Opinie o Ram 2 Tomasz Duer sp.j. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ram 2 Tomasz Duer sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ram 2 Tomasz Duer sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ram 2 Tomasz Duer sp.j. w Zabrze

Honorka Nowy wpis

Była redukcja z pięć lat temu? jaki wtedy stawiany był ostateczny powód? Kiedyś zalałam ofertę od Pracodawcy dla elektronika a ze mój chłopak nim jest to chciałam sprawdzić jak się tu zarabia na tym stanowisku, ciężko jednak o informacje. to ta firma dalej działa?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ram 2 Tomasz Duer sp.j.?

Po Zabrzu teraz roboty szukam, widzę ze ludzie od jakiegoś czasu już o robotę tu pytają. Masz wątpliwości co do istnienia firmy? praca KRS wyglądała na aktywną? No chyba, że źle sprawdziłem?

Jorguś Nowy wpis

Szef robił redukcję etatów w grudniu 2019 m.in. wypadło też na mnie i nie interesuje mnie specjalnie co się z firmą RAM 2 dzisiaj dzieje, pozdrawiam

A więc grupa ludzi to jakieś kilkanaście osób? Mniej więcej z tylu składał się kiedyś zespół? Czy do teraz tak jest? Zarobki przyznam, że również mnie zastanawiają. Nie uległy może większej poprawie? Od dwóch lat nie pojawiła się żadna opinia, nie było rotacji? Zaszły jakieś zmiany? Będą przyjęcia dla monterów?

Marcelina

@ktośktoś a podasz jakieś przykłady złego traktowania?

lelumpolelum
@Marcelina

Ta firma już dawno nie powinna istnieć, z panem szefem nikt długo nie wytrzyma. Szacunek do pracownika to w tej firmie nieznany temat. obsługa klienta detalicznego na zasadzie 'masz i spadaj' bo za mało kasy z niego ma. Wyzysk to pierwsze imię w tej firmie. Pan szef zatrzymał się w czasie i nadal myśli że jest szefem więc może wszystko. (usunięte przez administratora) to pierwsze imię właściciela. Współczuję wszystkim którzy mieli z nim doczynienia. Dobre opinie? Pisane przez pracowników oraz znajomych.

@lelumpolelum

Szef gada jedno a robi co drugie, dużo ma w gembie, jest przemądrzały nie dotrzymuje słowa, nie traktuje pracowników poważnie.

Janusz
@Jorguś

W czym nie dotrzymał słowa? Coś ci obiecał i nic z tego? Podaj jakieś konkrety.

@Janusz

Głównie chodzi o sprawy służbowe m.in. gdy chciałem się go zapytać jak to zrobić albo czym bo tego nie ma albo tamtego, jego odpowiedź to: zaraz przyjdę, zaraz przyjdę, teraz nie mam czasu, się okazało że dopiero po 3 godzinach albo w następnym dniu dostałem odpowiedź, tak było dosyć często i mnie to wkurzało, ale za to plusa miał u mnie że nie chodził co chwilę mnie sprawdzać i popędzać.

...Wytrzymałem u niego 3 lata

Kusy
@Janusz

Tak jest często.

@Jorguś

To i tak sporo. Ale to był jedyny powód odejścia? Do innych rzeczy brak zastrzeżeń?

@Justyna

Była redukcja etatów w grudniu 2019r. 3 osoby zwolnił, tłumacząc się że nie stać go na pracowników w związku z podniesieniem najniższego wynagrodzenia, ale powiedział że w razie czego będzie o mnie pamiętał, jak widać wolał nie pamiętać...może i lepiej.

@lelumpolelum

...hmm, znaczy szef tej firmy od 2019r nic się nie zmienił, człowiek niereformowalny

@Jorguś

W sumie skoro miałeś staż 3 lata to musiałby Ci chyba więcej płacić niż nowemu?

@Justyna

Akurat hi hi najniższa krajowa i nawet z lekkim oporem

@Jorguś

Ta opinia jest jakaś prześmiewcza czy Ty tak na serio? To "hihi" myli. No ale jeśli serio najniższa to plus taki, że od stycznia będzie więcej? ;)

@Justyna

Tam podwyżki są (tylko) te najniższe krajowe ustawowo dla wszystkich, tak, był kombinatorem z zyskiem dla siebie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ram 2 Tomasz Duer sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak się pracuje z ludźmi z Ram 2 Tomasz Duer sp.j.?

Jorguś

Tam jest częsta rotacja a grupa ludzi to kilkanaście osób

Omamamia

Gorszej firmy , gorszego " szefa " w życiu nie widziałem. To co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to istny dramat. (usunięte przez administratora) Wielki szef mający się za niewiadomo kogo, śmieszne pieniądze jakie płaci pracownikom, darcie buzi na każdym kroku, warunki pracy zatrzymały się na PRL-u. Rzeczy sprowadzane za grosze sprzedawane tysiąc razy drożej. Szef choć to za dużo powiedziane również zatrzymał się w czasach gdy pracownik nie miał żadnych praw . Wieczny problem o wszystko. Pan (usunięte przez administratora) który myśli ,że jest bezkarny i może wszystko. Kto mądry to już dawno uciekł z tej żenującej firmy . Nie pozdrawiam

Krzysztof
@Omamamia

Jeżeli są tak złe warunki to dlaczego czegoś nie zrobicie? Dlaczego tam nadal pracujecie? Wystarczy zgłosić to do odpowiednich instytucji. Trochę to potrwa ale zrobią porządek... Mógłbyś opisać co dokładnie się tam dzieje?

Opiniotwórca

Jednym słowem katastrofa. Czlowiek mający prawo za nic. Unikający pism sądowych, ukrywający się przed komornikami. Zdecydowanie nie polecam jakiegokolwiek kontaktu.

Jorguś

Nie ma idealnych szefów tak jak nie ma idealnych pracowników

Florian

Nawet najlepsza firma nie zadowoli wszystkich pracowników, ja w każdym razie polecam.

Daria

Ogólnie to chyba jest wypowiedź osoby, która nie pracuje w firmie?

Hm
@Daria

To jest opinia wielu osób które tam pracowały. Bo kto mądrzejszy uciekł i znalazł pracę za godziwe pieniądze i w miłej atmosferze.

Helmut

Gdyby tak było jak napisaliście to z pewnością forum by wrzało,a tu jak widać cisza i spokój. Idealnych firm nie ma !

ktoścoś

Firma prowadzona przez typowego prywaciarza-kanciarza. Kombinowanie, wyzyskiwanie pracowników, którzy tyrają za psie pieniądze, warunki pracy poniżej krytyki. Kłamanie w żywe oczy to chleb powszedni dla tych właścicieli. Omijać bardzo szerokim łukiem, jeśli tylko ktoś ma choć odrobinę godności i szacunku do swojej osoby, bo właściciel nie ma go ani krzty w stosunku do zatrudnionych osób.

user
@ktoścoś

Lepiej tego ująć nie można!

Nikto
@user

W samo sedno, aż dziwne że ta firma wciąż istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ram 2 Tomasz Duer sp.j. - Zabrze

• Jak się pracuje w Ram 2 Tomasz Duer sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ram 2 Tomasz Duer sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ram 2 Tomasz Duer sp.j.
  • B.Chrobrego 33 B lok. 5