Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

adiooo

Osoby zwolnione z Justusa otrzymują ostatnią wypłatę wtedy kiedy wszyscy czy później? a może wcześniej?

remarke
@adiooo

Jest tylko podział etatowcy, zleceniobiorcy - osoby które zrezygnowały z pracy otrzymują pensję w tym samym terminie - chyba, że nie zdałeś munduru itd.

Xxx

Miał ktoś z Państwa sytuację że po zrezygnowaniu z pracy straszyli tym że części wypłaty za przepracowany miesiąc nie będzie? Albo nawet całej wypłaty nie będzie?

remarke
@Xxx

Wypłacają wszystko, ewentualnie może się "przeciągnąć" jeśli nie zdasz munduru - wtedy mogą potrącić lub wstrzymać wypłatę.

Leon Zawodowiec

Tak się jeździ w justusie na kogutach: https://youtu.be/XF7JpLQZ_jM

Xxx
@Leon Zawodowiec

Panie Leonie pracowal Pan tam czy dalej pracuje?

leon zawodowiec
@Xxx

nie pracuje już

pracownik94

A jak jest z ubezpieczeniem zus na umowe zleceniu, czy te składki są faktycznie odprowadzane?

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

To jak w koncu z tymi wyplatami ? Beda dzisiaj ?

pracownik94

Byłam na umowie zleceniu, jak wygląda sprawa z Pitem, przysyłają pocztą czy do ręki? W jakim terminie ? Wie ktoś coś?

g.j

Zostana doreczone poczta

@pracownik94

a długo trzeba na nie czekać?

Przesla do konca lutego

Beti
@pracownik94

Zawsze wysyłali pocztą - tylko dochodziły różne, ja dostałem 3 tygodnie po nadaniu o zgrozo, koleżanka z obiektu po 4 dniach. Wysyłali na adres zameldowania gdzie nie mieszkam i prosiłam koordynatora o pita na maila - to po 3 dniach jakiś miły facet dzwonił z Krakowa wypytywał o dane osobowe i przesyłał zablokowany plik hasłem na maila w formie - jakiś dziwny plik bo przy wydruku pojawiała się pieczątka duplikat znikąd.

Jus Tus

dostaliście już te wyrównanie za grudzień ?

g.j

No wlasnie nie

@Jus Tus

nie dostalem wyrownania za grudzien

ssssssss
@Jus Tus

A czy jest już termin umowny wypłaty za Grudzień???????? wg mnie to dopiero 25 go stycznia

Kkkk
@ssssssss

Ale na konto bd? Bo slyszalem ze do reki

ovo
@Kkkk

Na konta, kto cisną koordynatora dostał listę plac do podpisania i gotówką.

Ff

W krak w hucie na budowie piją w justus i mają wyjene wiem bo tam pracuje

ssss
@Ff

Na galeri krakowskiej też.

Grupowiec

(usunięte przez administratora) sekretarka puszczalska, baby w kadrach bez wyksztalcenia nie mówiąc o alaprezesach. Nie płacą dodatku za święta i noce. Na swoje imprezy mają kasę z peronu zamiast dać to co się należy ludziom... wstyd

XD
@Grupowiec

To że lubi dawać nie znaczy że jest puszczalska.

@XD

ale naprawdę tak jest dzwoniłem do kadr a ona proponuje mi SeXspotkanie jako by to moja sprawda wtedy zostanie piorytetową potraktowana

XD
@pracownik

Hahahhahahahahhahaahahahaha xd Dobry jesteś

Pracownik Justus

W kadrach też babka pracuje puszczalska wystarczy zadzwonić do kadr z jakoś prośbą lub o wystawienie czegoś i już przez telefon proponuje Ci SeXspotkanie które jak to określiła załatwią piorytetową

aaa
@Pracownik Justus

oj kolego ale ci się maży, zrozumiałbym rządanie pieniędzy ale dawanie???? rozmażyłeś się!!!!

alfons

Dzisiaj przekonałem się co to firma Justus pracuje na umowę o prace biorą na mnie kase z pefnonu przepracowałem w grudniu limit godzin no i wypłata na konto nawet nie wpłynęło to co się należy czyli najniższa krajowa nie mówiąc ze nie dali dodatku za prace w nocy to co się prawnie należy delikatnie mówiąc firma mało uczciwa.Wczesniej pracowałem w innej firmie za tą samą prace dostawałem 120 zł więcej niż w justus nie polecam tej firmy.Nie płacą ryczałtu na dojazdy ani zwrot kosztów na zakup leków.

asd
@alfons

Ja pracuję na umowę o pracę i mnie pracodawca nie płaci za dojazd do pracy i nie zwraca mi za lekarstwa co to ma być takie rzeczy to kiedyś zwracały zakłady pracy chronionej dodatkowo grupowiec ma 10 dniu urlopu ale to się już wkrótce zmieni nie będzie dodatkowych dni urlopu

Poldek

Agencja Ochrony Justus nie zasługuje na tyle hejtu.!

Ed
@Poldek

Racja, zasluguje na wiecej - zlodzieje

Ed

Zlodzieje, nie płacą pracownikom. Przy probie dodzwonienia sie recepcjonistka/sekretarka hgw kto udaje, ze przekierowuje telefon nastepnie, ktory rozlacza. Podczas kolejnej proby kontaktu telefon juz jest odrzucany. Koordynator Dominik Mateja zatrudnia na umowe zlecenie / na czarno i nie placi - oszust, zlodziej reszta kadry pewnie podobnie.

ByłyPodobno

Podobno grupy interwencyjne mają tylko dobrze (usunięte przez administratora) sie dobrze ustawili, podobno kierownika maja w porzadku.

GI
@ByłyPodobno

(usunięte przez administratora) prawda, grupy mają najgorzej. Jeździsz z bronią za najniższą krajową, ciecie na obiektach potrafią dostać więcej niż ty bo mają grupe inwalidzką. Jadę na sklep w galerii ogarnąć syf bo fizyczny nie daje rady a potem się dowiaduje - ja mam 9 on 12 na godzine. Każdy każdego (usunięte przez administratora) podkłada Ci minę pod (usunięte przez administratora) bo to jdyna możliwość żeby dostać tu podwyżkę (oprócz grupy inwalidzkiej). Na umowach ruchają pracowników, traktują ich jak śmieci. Kierownik w porządku? Kierownik zadzwoni, zjebie Cię jak burą sukę, jak mu powiesz że się zwalniasz to wejdzie Ci w (usunięte przez administratora) ale jak się nie ugniesz i się zwolnisz to postara się zrobić Ci opinie na całe miasto. Marionetka wykonująca polecenia dyrektora, który pobierał broń nie mając pojęcia jak się nią posługiwać i tym samym uszkodził partnera. Kto wam takich głupot opowiada że grupy interwencyjne mają dobrze? Ludzie narzekają jak to wolno jeździmy itd ale jak ma być inaczej skoro robią redukcje etatów i ściągają połowę składów, bo może klient się nie zorientuje że jeździ nas tak jakby połowa mniej. Nawet nie wspominam o jednoosobowych patrolach bo to standard. Nie łykajcie wszystkiego jak pelikany, podjedzie grupa zapytaj chłopaków jak im dobrze w tej firmie.

Juuuustus
@GI

Jak kierownik g.i ma być w porządku ja mu się nie dziwię jeden synuś mamusi (sekretarki) który musi zmieniac grafik na jej polecenie, drugi zaś szwagier sekretarki który nie pojedzie na alarm itp... trzeci i siódmy kolega prezesa ktorzy donoszą na swoich kolegow. Z gory ma ustalone ze ma dawać najniższa krajowa. Następny na zwolnieniu siedzi bo biedny chory stan zdrowia mu nie pozwala na prace ale go nie zwolni bo przecież kumpel prezesa. Tak to wygląda można dużo napisać ale nie chce mi się. Wszystko prawdę napisałeś. Paranoja wszyscy w chuuja walą jak im się podoba ale długo firma mam nadzieję nie pociągnie.

Justusy

Nowe umowy zlecenia podpisujemy bez daty, nazwy firmy, ani bez ich podpisu Link z nowymi umowami na 2018 rok. http://fotowrzut.pl/B7A6XH85II

ragle
@Justusy

Nie bardzo, zmieniono wzory w dniu wczorajszym

@ragle

Nie ma innych wzorów.

żaluzja

Mam prosbe czy ktos ma numer telefonu do jakiegos kontrolera na podkarpacie ?? bardzo potrzebuje sie z kims takim skontaktowac >

dragon
@żaluzja

kolego ja mam takie namiary bo miałem stycznosc z ta firmą zostaw maila to ci powiem co i jak

żaluzja
@dragon

@dragon samotnaona48@gmail.com

Justus

dostaliście rozliczenie za grudzień ? Jeśli tak to w całości ?

@Justus

Nie w całości w styczniu bedzie koperta

PRACUS
@Justus

CZY KTOS PRACUJAC NA UMOWE ZLECENIE W PELNYM ETACIE ;OTRZYMAL ZAPLATE ZA POL ETATU BEZ UPRZEDZENIA ITU KLANIA SIE INSPEKCJA PRACY

@PRACUS

Również wysłałem donos do PIPU

GPAlkal
@Justus

Justus wypłacał ok. 80% wynagrodzenia za grudzień tak, żeby nikt po świętach nie został bez kasy. Po wyliczeniu grafików wyrównają braki do 25 i wszystko wraca na stare tory tz. pensja do 25 następnego mc. To nie jest cała pensja na za grudzień tylko "zaliczka"

Mandaryna

Justus ma w tym mc, wysłać przelewy podobno wcześniej z pensją , oraz jak co roku podwójną, tz. za listopad i za grudzień. Tak więc lepiej nie szaleć z kasą bo na styczeń musi wystarczyć.

Justus
@Mandaryna

Nie prawda. Normalnie przelew będzie w Styczniu i w grudniu 22.12 i 25.01. Info od prezesa

trololololo
@Justus

https://www.youtube.com/watch?v=t6FUR_nhGX8 Ciekawe - przekonamy się pod koniec grudnia.

Wirtuozo
@Justus

Ten prezes to chyba z innej firmy. Info od koordynatora, że przelewy mają być jutro za grudzień w grudniu dla zleceń. - co roczny wyjątek od reguły. Jak ktoś ma etat poczeka do stycznia z nadgodzinami tz. etat do 10 stycznia a nadgodziny za grudzień do 25 stycznia. Tak więc wszystkim szczęśliwego nowego roku.

gj

Beda jutro te przelewy za grudzien, czy jak to bedzie wygladalo ? Orientuje sie ktos ?

eagle
@gj

będą, ale jak banki to zaksięgują - jak ktoś ma w innym banku niż Justus, pewnie kasę otrzyma na początku stycznia tz. po 2.01

Cytryna

A to klops!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus