WC.. do tego powinien zatrudnić sprzątaczkę, a nie dziewczyny, które są po studiach i pracują za marne grosze bez umowy.

Krzysztof Nowy wpis

Lubię atmosferę w Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne za: Dobry Człowiek.... Dobra ekipa Polecam

gość

Pracodawca dalej często czepia się o byle co, potrafi być wkurzający ale i zdarza się że potrafi stanąć w obronie swojego pracownika jeśli trafi się 'nawiedzony' klient. Ciężko trafić na dobrego pracodawcę.. Jeśli chodzi o tego konkretnego to często na wszystko narzeka, według niego ciągle jest (usunięte przez administratora) zarówno na sali w której się drukuje jak i w łazience i na zapleczu, mimo że w miarę możliwości jest sprzątane (oczywiście jeśli jest czas). A przypominam, że zatrudniane tam dziewczyny ( pracują tam tylko dziewczyny ) nie są od sprzątania i od wykładania towaru (rolki do maszyn trochę ważą). Płaca to śmiech na sali, za pierwszy miesiąc 8zł na rękę..

Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Wyzysk wyzysk wyzysk nie polecam

Shinoda

Nie polecam. Właściciel ciągle ochrzania o wszystko pracownice, ma pretensje o byle co. Wszystkie dziewczyny nie ma ja żadnej umowy. Po miesiącu ciężkiej pracy on dopiero zastanowi się czy zechce zatrudnić kogoś. Jeśli chodzi o pieniądze, początek obiecuje określoną stawkę za godzinę, a przy wypłacie twierdzi, że przepracowane godziny nie liczą się, bo według niego nic nie robiło się i rzuca perę groszy. Oszukuje, że da umowę i dobrą stawkę godzinową, ale to ściema!!! DOBRA RADA: Nie warto tracić czasu i omijać szerokim łukiem!!! Również klienci powinni olać tą pseudo drukarnię, żeby nie przykładać ręki do wyzyskiwania ludzi!!!

sporo wiedzący

Pracownice(bo tylko dziewczyny tam pracuja) zarabiaja grosze choć na prawdę sporo potrafią. Wyzysk i oszukaństwo jakie stosuje ich żałosny szefina to szok, oszukuje na pensji, urlopie, umowach, niesamowity kłamca i oszust. Sam NIC nie potrafi, a wymagania by stawiał!!!!!!. Z daleka polecam się trzymać i osobom które chciały by podjąć tam pracę, jak i klientom.

[usunięte przez moderatora] prawda. Umowy sa fikcyjne, tylko na wypadek kontroli. Płace minimalne. Towar rozładowują dziewczyny, a w zimie musza odśniezać.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak - Kielce

Przedsiębiorstwo Usług Poligraficznych Polgraf Antoni Woźniak
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pienińska 65
    25-550 Kielce