audioNOVA APARATY SŁUCHOWE

Lublin

Opinie o audioNOVA APARATY SŁUCHOWE

Paulina

@anonymous a powiesz coś więcej? Co sprawia, że jesteś zadowolona z pracy w firmie audioNOVA APARATY SŁUCHOWE? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy to dzięki atmosferze i świadczeniom pozapłacowym? Powiesz coś więcej o benefitach? Jakie to dokładnie są?

Paulina

@xx czyli Twoim zdaniem od 2011 roku nic się w pracy w audioNOVA APARATY SŁUCHOWE nie zmieniło? Firma właśnie szuka nowych pracowników i oferuje: możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem, możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego, objęcie świadczeniami pozapłacowymi oraz ubezpieczeniem grupowym i doskonałą atmosferę pracy http://audionova.com.pl/praca-i-kariera/ Czy Twoim zdaniem jest inaczej? Kiedy w tej firmie pracowałeś?

anonymous
@Paulina 18.10.2017 09:40

Ja pracuję. Jestem zadowolona :-)

@asdkjhgtyuiop[;lkjmnb, będziesz aplikował?

asdkjhgtyuiop[;lkjmnb

Ktoś coś na pisze jak wygląda praca w audionova? jak z zarobkami czy praca jest stesująca/ ciężka?

asdkjhgtyuiop[;lkjmnb

v

jak jest umowa o prace to bardzo spoko, a jaka podstawa?

Umowa o pracę - wiem, bo pracuję :-)

I.W.

@Kasia, zgadzam się z Twoją opinią. Zespół fajnych ludzi, pracuje się w przyjemnej atmosferze. Zarobki też coraz lepsze. Nie powiedziałabym o firmie złego słowa.

Znam firmę od lat. Panuje tam miła atmosfera, pracownicy z dłuższym stażem i większym doświadczeniem zawsze byli mi pomocni. Owszem, stawia się nacisk na wyniki, ale wszystko w spokojnej atmosferze. Firma wciąż się rozwija i stawia na rozwój pracowników (wiele szkoleń produktowych). Zarobki uzależnione od stażu i doświadczenia, to oczywiste, ale z czasem można liczyć na wzrost wynagrodzenia. System przyznawania premii jest sprawiedliwy.

marta

Czy jest tu ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie? Jakie warunki pracy? Atmosfera? Duża rotacja pracowników?

kosmetyka

Z tego co piszą tutaj wyżej Emilia to w audionova aparaty słuchowe nie ma utartych rozmów kwalifikacyjnych, nie są prowadzone według jakiś szablonów. Mnie zainteresowała właśnie audionova, bo sprzadają aparaty słuchowe a ja studiuje audiofonogogie i tak myślę czy by mnie do pracy nie wzieli, ponieważ znam się na temacie, tylko grafik potrzebowałabym elatyczny i pewnie tutaj byłby problem

były pracownik

faktycznie, byliśmy szkoleni na wszelkie sposoby, co do obsługi klienta, serwisu, gwarancji itd. to jak najbardziej na plus....my pracownicy musimy lubić swą pracę, inaczej nie powinniśmy tego zawodu wykonywać. chodzi o zarobki...masakra, praca ciężka, bo nie tylko dobór, raporty, ryzyko zdrowotne pacjenta i pracownika, masa szczegółów a docenienia brak. nie chodzi tylko o finansowe, czasami dobre słowo wystarczy a tu tylko mało i mało...

Emilia
@były pracownik 30.07.2014 21:55

a mozesz dokładniej napisać o tych zarobkach? Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy no i właśnie ten temat mnie interesuje. Chciałabym sie jeszcze upewnic jak będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna (niektóre firmy przeprowadzają panelowe rozmowy, gdzie siedzimy naprzeciw grupy ludzi, którzy zadają pytania, w innych miejscach rozmowy przeprowadzane są w cztery oczy, jeszcze gdzie indziej przeprowadzane są testy) - przede mna tego typu sprawa i dlatego potrzebuję pomocy

haha

Hej, szukam informacji o AudioNova od aparatow sluchowych. Wiecie jak tam jest z atmosferą w pracy? Chcę się tam dostać.

Jarek

@numer raz, czasem zdarza sie, że ktos nie doczyta i się najzwyczajniej w świecie pomyli, niestety...

numer raz

wydaje mi się, że każdy jest na tyle rozgarnięty, że przeczytał przypis przy nazwie firmy "aparaty słuchowe"

Michał

Jestem zadowolony z firmy audioNOVA- profesjonalna obsługa,miła atmosfera .Aparaty kupiłem w lutym 2012,jestem bardzo zadowolony,firma zapewnia mi serwis,gwarancję. Również POLECAM firmę audioNOVA. pozdrawiam

Maga

Moja babcia kupiła aparat w firmie audioNOVA bardzo sobie chwali i jest zadowolona.pozdrawiam Magda

HALINA

NAJLEPSZE APARATY SŁUCHOWE,BEZPŁATNE BADANIA,MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA OBSŁUGA POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAN

Świetna firma i obsługa na wysokim poziomie.POLECAM WSZYSTKIM.

Polecam firmę jak najbardziej! bardzo fajni ludzie i klimat.

Również nie polecam tej firmy !!!!! Jak najdalej od audionova!!!!!!

-gość-

W KAŻDEJ FIRMIE są plusy i minusy, a powyższą wypowiedź mogę skomentować w ten sposób, że osoba, która to napisała jest nie do końca doinformowana.

Nie polecam tej firmy. Wyzysk pracowników, nawet doświadczony pracownik zarabia najniższą krajową. Firma nie kompetentna!!!!!!! Rzeczywiście w tej firmie jedynie czego można się dorobić to GARBA!!!!! PSEUDO firma audionova.

Zostaw opinię o audioNOVA APARATY SŁUCHOWE - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie audioNOVA APARATY SŁUCHOWE