Puls Tele Taxi 19195

Toruń

Opinie o Puls Tele Taxi 19195

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Mało tu aktualnych informacji na temat firmy jako pracodawcy. Możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie obecnie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Popi

Zostawiłem telefon w taksówce ok kierowca przywiózł ale zbity ekran a tak wogole to każdy kierowca z punktu a do punktu b jedzie inna trasa i płacisz różne kwoty to chyba dziwne

Weronika
użytkownik zarejestrowany

A jak wyglądają pierwsze dni pracy osoby nowo zatrudnionej?

lenki
użytkownik zarejestrowany

oi to jak widze tylko jeżdzą na terenie Torunia teraz, wiec dobrze się składa, wydaje mi się, ze stawki mają naparwde niezłe, no i tańsze na pewno niż te w Warszawie.

Zelka

Z tego co wiem trzeba samemu zakupić gapę i radio(koleżanka mówiła że to koszt 500 zł) + płaci się co miesiąc "bazowe". Auta firmowego pan nie dostanie.

pan blacha
użytkownik zarejestrowany

zadaję to samo istotne pytanie co poprzednik szanowny Romek, jakie koszty musze ponieść początkowo jeśli chcę wejść w ten biznes? nie ukrywam że z kapitałem u mnie krucho obecnie. również ważny jest dla mnie pakiet socjalny bo często z moim fiacikiem zdarzają mi się problemy. ewentualnie oni dają auto firmowe jak coś?

Hubi

tadek
@Hubi 07.05.2014, 20:30
To może napiszecie jak traktują taksówkarzy w plus tele taxi, czy sa skłonni pomóc finansowo jak z autem coś sie stanie?...

taksówkarzy traktują jak niechcianych petentów,nie licz na jakąkolwiek pomoc. Szczególnie ze strony pani prezes.Nie polecam.

sulisz
użytkownik zarejestrowany

dla mnie to od taka zwykła korpa taksówkarska. Niczym specjalnym się chyba na minus, ani na plus nie wyróżnia

sally
użytkownik zarejestrowany

strasznie trudno znaleźć o Puls Tele Taxi jakiekolwiek informacje w internecie. Wiecie gdzie mógłbym takowe zdobyć?

magic

Firma OK,jezdzilem w tej korporacji i było bardzo fajnie,a jeżeli chodz o Panią prezes to złego slowa nie dam powiedzieć.To jest kobieta z jajami,ktora potrafi utrzymac w ryzach cale te towarzystwo niekoniecznie rozgarniętych gosci. Utargi jak wszędzie raz lepiej raz gożej ale na swoje się wychodzilo.

porzeczka

Malinka,czyli można tam pracować jako dyspozytorka taxówek i będa Ci płacić? Jak długo chodziłaś tam na szkolenie zanim Cię przyjęli?

malinka

A ja pracowałam tam dorywczo w czasie studiów ponad rok i nie było źle, mogłam się uczyć w pracy, nie lubiłam tyko wstawionych klientów.

do romka

[usunięte przez moderatora] Rotacja pracowników jest duża. Swego czasu cały czas zmieniali się pracownicy. Nie polecam współpracy z tą firmą!

Zostaw opinię o Puls Tele Taxi 19195 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puls Tele Taxi 19195