MNI Telecom

Radom

Opinie o MNI Telecom

Iwona

@Marco co dokładnie masz na myśli? Czy MNI Telecom zostało przejęte przez inna firmę? Możesz jaśniej napisać też, jakie przestępstwa masz na myśli? To bardzo niepokojące informacje dla osób, które szukają pracy w tej branży. Każde dodatkowe wyjaśnienie pozwoli im zrozumieć sytuację.

MNI TELECOM PODOBNO WZIĄŁ JAK
@Iwona 08.09.2017 07:50

MNI TELECOM WZIĄŁ UKRAINIEC SŁUP BO SĄD ODMÓWIŁ UPADŁOŚCI BO TO NIESTETY JAK WSZYSTKIE SPÓŁKI Z MNI BANKRUT Pozbycie się takiej spółki to pozbycie się odpowiedzialności tych którzy do bankructwa doprowadzili Ukraina wolna jest od tego (usunięte przez administratora)...................?

Nicki
@Iwona 08.09.2017 07:50

Iwona, czy Ty masz dziedzicznie syf zamiast mózgu!? Jakie "niepokojące informacje dla osób, które szukają pracy w branży"!!?? Jeśli ktoś szuka pracy, przede wszystkim nie robi tego w bagnie a takim niewątpliwie jest MNI czy Hyperion. Poza tym, o co dokładnie chodzi możesz dowiedzieć się czytają choćby pobieżnie wątek oraz doniesienia prasowe. Jak firma nie wywiązuje się z obowiązków, oszukuje Klientów, nie dotrzymuje umów itd., to Twoim zdaniem o co chodzi?! Jakich dodatkowych wyjaśnień jeszcze potrzebujesz? Jeśli nie rozumiesz tego co zostało już napisane, jesteś debilem, co zresztą potwierdzają Twoje kolejne durne wpisy!

Marco

Kto wreszcie zgłosi do prokuratury przestępstwa jakich dopuszcza się firma Hyperion S.A w Warszawie w stosunku do abonentów po Mini Telcom ?

Programista Wyklęty
@Marco 07.09.2017 13:45

kiedyś chyba właśnie Hyperion chciał mnie zatrudnić na zlecenie. dawali 1500 brutto na 3 miechy potem 2500 na 3 miechy potem chyba 4000zł brutto na dalszą umowę. oczywiście w Warszawie. rentowność po 9 miesiącach pracownik uzyskuje :D dobrze, że nie przyjąłem ufffff pewności czy to był Hyperion nie mam

AUTOR
@Marco 07.09.2017 13:45

możesz zgłosić nic nie stoi na przeszkodzie ja zgłosiłem i nic nie ma prawa i tyle. Pracownicy złożyli pozwy około 50 osób i nawet komornik wstrzymał egzekucje bo mataczą upadłością ZGŁOŚ TO ZAWSZE JEDEN KTOŚ WIĘCEJ MOŻE WTEDY PRAWO SIĘ ODEZWIE

Iwona

Co obecnie dzieję się z firmą? Czy komornik nadal zajmuje firme? Co w obecnej sytuacji dzieję się z obecnymi pracownikami firmy?

prawo
@Iwona 11.08.2017 06:43
Co obecnie dzieję się z firmą? Czy komornik nadal zajmuje firme? Co w obecnej sytuacji dzieję się z obecnymi pracownikami firmy...

OBECNYM PŁACĄ ZOSTAŁA GARSTKA ALE cI KTÓRZY ODESZLI SĄDZĄ SIĘ O WYNAGRODZENA, ODPRAWY I ODSZKODOWANIA . oMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM . Zgłoście do prokuratury żeby sprawdzili kto płaci kąta zajęte ale za nich płaci podstwiona spółka o takiej samej nazwie tylko nie SA A HYPERION SP Z O.O. TEŻ W SĄDZIE za nie płacenie wynagrodzeń. Prokuraturo sprawdź ich proszę

Natalia

Witam, dostaliśmy, dokładnie taki sam list, że firma Hyperion zostaje zajęta przez komornika, sygnał jest wiec pod tym względem nie mogę nic powiedzieć ale jak mamy rozwiązać umowę, skoro biuro Hypeiona się zawineło? Umowa jest do lutego 2018 roku, czy ok 2-óch miesięcy wcześniej wysłać na jakiś adres a tu pytanie jaki, wypowiedzenie umowy? Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

hanso

Czy wreszcie Hyperion S.A. jako firma, która przejęła usługi MINI Telecom-Radom wyda jakieś oświadczenie co do zajęcia komorniczego i na czyje konto należy opłacać faktury bo zgodnie z prawem trzeba wykonywać polecenie komornika. Wszyscy na to czekają!!!

ola

Witam jestem z Radomia i mamy zawartą umowę z Hyperion S.A. z tego co czytałam firmę przejął komornik ,do tej pory płaciłam na konto podane na fakturze , a teraz dostaliśmy pismo ze pieniądze za fakturę trzeba płacić na konto komornika .Nadal mamy sygnał od nich .Proszę o pomoc w tej sprawie

Cichy
@ola 04.05.2017 16:09

Nie Pani jedna ma taki kłopot co z tym zrobić jak jest umowa podpisana nie zapłacisz za usługę to mogą pozwać i ukarać bo sygnał jest, nie rozumie po co te listy nie mogą zająć kont firmy

Iwona

Pracujesz w MNI Telecom? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

ja

kto przejął sieć Mini Centrum

igorex

Ktos może mi napisac dokładnie nazwę firmy która świadczyła usługi net i kom? ew nr nip czy krs?

Michał Moś
@igorex 03.01.2017 11:26

MNI Centrum Usług S.A. KRS 0000301616. NIP 9520014183, REGON 671946660

kielczanka

Kielce - internet z Mni Centrum Usług nie działa...caly czas braki.

klient

Wyslalem reklamacje w zeszlym miesiacu, a nastepnie wypowiedzenie umowy z winy operatora, po tym jak nie bylo zadnej reakcji z ich strony. A tu nagle w zeszly piatek wysłali mi fakture do zaplaty za 3 miesiace.

jamajka
@Abu 25.10.2016 21:08
Net w Bydgoszczy także dalej nie działa,biuro zamknięte. Też napisałem ponownie do Wa-wy. . Wysłałem wypowiedzenie i rozwiązani...

Masz racje , być wszędzie byleby nie w MNI, Hyperionie czy Intelinku. Totalnie olali wszystkich klientów. Myślę że jak firma pozbiera się i pozapłaca długi to przylecą polikwidować swoje łącza . Hyperion ma przejąć albo już przejął ten bajzel.

@jamajka 25.10.2016 21:48

Hyperion powiązany jest właścicielsko z MNI. W MNI praktycznie nie ma pracowników, więc dlatego nie działa Wam net i telefony. W całym MNI jest może z 5 informatyków jeszcze. Infolinia była, do póki nie została przez prezesa zlikwidowana. Z 25 osób, które na niej pracowało, teraz pracuje 4 na dwóch zmianach. Co więcej - nie dostają albo dostają z bardzo dużym opóźnieniem wynagrodzenie. W grudniu dostali pensje za wrzesień!

Momo

Nie wysyłają faktur bo nie mają pieniędzy na znaczki :)))

condero

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię UOKiKu ze względu na to, że umowę mam do lipca 2017. Pan doradził wysłać pismo z żądaniem przywrócenia usługi do 7-miu dni, a w przypadku nie przywrócenia usługi (co oczywiście będzie miało miejsce) wysłać pismo z wypowiedzeniem umowy (na adres warszawski -to doradziła Pani z infolinii Hyperionu). Ja w Bielsku nie mam internetu od 3 miesięcy, ale że jestem tam sporadycznie (raz w miesiącu mniej więcej) to zbagatelizowałem problem, a tu widzę że są jaja na skalę ogólnokrajową.

Minor

Ty pla Ty, naprawdę głupi jesteś czy co???

Eldorado

Dla takich "specjalistów" to teraz jest wypłata pasem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I nie zadawaj więcej takich durnych pytań.

Ble

Następny szaleniec - czy Wy ludzie nie umiecie czytać po polsku!? Jaka atmosfera??? Firma już nie istnieje, nie płaciła pracownikom, oszukiwała Klientów i PADŁA!!! Przestańcie wypisywać jakieś brednie o stosunkach i kwalifikacjach, czy was całkiem pogięło!!??

Programista wyklęty
@Ble 09.10.2016 23:20

to zapewne Belmond po wypiciu samogonu wypisuje, że we wszystkich firmach w Radomiu jest miód cud i orzeszki

Nick

A jakiego jeszcze chcesz potwierdzenia? Prezes ma przyjść do Ciebie osobiście czy jak? Kilka miesięcy temu nagle przestali świadczyć usługi, zamknęli biura itd. To co, są na wakacjach? Pomyśl czasem, to nie boli...

Nick

Jeśli naprawdę szukasz pracy, to chyba upadła firma nie jest najlepszym do tego miejscem, co? Czytać nie potrafisz?

GIŃ PAJACU!!!

awU

Bydgoszcz - wysłałem pismo polecone do MNI w W-wie w połowie września br ,dotarło po 2 dniach, zwrotka wróciła,. Odpowiedzi póki co brak. We wrześniu nie przysłano żadnej faktury.

Sus

Wysłałem wypowiedzenie do Warszawy. Poczta twierdzi że zostało doręczone 23.09 a do tej pory nie dostałem potwierdzenia odbioru. Czy ktoś z Was wie po jakim czasie powinienem je otrzymać?

lizzy
@Sus 04.10.2016 15:20

Ja jak wysłałam to zwrotke dostalam dopiero po okolo trzech tygodniach!

Ktoś

W Bydgoszcz nie ma biura chyba już bo ciągle zamknięte jest. Internetu nie ma od miesiąca i ciekawe czy przyjdzie faktura do zapłaty kolejna. Kontaktu nawet z hyperion brak. Szkoda gadać i co teraz?

Golem

Oni padli w całości a system to już dawno sprzedali:-))

Podobno padł im system.

Kureg
@Logo 27.09.2016 14:41
Podobno padł im system.

Nie pierwszy raz.

belchatowianka

Ja jestem z Bełchatowa-łódzkie. Neta nie mam od połowy lipca. Wysłaliśmy pismo do Wawy, zwrotke podpisana otrzymaliśmy ale nic poza tym. Faktura za lipiec, sierpień była, nie placilismy, bo bo niby za co? A faktura za wrzesień jeszcze nie przyszła a dziwne bo zawsze o tej porze była.

Nick

Nie wiesz boś debil... Proste. Czytać nie umiesz?

Nick

Haha co za dureń!!! Wam każą to specjalnie pisać? Ta pseudo firma to nie tylko banda oszustów ale i kompletnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

all

Ty chyba od nich jesteś, albo w ogóle nie masz pojęcia o czym tutaj piszemy.

Logo

Ja też się nie zorjętowałem dwie faktury zostały zapłacone na stare konto. Do tej pory nie otrzymałem żadnego pisma o zaleganiu w opłatach więc chyba nie.

grajek

Do mnie nic nie przyszło, ale z dniem 1 września skończyła się umowa więc może to przez to, albo poskutkowało wypowiedzenie umowy. Co do zmiany numeru rachunku - jeśli ktoś miał zlecenie stałe i nie zorientował się, że zmienili rachunek to co w takiej sytuacji? Mogą zgłosić gdzieś sprawę?

Logo

Czy ktoś dostał fakturę za ten miesiąc?

xyz

W Bielsku sytuacja tak samo beznadziejnie wyglada. Nie mam internetu juz od 21 lipca. A zaczelo sie od tego, ze zamkneli biuro. Najpierw niby Opole przejelo klientow z Bielska-Bialej, ale szybciutko okazalo sie, ze i tam wszystko zamkneli. Regularnie dzwonie do BOK. Klamia na potege. Podaja jakies numery do Rzeszowa, ale nikt ich nie odbiera nigdy. Jakis dramat. Za kazdym razem po wysluchaniu glupiej muzyki babka w BOK mowi, ze nie wie, kiedy internet bedzie. Wyslalismy juz listy polecone na adres W-wy i Radomia. Nikt nie odpisal na zaden z nich. Faktura za sierpien przyszla, za wrzesien pewnie lada dzien. OSZUSCI!!!

zawiedziona_bb
@xyz 18.09.2016 22:54

Też jestem z Bielska. Nie mam Internetu od 1. września. Wysłałam 9-go wypowiedzenie umowy listem poleconym do Radomia. Dostałam potwierdzenie odbioru. Internetu jak nie było, tak go nie ma. BOK nie może udzielać informacji. Do Rzeszowa i Białegostoku kazali mi dzwonić, ale pod tymi numerami głucho mimo tego, że do 16:00 powinny być aktywne. Dla mnie firma się zwija niczym dywan. Dodatkowo chyba w lipcu zmienili numer konta, więc oszustwem śmierdzi na kilometr. Pytanie tylko, co zrobić z kolejną fakturą. Opłacać - nie opłacać?

johnny24

Jeśli ktoś ma jakiś wątpliwości co do rozwiązania umowy na czas nieokreślony to KC mówi :"Art. 491. § 1. Jeżeli jedna ze stron dopuszcza się zwłoki w wykonaniu zobowiązania z umowy wzajemnej, druga strona może wyznaczyć jej odpowiedni dodatkowy termin do wykonania z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniona do odstąpienia od umowy. Może również bądź bez wyznaczenia terminu dodatkowego, bądź też po jego bezskutecznym upływie żądać wykonania zobowiązania i naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki. § 2. Jeżeli świadczenia obu stron są podzielne, a jedna ze stron dopuszcza się zwłoki tylko co do części świadczenia, uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługujące drugiej stronie ogranicza się, według jej wyboru, albo do tej części, albo do całej reszty nie spełnionego świadczenia. Strona ta może także odstąpić od umowy w całości, jeżeli wykonanie częściowe nie miałoby dla niej znaczenia ze względu na właściwości zobowiązania albo ze względu na zamierzony przez nią cel umowy, wiadomy stronie będącej w zwłoce."

Grazia

W Katowicach nawet listów poleconych nie odbierają - zwrot do nadawcy (i jeszcze 4zł do zapłaty dodatkowo).

@Neo 16.09.2016 16:26
No bo nie wysyła się do Katowic tylko do Warszawy i Radomia!

Pytanko ktoś dostał już fakturę za wrzesień ??

Abu
@lubacz.jan@interia.pl 17.09.2016 22:24
Pytanko ktoś dostał już fakturę za wrzesień ??

Bydgoszcz. Też miałem internet MNI. Zerwali dostawę sygnału 25 sierpnia i nie ma nadal. Na moj polecony do W-awy nie odpowiedzieli a wysłałem ponad m-c temu. Wezwałem ich do właczenia sygnału. Mam umowę do kwietnia 2017. Poczekam jeszcze kilka dni i wyślę wypowiedzenie umowy. Za wrzesień nie otrzymałem faktury.

Donor

Dokładnie, większej bzdury nie słyszałem. UMOWA jak piszesz, obowiązuje OBIE strony. Jedna z nich przestała tę umowę respektować i wykonywać jej postanowienia. Na podstawie jakiego prawa (konkretnie punkt, paragraf, ustawa) druga strona jest obowiązana do jej kontynuowania i to jeszcze z obowiązkiem zapłaty!? Co za brednie...

Dre

Chłopie firma padła, nie dostarcza usług, oszukuje Klientów a Ty pytasz o jakieś rekrutacje? Z ch...m się na łby pozamieniałeś czy co!!??

K

Urząd Komunikacji Elektronicznej wysłał do MNI zapytanie co się dzieje, bo mają dużo skarg od ludzi. Odpowiedzieli bezczelnie, że są tylko drobne problemy techniczne (incydentalne) i w ogóle nie ma sprawy. Poszło następne pismo z żądaniem wyjaśnień i czekają na odpowiedź. Na moją reklamację miesiąc temu wysłaną odpowiedzi brak. Na infolinii MNI po 10 minutach odbiera babka z Hyperiona i twierdzi, że może przyjąć zgłoszenie, ale Hyperion to nie MNI Centrum Usług i to nie jest ich sprawa.

W Kielcach jest sygnał.

Kevin

@Kevin 14.09.2016 12:10

W Bydzi nadal brak.

Opolanka
@Kevin 14.09.2016 12:10
W Opolu upał, internetu brak! :-)

U mnie również nie ma, tez Opole.

Nico

Ludzie co dalej z internetem z MNI!!?? Piszcie co u Was!!!

Nico
@lizzy 16.09.2016 07:22
Wczoraj dodzwonilam sie do UKE i niestety mam zla wiadomość dla osób które maja zawarta umowe na czas określony! Pan powiedzia...

Bzdura! To może niech UKE powoła się na konkretne paragrafy bo jakoś ich nie widzę! Jakie prawo nakłada obowiązek płacenia za niewykonywaną usługę???? Chyba na Białorusi!

PAWEL
@Nico 14.09.2016 11:35
Ludzie co dalej z internetem z MNI!!?? Piszcie co u Was!!!

BEZNADZIEJNA OBSLUGA TEJ MINI TELECOM- NIE POLECAM NIKOM

Boberek

Faktycznie chcesz wiedzieć...zrezygnowałem z nich, bo był czas, że musiałem codziennie dzwonić zgłaszając awarię

Nona

Zupełnie Ci odbiło? Poczytaj o czym tutaj piszemy i nie rób z siebie większego kretyna niż jesteś.

Dono

Nie i nie pij więcej wody z bajora...

GRAZIA

MNI to firma bez honoru. W zeszłym roku brak w każdym dniu internetu pisałam reklamację i powołując się na paragrafy regulaminu żądałam zwrotu abonamentu i odszkodowanie. Powiem, że dostawałam potwierdzenie przyjęcia reklamacji i potrącałam sobie z następnych rachunków. Ale w grudniu (po zapłaceniu rachunku) i pisemnego rozwiązania umowy, złożyłam reklamację, została uwzględniona, okres zwrotu około 6 miesięcy. I co? Ano, czekam na zwrot pieniążków. Wysłałam w sierpniu list polecony oraz maila i NIC! To samo dotyczy mojego syna. Mieszkamy w Sosnowcu. Pozdrawiam wszystkich nabitych w butelkę przez MNI!

Dramat

Hahaha... co za debile piszą??? Jesteś w jakiejś równoległej rzeczywistości czy co??? Ogarnijcie się trochę, bo pisanie takich bredni to jak pierdzenie przy stole!!!

merymak

Obawiam się, że kłopoty dotarły także do Kielc. Zero kontaktu zarówno z administratorem, jak i BOK. Sygnału zaś brak !

lubacz.jan@interia.pl

Ja dzisiaj miałem to szczęście, że udało mi się położyć wypowiedzenie i reklamacje w biurze w Bydgoszczy. Zajebiście jak ktoś ma umowę na czas określony i jeszcze promocje. Wypowiedzieć umowę można z miesięcznym wypowiedzeniem zawsze. Zgodnie z prawem telekomunikacyjnym usługodawca może chcieć odzyskać pieniące za zerwaną umowę i przydzieloną ulgę w promocji i inne opłaty. Najlepiej będzie wysłać reklamacje poczekać 14 dni na reakcję. Jeżeli jej nie będzie odpowiedzi następnie wysłać to co reszta ... "W związku z brakiem odpowiedzi na reklamację z dnia ...... oraz na podstawie artykułu 491 paragraf 2 Kodeksu Cywilnego wzywam do podjęcia świadczenia usługi dostępu do internetu w terminie trzech dni od daty doręczenia wezwania. Usługa internetowa umówiona z waszą spółką nie jest w ogóle świadczona od ... do..... Po bezskutecznym upływie tergo terminu odstępuję od umowy o świadczenie usługi w trybie natychmiastowym z przyczyn leżących wyłącznie po stronie MNI Centrum Usług S.A.

Dobro
@lubacz.jan@interia.pl 08.09.2016 22:10

Skąd wy bierzecie te terminy!!?? 14 dni, potem 3 dni - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO! W prawie telekomunikacyjnym jest 30 dni na odpowiedź i pisanie o 3 dnia może Was tylko ośmieszyć. A na marginesie - mam nadzieję, że oprócz położenia wypowiedzenia na biurku również je wysłałeś, bo inaczej to miła Pani może je wrzucić do kosza i tyle.

Nygus

W Jeleniej Górze też nie ma neta od 03.08.2016, BOK zamknięty, na infolinię nie można się dodzwonić a próbowałam wielokrotnie, brak odpowiedzi na reklamację z lipca. Wysłałam list polecony i czekam na odp. Oczywiście rachunki dalej przychodzą :(

Sandra

Czy ktoś już dowiedział się jak wygląda sytuacja? Rzecznik mówi co innego, UKE co innego a MNI milczy jak zaklęte i przysyła faktury do zapłacenia!!! Mam umowę na 24 miesiące, pozostało jeszcze 18, co mam w tej sytuacji zrobić? Internetu nie ma już trzy tygodnie!!!

Michał
@Sandra 07.09.2016 23:33

Weź drani pozwij do sądu/

@Sandra 07.09.2016 23:33

W Kielcach nie było neta przez tydzień a tu dzisiaj niespodzianka net jest obre jaja.

johnny24

Ja byłem dzisiaj w Bydgoszczy na Rataja o godz. 14.40 i oddałem pismo "na podstawie artykułu 491 paragraf 2 Kodeksu Cywilnego wzywam do podjęcia świadczenia usługi dostępu do internetu w terminie trzech dni od daty doręczenia wezwania. Usługa internetowa umówiona z waszą spółką nie jest w ogóle świadczona od ... do..... Po bezskutecznym upływie tergo terminu odstępuję od umowy o świadczenie usługi w trybie natychmiastowym z przyczyn leżących wyłącznie po stronie waszej spółki. Jednocześnie na podstawie artykułu 105 Ustawy Prawo Telekomunikacyjne żądam korekty faktur za okres od dnia nie świadczenia usługi do dnia jej podjęcia, albo odstąpienia od umowy do kwoty 0 zł" mam czekać na pisemną odpowiedz z Warszawy.

Zostaw opinię o MNI Telecom - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom