Advisory Group TEST Human Resources

Blukbuk

Opinie o Advisory Group TEST Human Resources

Izunia

@Michał Wydaje mi się, że przemawia przez Ciebie złość. Dla mnie jest jasne, że jak firma szuka człowieka z niemieckim B2 to trzeba spełniać taki warunek.

Michał

Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjna. Dali testy z języka niemieckiego, jak dla kogoś kto skończył filologie niemiecka a nie jak dla kogoś kogo szukają niby z niemieckim B2 Ogólnie nie polecam. Mimo różnych ofert pracy jakie posiadają odrzucili moja kandydature mimo że mój niemiecki jest na poziomie C1. Chore wymagania w stosunku do wynagrodzenia. Juz na recepcji nie spodobało mi się podejście tych pseudo PAN .

Michał

Izunia

Advisory Group TEST Human Resources to super firma dla ambitnych.

Dominika

Co słychać w firmie Advisory Group TEST Human Resources? Czy coś więcej na temat oferty pracy dla konsultanta z j.niemieckim?

marek

Online Customer Service Advisor With English jest potrzebny u nich tak naparwde.

Kukuryku!

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jest to firma REKRUTACYJNA, więc powyższe oferty pracy dotyczą klientów AG TEST HR. Nie jest to korpo, w TEŚCIE każdy pracownik jest ważny i mocno się o niego dba. Pracownicy młodzi, część w trakcie albo po studiach - a reszta z 10 letnimi stażami :) Tutaj praca lubi Ciebie, a ty pracę!

mddx

Witam, a czy jest ktoś w stanie napisać mi jaki ma przebieg rozmowa kwalifikacyjna w tej agencji w Krakowie? Po kolei +/- jak wygląda taka rozmowa? Dzięki z góry!

Weronika

Zgadzam się! Szczególnie nie polecam ogłoszeń dotyczących staży - są bezpłatne, trwają 3 miesiące (!) o czym nie ma mowy w ogłoszeniu. Po odbyciu stażu nie ma możliwości pracy na etat. Na rozmowę zapraszane są osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, tak aby "jak najmniej dać od siebie, a jak najwięcej wydusić z bezpłatnej siły roboczej".

Zgadzam się. Napewno najlepiej z agencji w krakowie. Bardzo dobra atmosfera w zespole, zleceń sporo, ciśnienie sprzedażowe jest ale trochę mniejsze niż gdzie indziej. Jak wszędzie są i wady, ale ogólnie pracodawca na plus!

test krakow

Nie wiem jak w wałbrzychu i wrocławiu, ale w Krakowie jest ok - miło, sympatycznie.. dużo pracy, rozwojowo.. okej.

Nalezy trzymac sie od tej firmy z daleka!!!

Zostaw opinię o Advisory Group TEST Human Resources - Blukbuk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisory Group TEST Human Resources