Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

Opinie o Advisory Group TEST Human Resources

Weronika

Nie polecam tej firmy - szczególnie, jeśli chodzi o bezpłatne, trzymiesięczne staże. W ogłoszeniu oczywiście nie ma mowy o tym, że stanowisko jest bezpłatne. Co więcej, po przepracowaniu trzech miesięcy za free nie ma możliwości zostania w strukturach firmy. Zadania podczas rekrutacji uwłaczają godności i inteligencji studenta (np. pogrub wynik w tabeli i zaznacz go kolorem czerwonym. Na podstawie danych stwórz wykres słupkowy). Szukają ludzi do małpiej roboty, aby pracownicy "etatowi" mogli sobie poplotkować w biurze. Klimat jak w bezdusznej korporacji.

Zostaw opinię o Advisory Group TEST Human Resources - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisory Group TEST Human Resources