Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

Advisory Group TEST Human Resources

Opinie o Advisory Group TEST Human Resources

Dominika

@Ana, rozumiem, że test był jednym z elementów procesu rekrutacyjnego, w którym wzięłaś udział ubiegając się o stanowisko w Advisory Group TEST Human Resources. Możesz przedstawić krótko pozostałe etapy rekrutacji? Jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Michał

Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjna. Dali testy z języka niemieckiego, jak dla kogoś kto skończył filologie niemiecka a nie jak dla kogoś kogo szukają niby z niemieckim B2 Ogólnie nie polecam. Mimo różnych ofert pracy jakie posiadają odrzucili moja kandydature mimo że mój niemiecki jest na poziomie C1. Chore wymagania w stosunku do wynagrodzenia. Juz na recepcji nie spodobało mi się podejście tych pseudo PAN .

do Michała
@Michał 07.05.2017 23:45

Odrzucili Cię, bo byłeś za dobry = za drogi. Tego oczywiście kandydatowi nie powiedzą, tylko wybiorą słabszego i tańszego. Nie warto sobie takimi firemkami zawracać głowy.

Ana
@do Michała 29.12.2017 21:12

Ja mialam tak samo , wymagania jezykowe na poziomi b1 a test nie do przejscia, szkoda zawracac głowe. potem sie czlowiek tylko doluje .

Dominika

@Rookie, możesz konkretnie opisać sytuację, o której wspomniałeś w swoim wpisie? Czy zrezygnowałeś się z dalszej współpracy z Advisory Group TEST Human Resources?

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

Dominika

Na stronie Advisory Group TEST Human Resources znajdziecie poradnik kandydata. Po zapoznaniu się z nim, dowiecie się np. jak przygotować dobre cv lub jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Korzystacie z takich wskazówek? Może jest na tym forum jakaś osoba, która dzięki temu poradnikowi dobrze przygotowała się do procesu rekrutacyjnego i zdobyła pracę o którą się ubiegała?

Izunia

@Michał Wydaje mi się, że przemawia przez Ciebie złość. Dla mnie jest jasne, że jak firma szuka człowieka z niemieckim B2 to trzeba spełniać taki warunek.

Michał

Izunia

Advisory Group TEST Human Resources to super firma dla ambitnych.

Dominika

Co słychać w firmie Advisory Group TEST Human Resources? Czy coś więcej na temat oferty pracy dla konsultanta z j.niemieckim?

marek

Online Customer Service Advisor With English jest potrzebny u nich tak naparwde.

Kukuryku!

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jest to firma REKRUTACYJNA, więc powyższe oferty pracy dotyczą klientów AG TEST HR. Nie jest to korpo, w TEŚCIE każdy pracownik jest ważny i mocno się o niego dba. Pracownicy młodzi, część w trakcie albo po studiach - a reszta z 10 letnimi stażami :) Tutaj praca lubi Ciebie, a ty pracę!

mddx

Witam, a czy jest ktoś w stanie napisać mi jaki ma przebieg rozmowa kwalifikacyjna w tej agencji w Krakowie? Po kolei +/- jak wygląda taka rozmowa? Dzięki z góry!

Weronika

Zgadzam się! Szczególnie nie polecam ogłoszeń dotyczących staży - są bezpłatne, trwają 3 miesiące (!) o czym nie ma mowy w ogłoszeniu. Po odbyciu stażu nie ma możliwości pracy na etat. Na rozmowę zapraszane są osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, tak aby "jak najmniej dać od siebie, a jak najwięcej wydusić z bezpłatnej siły roboczej".

Zgadzam się. Napewno najlepiej z agencji w krakowie. Bardzo dobra atmosfera w zespole, zleceń sporo, ciśnienie sprzedażowe jest ale trochę mniejsze niż gdzie indziej. Jak wszędzie są i wady, ale ogólnie pracodawca na plus!

test krakow

Nie wiem jak w wałbrzychu i wrocławiu, ale w Krakowie jest ok - miło, sympatycznie.. dużo pracy, rozwojowo.. okej.

Nalezy trzymac sie od tej firmy z daleka!!!

Zostaw opinię o Advisory Group TEST Human Resources - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisory Group TEST Human Resources