Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gryfice 1 w Gryfice

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gryfice 1
counter
Niezadowolona klientka Nowy wpis

Witam.W czwartek byłam klientem poczty.Pracuje w biurze,i mam do wysłania mnóstwo polecanych i paczek,więc na poczcie ulicy dworcowej jestem bardzo częstym klientem.Niejednokrotnie byłam świadkiem kiedy Panie obsługujące okienka obmawialy klientów w obecności innych klientów,co gorsze i niewiarygodnie bezczelnie Panie śmiały się i mówili Bardzo źle konkretnie na temat starszej kobiety,która była obsługiwana przede mną.Dla mnie to był szok,twierdziły że Pani ta jest "UPIERDLIWA".Nie pierwszy to raz,widzę jak te kobiety są obryskliwe. Widziałam tam kilka osób uczących się,bardzo miłe opanowane osoby oby nie zepsuły się jak Panie które mnie obsługują.Niemilo się tam chodzi.Szok,że tak się zachowują.

Pomocna?
TakNie2

Twoja opinia na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gryfice 1 może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Pomocna?
TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gryfice 1 - Gryfice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gryfice 1