Drukarnia SMYK S.C.

Kielce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Drukarnia SMYK S.C.
3 4 6 1

Opinie o Drukarnia SMYK S.C.

Administrator

Co nowego w Drukarnia SMYK S.C.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Firma Zakopane

Od wielu lat zamawiamy w tej drukarni karty do gry i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości, czasem delikatny poślizg z terminem realizacji.

ja

Uwaga! Drukarnia oszukuje klientów! Z zamówionych 500 kart przynajmniej 100 sztuk nadaje się do wyrzucenia. Karty są brudne! Do tego przesunięty wzór. Reklamacji naturalnie nie uznali! Przestrzegam przed tą drukarnią!

Szukasz pracy?

Łuka...

Zusu nie płacą.

admin

Pracujesz w firmie Drukarnia SMYK S.C. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

leniwiec
@admin 18.07.2015 04:02

Jednym słowem ---- MASAKRA ----- Płaca minimalna, reszta "pod stołem", krzyki, wyzwiska itp. ze strony szefowej. Gratisem w tej firmie było nawilżanie powietrza chemią z naświetlarki ;) Jakość druku i odwzorowania barwy na poziomie typowej garażowej drukarni.

Zostaw opinię o Drukarnia SMYK S.C. - Kielce

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia SMYK S.C.