Drukarnia SMYK S.C.

Kielce

Opinie o Drukarnia SMYK S.C.

Firma Zakopane

Od wielu lat zamawiamy w tej drukarni karty do gry i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości, czasem delikatny poślizg z terminem realizacji.

ja

Uwaga! Drukarnia oszukuje klientów! Z zamówionych 500 kart przynajmniej 100 sztuk nadaje się do wyrzucenia. Karty są brudne! Do tego przesunięty wzór. Reklamacji naturalnie nie uznali! Przestrzegam przed tą drukarnią!

Łuka...

Zusu nie płacą.

Pracujesz w firmie Drukarnia SMYK S.C. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

leniwiec
@admin 18.07.2015 04:02

Jednym słowem ---- MASAKRA ----- Płaca minimalna, reszta "pod stołem", krzyki, wyzwiska itp. ze strony szefowej. Gratisem w tej firmie było nawilżanie powietrza chemią z naświetlarki ;) Jakość druku i odwzorowania barwy na poziomie typowej garażowej drukarni.

Zostaw opinię o Drukarnia SMYK S.C. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia SMYK S.C.