DARRO

Opinie o DARRO

Wiesiek

Nie polecam tej firmy

Iza

@Wiesław, niestety Twój post nic nam nie mówi, napisz dlaczego tak uważasz, napisz co Twoim zdaniem jest na plus w firmie. Opinie są różne, może ktoś je potwierdzić?

Wieslaw

Nie polecam SAMA OBŁUDA

ZnajomyNieznajomy

Odrazu podam imie i nazwisko tego pajaca, Mariusz Sosnowski, ludzie nie ma sensu tam isc do pracy, rozmowa z tym człowiekiem na poczatku to jakis zart, gburowaty i nieuprzejmy i na dodatek pyskaty i obraza ludzi, ja na pewno tego człowieka scigne i pojde porozmawiać z innymi osobami ze by go zwolnili czy cos, ODRADZAM TA FIRME JAK NAJDALEJ JESLI CHODZI O ZATRUDNIENIE I ROZMOWA Z TYM PAJACEM JEDNA WIELKA MASAKRA.

Nc.V

Obsługa klienta w Bydgoszczy to jakiś dramat! Kierownik niekompetentny, nieodbierający telefonów w przypadkach reklamacji, niedotrzymujący nagminnie terminów, niesłowny! Samo wykonanie bramy ok, ale omówienie czegokolwiek bądź wizyta serwisantów po wykonanej robocie i oczywiście zapłacie, to horror. Firma nastawiona na zysk, bez pokrycia w świadczonych usługach, a kierownik w okręgu bydgoskim to porażka!

Nc.V

ohohoh

Ja też uważam, że taka osoba jest w stanie rozwijać się w takiej firmie, nawet jeśli jest specem w tym co robi @tur.

klient

polecam

maras podeman

Polecam tę firmę ponieważ skorzystałem z ich usług na bramy i napęd i jestem bardzo zadowolony z każdego punktu realizacji. Polecam każdemu kto chce być pewny terminu i jakości.

bajka

wszystko zrobili jak chcialem, szybko i sprawnie

Klient z Torunia

Super wszystko - polecam!

Aśka

Polecam wszystkim zainteresowanym, pracuję w firmie już ponad 15 lat i naprawdę bardzo mi się podoba, jak ktoś ma pytania to może do mnie pisać na priv: mam-asi@wp.pl pozdrawiam

klient

Jestem bardzo zadowolony - ta firma świetnie się sprawuje jako serwis, sprzedaż i montaż! Nie wiem, czy konkurencja nie pisze negatywów, żeby zniechęcić.

Maciej

Ja akurat wracam tutaj ponieważ wcześniej sprawdzałem opinie i chętnie podzielę się swoją - zamówiłem okna Dobroplastu i nawet były szybciej a my nie mieliśmy jeszcze przygotowanej budowy wszystko się odbyło bez problemu montazyści super dla tego postanowiłem wrócić i napisać opinię po fakcie montażu.

Dominik

Moja opinia o współpracy i realizacji zamówienia również jest bardzo dobra i szczerze polecam tę firmę.

Mariusz

Ja polecam tę firmę również, zamówiłem co chciałem i otrzymałem w terminie, monterzy byli zadowoleni i ja też wszystko chodzi, jak trzeba:) rewelka

Andrzej

Witam, Panowie nie wiem czy mieliście pecha, czy jak, ale ja trafiłem na bardzo dobry kontakt i po okresie próbnym dostałem normalną umowę. Szef jest wyrozumiały, ale wymaga rzetelnej pracy - jak się komuś nie chce robić to nie ma się co dziwić... pozdrawiam!

maciej

Miałem zacząć pracę w w/w firmie,pierwsze 30 sekund rozmowy z niejakim Sosnowskim Mariuszem-odradzam,wystarczy za wizytówkę tej firmy.Omijajcie z daleka,częstotliwość ogłoszeń o prace anonsowanych przez tą firmę ,świadczy o tym że nie jest to przyjazna firma dla pracowników.

oszukany przez darka
@maciej 24.04.2015 14:52

Wiem co czujesz. Niestety takie postepowanie zaczyna sie od samej gory. Nie polecam tej firmy jako zrodla zarobku.

niechciany

Obiecuja umowe o prace a potem odwracaja kota ogonem i daja w najlepszym wypadku umowe zlecenie,a jak sie czlowiek upomni o swoje to go zwolnia bez powodu.Zatrudnia sie człowiek do pracy na myjni a robi wszystko inne,wozi towar do lakierni,auta do serwisu,bramy na montaz itp. itd.

Zostaw opinię o DARRO - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARRO