Opinie o HR Support

Tomasz

Proces rekrutacji 5/5. Gorąco polecam. Szybko, a przy tym profesjonalnie, z miłą chęcią mogę powtarzać proces rekrutacji. Pozdrawiam Pani Marleno...

Karol C.

Firma prowadziła projekt rekrutacyjny w którym brałem udział. Od początku kontakt był bardzo sprawny. Udzielili odpowiedzi na wszystkie wątpliwość, zapewnili odpowiednią koordynację spotkań z pracodawcą, także zdalnie za granicą. Obsługa miła, zorganizowana, profesjonalna i szczegółowa. Polecam do współpracy!

Anka

Miałam przyjemność być zatrudnioną dzięki agencji HR Support. Firma kontaktowała się ze mną na każdym etapie procesu rekrutacji, dostawałam wyczerpujące informacje, a w przypadku dodatkowych pytań odpowiedzi przychodziły bez zbędnej zwłoki. Naprawdę polecam HR Support.

MiloS

HR Support cechuje niezrównany profesjonalizm i pasja do ludzi. Od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej, prowadzonej w merytorycznej i bardzo sympatycznej atmosferze, przez stały kontakt na każdym etapie rekrutacji, po konsultacje w kluczowych momentach procesu rekrutacji, pracownicy HR Support pokazują jak może i jak powinno wyglądać zatrudnianie do pracy. Przykład? Mieliście po rozmowie u klienta telefon od waszej firmy HR z zapytaniem jak się czujecie po rozmowie, jak oceniacie pracodawcę po takim spotkaniu? Ja spotkałem się z takim podejściem po raz pierwszy i cały czas miałem poczucie, że realizujemy wspólny cel - znalezienie pracy pasującej do moich oczekiwań i kwalifikacji. Serdecznie polecam cały zespół HR Support wszystkim planującym zmiany na swojej ścieżce kariery zawodowej.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Superrr!!!!!

Bardzo, bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna na naszym rynku. Zdecydowanie polecam ją wszystkim, którzy chcą efektywnie pozyskać w krótkim czasie miejsce pracy. Wszystkie osoby nadzwyczaj kompetentne znające tą branżę perfekcyjnie. Cała kadra w skali od 1 do 10 zdecydowanie 10. Pilotują skutecznie kandydata do dnia podpisania umowy. Serdecznie polecam wszystkim.

Adrianna

Właśnie ukończyłam staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego naprawdę zadowolona - stanowi bardzo dobre wprowadzenie do pracy w HR. Miła atmosfera, bardzo sympatyczni, a przede wszystkim bardzo pomocni, szczególnie przy stawianiu pierwszych kroków współpracownicy. Polecam każdemu, kto szuka pracy w HR tę agencję, tym bardziej, że po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Warto!

Tomasz

Dzień dobry. Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z Panią Zuzanną Brzeską Specjalistą ds. Rekrutacji i obsługi klienta. Składam podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie spotkania oraz gratuluję Pani Zuzannie zaangażowania, rzeczowych i merytorycznych zagadnień poruszonych podczas rozmowy. Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze jak również pozwoliło na zdobycie dodatkowego doświadczenia i wiedzy. Polecam Panią Zuzannę Brzeską na wszelkie spotkania rekrutacyjne, pełne profesjonalizmu oraz gwarancji pełnej satysfakcji z procesu rekrutacji.

@Tomasz

Jest nam niezwykle miło i czujemy się zaszczyceni . Staramy się dbać o komfort naszych kandydatów podczas rozmów, ponieważ to dzięki nim nasza praca ma sens;-) Z wyrazami szacunku

Jakub

Chciałbym podziękować pani Karinie Kożuszko za przeprowadzenie mnie przez proces rekrutacji. Dzieki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu mogłem przygotować się do rozmowy z Dyrektorem firmy. Kto trafi na panią Karinę nie powinien się obawiać. Pozdrawiam

Eryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Eryk

Panie Eryku, zapraszamy an naszego FB, tam są aktualne projekty, dodatkowo w poniedziałek będzie nowa aktualizacja

ula

z przyjemnością polecam firmę, w szczególności panią Aleksandrę, która poświęciła mi swój czas bezinteresownie. co za pozytywne zaskoczenie ))) Mam nadzieję, że wszystkim szukającym pracy trafi się taka profesjonalna opieka dziekuję

Aleksandra

Odbyłam 3-miesięczny staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego jak najbardziej zadowolona: miła atmosfera, elastyczne godziny pracy, kompetentni, zaangażowani i pomocni współpracownicy. Praca nie jest ciężka, a po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Bardzo dobra alternatywa dla ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać w HR.

Darek

Miałem przyjemność brać udział w projekcie rekrutacyjnym prowadzonym przez HR Support. Słowo przyjemność pasuje tu idealnie , rozmowa była rzeczowa, nie stresująca, odpowiednio osadzona w czasie a prowadząca posiadała niezbędne kompetencje. Otrzymałem informację zwrotną co stanowi w dzisiejszych czasach rzadkość. Miło mi było z Państwem współpracować. Darek

Zbyszek

Drodzy Państwo, chciałem się podzielić swoimi odczuciami po przeprowadzonym w całości procesie rekrutacji. Rekrutacja została przeprowadzona przez firmę HRS Projekt Sp.z o.o. Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są bardziej niż pozytywne . Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm i zaangażowanie , zero ale to naprawdę zero stresu. Wszyscy wiemy jak stresujące mogą być spotkania dotyczące naszej przyszłości. Tutaj takich odczuć nie miałem od samego początku naszej znajomości bylem na bieżąco informowany o kolejnych etapach telefonicznie , mailowo, czego nigdy nie doświadczyłem w innych firmach o takim profilu. Komplet szczerych odpowiedzi i informacji na pewno stawia firmę HR Support w ścisłej czołówce na rynku HR. Otrzymywałem niezbędną pomoc na każdym etapie rekrutacji zaczynając od sugestii drobnych korekt w moim CV, Moim zdaniem firma godna polecenia i z przyjemnością polecę każdemu przyszłemu pracownikowi jak i pracodawcy korzystanie z ich usług. Nie wiem czy wszyscy pracownicy firmy HRS Projekt Sp.z o.o. są tak zaangażowani w wykonywanie swojej pracy ale na pewno Pani Zuzanna, z którą miałem bezpośredni kontakt jest taką osobą :-) Swoje obowiązki wykonuje z pasją a nie z przymusu Z racji mojego zawodu na pewno nie raz będę miał jeszcze przyjemność współpracować z firmą HRS Projekt Sp.z o.o. i niezmiernie się z tego powodu cieszę :-) Z wyrazami szacunku Zbigniew Baran

Joanna

Dziękuje za odpowiedź @HR Support, to na pewno wiele wyjaśnia osobom, które poszukują w firmie pracy i jest też dużym plusem bo w wielu agencjach, na bezpośrednie zatrudnienie liczyć nie można.

Joanna

To rzeczywiście bardzo ważne żeby posiadać takie wsparcie od agencji, od której dostajemy oferty pracy. Dla osób, które są zainteresowane na pewno liczą się też informacje na temat umowy. Czy jest ona przez cały czas podpisywana tylko z agencja, czy można przejść po jakimś czasie na kontrakt bezpośredni?

@Joanna

HR Support nie jest agencją pracy tymczasowej. Umowy między kandydatem, a pracodawcą podpisywane są zawsze bezpośrednio z firmą , w której i dla której wykonywana jest praca;-) Firmy tylko pośredniczy i pomaga w poszukiwaniach;-)

Bardzo profesjonalna firma. W gąszczu firm i agencji rekrutacyjnych jedna z niewielu, którą można polecić zarówno w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy jak i skutecznym znalezieniu tego jedynego pracownika. Odpowiadają na maile – co niestety innym rzadko się zdarza. Pomagają rozwiązać problemy rekrutacyjne – banalne dla innych, dla nich każdy jest ważny. Bardzo pomogli mi w ukierunkowaniu na znalezienie tej jedynej pracy. Bardzo polecam.

Joanna

@Andydziękuję za podzielenie się informacjami o rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. A możesz powiedzieć czy udało Ci się dostać do firmy?

Joanna

@janek zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Hr Support?

janek

Agronom - specjalista ds. upraw owoców miękkich - taka oferte pracy teraz widziałem i zastnawiam sie jak to wszystko w praktyce wygląda, czy naparwde można u nich dobrze zaorbić no i co wazne czy przerwy sa dosyc częste.

Andy

Polecam innym rekruterom przejsc sie na rozmowe do tej firmy moze naucza sie czegos i lepiej beda podchodzic do kandtdatow,bo jak ostatnio bylem w jednej z firm zewnetrznych na rozmowie to zachowywali sie jakby byli znuzeni a moja obecnosc im przeszkadzala ...noi ten stansardowy tekst"odezwiemy sie". Widac,ze oni sa mala firma,ale tez widac ich starania o kazdego kandydata. Podjscie do czlowieka maja normalne. Osobiscie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Support?

Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!