Borus P.H.U. Leszek Pych

Gdańsk

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Borus P.H.U. Leszek Pych

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borus P.H.U. Leszek Pych

Administrator

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 5. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Borus P.H.U. Leszek Pych? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

nokn

ondek, dla mnie dosyć istotną informacją jest fakt, że jest to nie za wielka firma, która raczej na nagły odpływ klientów nie może sobie pozwolić. Jak w końcu temat rekrutacji się zakończył?

anonim

(usunięte przez administratora)

dante

to zależy oczywiście od sytuacji na sklepie. Jeśli to Ty masz być osoba która sklep otwiera to lepiej aby stawiać się punktualnie bo w innym przypadku nie zdziwi mnie gdy Twój szef długo z Tobą nie wytrzyma. Inna sprawa , że w sklepach wędkarsko - łowieckich raczej ten ruch nie jest specjalnie duży .

m z

dlaczego pisze że mieszka w Gdansku co się wstydzi że mieszka w Pucku

edi

nie polecam tej firmy pracowałem u niego i do tej pory jest mi winny około 6 tys zł i raczej facet ma nie równo pod sufitem;)

typ

co za czlowiek

dup
@typ 03.04.2014 12:47

pomścimy go

ja

pomyłka gruba pomyłka

anonim

najgorsza firma jaką znam

Zostaw opinię o Borus P.H.U. Leszek Pych - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borus P.H.U. Leszek Pych