Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Iwanow

Kto siedzi, kto został Ukraińcy i ludzie 50 plus wykluczeni z rynku pracy. Ci ludzie sami się nie zwolnią, robią jak robią jak ich oszukają lub nie dadzą wypłaty to sabotują produkcje

Jak Wam tak źle to po hu.... tam siedzicie. Widocznie nie jest tak źle skoro dalej pracujecie nikt Was na smyczy nie trzyma.

rycho

Robi te kiełbasy pracownicy bez wypłaty, to akurat można wyczuć, matole

spilka

wszystko jest popsute, serwis nie chce przyjechać bo faktury nie są płacone i rezygnują z tej roboty Pewnie dostaniesz premie już na ciebie premia czeka hehe

pedollo

tu nie mozna liczyc na to zeby kasa kur......doszla na czas a ty piszesz o premii jest dzis 11.07 godzina 12:30 wiec nie o hu...... tu chodzi gdzie jest kasa?????????????????????????????????????????????????????????????????

BMW
@pedollo

Kasa kasa kasa, poczekaj spokojnie może będzie to może dostaniesz

parówa

będziesz miał premie ketchup i musztardę na stołówce

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
E237

Certyfikaty, strona internetowa, rozbudowany marketing a na h... to wszystko jeżeli piszą że w kiełbasie i parówkach są śmieci. Pewnie wrzucili je jakiś desperat z produkcji i diabli wzieli cały marketing. Jak jest zastraszanie i wyzysk to trudno o wysoką jakość

ff

szacunek do klijenta...jezeli kupuje nogi z kurczaka gdy pani wcisnie mi jedna dobra a trzy z 15dkg. to jest szacunek mialem ochote tym cisnac schab zciety z kazdej strony to jest szacunek nieinteresuje mnie certyfikat wszystko mozna kupic tylko dobry towar ,,nie oszukany,,znam sie na tym

kk

Nie trzeba miec strony internetowej by handlowac w dzisiejszych czasach. Etap wierzenia w internet minął. Dobry towar sam sie obroni zły kupuje sie tylko raz.,

ooo

to sobie sprawdz nizej gdy wpiszesz w goglach unimies ze jest sprawa w sadzie o przejecie 100 procent udzialow naucz sie szukac

ttt

firma upadla przejmuje ja nowy wlasciciel ludzie nie maja pracy,,,a ty chcesz przyjecia .do czego?

mmm

tak sa zawsze na wagowych rozbior z czego kto przyjdzie albo po badaniah sie wraca do domu albo po kilku dniach nie znam osoby pracujacej tu krocej niz kilka lat a sa to osoby przewaznie kolo 50 tki czyli wyjete z rynku pracy ,,,, wszystko mowi samo za siebie..sa tu dzialy super sciemniarskie ale o tym innym razem trza sie odegrac

kk

poprostu omijaj ten zaklad z daleka

lll

To prawda ze tak tu traktuje sie ludzi niewazne jak dlugo pracujesz ciagle strasza ze cie zwolnia,choc polakow policzysz tu na palcach ale po co my im. Ja rozumiem wymagania ale zaklad tez powiniwn cos dac od siebie a daje np, ty masz byc do dyspozycji 24/h czyli jak ci kaza przyjsc na 10 to na 10 na 20 to na 20 ,,,ale gdy ty nchcesz miec 8godz, to nie do domu i potem zamiast pelnego etatu masz 90 godz,tak ze jestes tu niewolnikiem w nowszym wydaniu.Zyjesz dla tej firmy a firam ma cie gleboko.O wladzy nie wspomne bo wyksztalcenie swidczy o kulturze wiec wiadomo jaka tu jest.

lll

rx99

co to piszesz ? zawsze ludzi tu traktowano jak bydło, z tego ten zakład od dawna słynie

ala

liczmy ze przyjdzie nowa wladza zwlasza na gorze moze bedzie lepiej uklady trzeba rozbic ,,,

palo

ludzie są na maksa (usunięte przez administratora)Myślicie że kartony w parówkach to tylko przypadek, bo ja wątpie

Kierownik

Unimies tonie, a wymiana kierowników nic nie zmieni tylko zwiekszy balagan i pogorszy atmosfere. Powodem problemow są nieprzemyślane pośpieszne inwestycje i wielkie kredyty z tego do spłacania

robol
@Kierownik

Zakłady Mięsne Peklimar S.A. z siedzibą w Umieninie-Łubkach zgłosiły do UOKiK zamiar przejęcia kontroli nad Zakładami Mięsnymi Unimięs Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie.

Sławek

Różnie bywa w pracy ale widac wyraznie że trwa wymiana kierownictwa z starego na nowe, jesli o działy to też różnie bywa przykład farszownia śmierć Piotrka, odejście tabalugi, zwolnienie za picie gościa, niedzwiedz w szpitalu itp.

Kinia

Ale ona wysoko mierzy wie gdzie się poruszać żeby jej błędy się usunęły

pablo

Koleżanko naucz się poprawnie władać "polszczyzną" piszę się KONFIDENT I MÓWIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs