Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych

Gdynia

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych

plosk

ela, u nich raczej umowy o pracę nie otrzymasz. Standardowo dają jakąś umowę zlecenie tylko żeby było zgodnie z prawem

byly pracownik

JA TEZ PRACOWALAM U PANA(usunięte przez administratora)PODZILAM OPINIE TO(usunięte przez administratora)NIKT I NIC SIE DO NIEGO NIE LICZY JAK KASA KASA I PEJCZ NAD PRACOWNIKEM AZ SMUTNO WSPOMINAM RAZEM PRZEPRACOWANY CZAS

WITAM JEZELI JESZCZE KTOS MOZE GDZIEKOLWIEK ZAROBIC SOPBIE NA SUCHY KAWALEK CHLEBA TO PROSZE WCALE NAWET NIE PATRZEC NA PANA (usunięte przez administratora)NIE JEDNA ZONA MATKA NIE MOWIAC O PRACOWNIKACH LZY WYLEWA ZA CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE KTORYCH NIKT NIE WIDZIAL DO DZIS TRAKTUJE LUDZI JAK (usunięte przez administratora) JEGO OBIECANKI TO PUSTE GORZKIE SLOWA NIE POLECAM TAKIEGO PRACODAWCY

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych