mni telecom

Mysłowice

Opinie o mni telecom

Zofia

Zgadzam się z Pana wypowiedzią ,to wszystko prawda.Moj syn byl przedstawicielem firmy TelNet w Bielsku Bialej oferującym klientom mni telecom.pracował tylko 2 tygodnie i na cale szczęscie dla Niego .Wynagrodzenia za ten okres pracy nie otrzymał ,łaskawie wyplacili mu tylko 100żl ża podpisania umów z klientami,Sam musial placić za dowoz do klienta.

magik

nie dajcie sie namowic, ludzie obiecuja zlote gory a to wszystko wali sie nim powstanie, jesli chcesz zarobic to daruj sobie, to tylko strata czasu, nerwow i zdrowia, trzeba przepracowac co najmnie 3 mieiace zeby dostac jakies pieniadze i to jeszcze trzeba sie o nie prosic

Zostaw opinię o mni telecom - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mni telecom