Apteka Pod Różami Ewa Szwedo

Racibórz

Opinie o Apteka Pod Różami Ewa Szwedo

ola

idę tam gdy wszystko zamknięte ale mam wrażenie, ze pracuje tam jeden dziwny rodzaj, typ pracownika. Wszystkie jak śnięte ryby. obsługa trwa wieczność.

polnik

jasio, dla mnie najbardziej rozczarowujące jest to, że mając całkiem dobre wyniki finansowe nie próbują z większać ilości aptek. Mogłoby to znacząco polepszyćsytuację na ryknu i przede wszystkim zapewnićparu osobom dodatkowe stanowisko. Wiadomo jakie dalsze plany mają?

pasjonat

dla lubiacych pracę w aptece- fajne miejsce do samorealizacji. Jak ktoś chce "przeczekać" do końca zmiany- niech szuka gdzie indziej.

ewa

nic dobrego

Zostaw opinię o Apteka Pod Różami Ewa Szwedo - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Pod Różami Ewa Szwedo