Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar

Chrzanów

Opinie o Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar

Natalia

@klient, może powinieneś od razu interweniować i upomnieć pracownicę o niewłaściwej obsłudze? Pracodawcy również odwiedzają fora, więc myślę, że może czytając takie wpisy ,wyciągną konsekwencje dla pracowników? Czy ktoś z was orientuje się czy obecnie restauracja nie poszukuje Kelnerek/kelnerów?

klient

Dnia 28/01 zostałem potraktowany jak bym nie był klientem,podchodzę do lady mówię dzień dobry pani odpowiada i pacząc się na gazetę tak jak bym był powietrzem nie było kontaktu wzrokowego czekałem 2 min aż szanowna pani postanowi mnie obsłużyć bo klient poczeka, skoro tak traktujecie ludzi no to nie widzę przyszłości tego czegoś bo tego się nie da nazwać restauracją, bo w restauracji ludzie tak się nie zachowują.

weekend

z tego co wiem to oni mają najwyższą stawkę godzinową dla kelnerów/ek w rejonie, a napiwki wiadomo często są wysokie, zwłaszcza w weekendy

marek77

jak dla mnie nie ma w chrzanowie lepszego zarcia, zdarzalo sie ze myla zamowienia ale mieso jest prawdziwe a nie mielone

?

syfiarskie jedzenie, turku z BmKi siódemki i kobieto wracajcie do Niemczech, nasze polskie jedzenie jest najlepsze,a nie to wasze [usunięte przez admina],prawdziwy kebab jest z mięsa Baraniego ,a wy co tam macie jakie odpadki pieczecie na tym obrotowym badziewiu??pytam się ja klijent polskich restauracji i polskiego jedzenia,[usunięte przez admina]sprzedajecie i dziwie się ludziom że to jedzą...

ktos

ochocho chyba ktoś to pisze, komu zależy na dobrej opinii tego lokalu wbrew jego prawdziwemu obliczu.

ktos

Ciekawa atmosfera:-) dobre... jak może panować ciekawa atmosfera w takim barze, uważajcie aby nie nabawić się zatrucia. Niejeden już się przekonał na własnej skórze.

Lisica73

A ty kliencie z Chrzanowa najpierw naucz się pisać a potem komentuj!!!!!! Błędy ortograficzne są dla Ciebie ważniejsze niż jedzenie!Hehehehe. Ja polecam jedzonko z Antalyi. Smaczne i dużo!

Daruj sobie takie nacjonalistyczne teksty. Jedzenie jest bardzo dobre i szybko przygotowywane, a co do personelu i mylenia zamówień to zdarza się to rzadko, w końcu każdy z nas ma gorszy dzień, ale to nie jest powód żeby tak kogoś obsmarować. Ja polecam ten lokal, jedzenie jest naprawdę smaczne.

Klient z Chrzanowa...

A ja nie polecam tej restauracji,byle jak podawane jest jedzenie, mylom zamówienia ,jednym słowem porażka jest ta restauracja,niech Turek wraca do siebie,a my kożystajmy z naszych Polskich restauracji i polskiego jedzenia:-)

Zostaw opinię o Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar