Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

Opinie o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jacek

Jak ktoś pracuje to dla niego nie ma znaczenia ten fakt!

kape

Szanowni Państwo zacznę od tego, że wszyscy się tu rozpisują o złych warunkach pracy a nazwa firmy od trzech lat już ma inne brzmienie, nikt nawet nie zwrócił uwagi na tak istotny niuans... W firmie tej pracuję ponad 3 lata , nie narzekam, nie płaczę, nikt nie odsłuchuje moich rozmów, nikt mnie nie nad wyraz nie kontroluje, nikt nie gani i nie chodzę do szefa na dywanik. Pracuję z przyjemnością, dzięki czemu mam odpowiednie wyniki dla obu stron, trzech, ponieważ klienci również są zadowoleni :))) Jeżeli ktoś szuka pracy wyłącznie po to by mieć stałą wypłatę, nie dając niczego szczególnego w zamian, niech odpuści, to nie jest praca dla takiej osoby - lepiej od razu zrezygnować, szkoda czasu. Szef jest ambitny i lubi rozwój osobisty i zawodowy i tego samego oczekuje od swoich pracowników dla "nygusów" pozostaje praca w budżetówce :))) ( nie obrażając budżetówki) Osoby z niskimi kompetencjami nie zagrzeją tu miejsca, ponieważ są stawiane dość wysokie wymagania, zarówno od szefa jak i klientów, którzy są wymagający, cenią sobie profesjonalizm - w dobie konkurencji jest to nawet zrozumiałe... Drogi czytelniku zachęcam do wyciągnięcia własnych wniosków, komu jest źle a komu dobrze i dlaczego :))) Ps. nie tylko ja tu pracuję kilka lat. pozdrawiam kape

Edyta

@Nick, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Abexil? Czy chciałbyś podzielić się z nami merytoryczną opinią na temat pracy w tej firmie? @Robert, nie da się ukryć, że wszędzie istnieją plusy i minusy. Na stronie firmy nie znalazłam informacji na temat ofert pracy. Jednak być może któryś z użytkowników w ostatnim czasie aplikował do firmy i chce podzielić się swoimi opiniami na temat rozmowy rekrutacyjnej? @marta, wiem, że Ty byłaś zainteresowana pracą w firmie Abexil. Czy wzięłaś już udział w procesie rekrutacyjnym i możesz się z nami podzielić opinią na ten temat?

Robert

Jesteście pewni., że nic pozytywnego nie można napisać?

za mojej kadencji było tak - 2016r.

czas pracy; pon-piątek 9-18 KAŻDA sob: 10-14 umowa o dzieło na okresie próbnym 2200 netto umowa zlecenie po okresie próbnym 2500 netto urlop to koncepcja na tych warunkach nie istniejąca nie wszystko na umowie wymagania: obsługa klienta w sklepie perfekcyjna obsługa magazynu obsługa przetargów na sprzęt obsługa dostaw i wysyłek obsługa sprzedaży internetowej( allegro, ceneo) kontrolowanie konkurencji i ich cen ( allegro, ceneo) sprzątanie sklepu i magazynu odpowiedzialność materialna za towar choć dostęp do magazynu ma każdy pracownik( nawet ci bez odpowiedzialności materialnej) a sklep i ekspozycja pozostawia duże pole do manewrów dla nieuczciwych klientów. za każdy błąd płacisz ze swojej kieszeni za braki w towarze też. atmosfera w pracy: właściciel nagrywa każdą rozmowę jaką wykonasz lub odbierzesz z firmowego tel. i je odsłuchuje. potem robi wykłady co powinieneś poprawić: z mail jest podobnie rozmowy z klientami sklepu również są komentowane regularnie w imię podnoszenia jakości obsługi kilka razy byłem upominany, żebym nie żartował w pracy bo to rozprasza pracowników i traci się czas. Po okresie próbnym jest rozmowa na której wyłuszczane są wszystkie twoje błędy( wspólne odsłuchiwanie rozmów) i pada werdykt, że trzeba przedłużyć okres próbny bo słabo sobie radzisz. to są fakty ocenę pozostawiam wam

Nick
@za mojej kadencji było tak - 2016r. 23.08.2017 14:10

Nic się od tego czasu nie zmieniło, szczerze nie polecam

Edyta

@Nick a jakie warunki pracy są w firmie Abexil Sp.j. Bąbała Stocki, że uważasz, że inne firmy mają bardziej godne? Czy chodzi tylko o wyższe wynagrodzenie? Możesz opisać dokładnie czemu masz taką opinię? To są ważne informacje dla osób zainteresowanych pracą.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Abexil Sp.j. Bąbała Stocki? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Nick

Moim zdaniem szkoda czasu na taką firmę, u konkurencji płacą więcej i warunki pracy mogą być bardziej godne.

Edyta

@za mojej kadencji było tak - 2016r. czyli tak sytuacja wyglądała w Abexil Sp.j. Bąbała Stocki w 2016 roku? Czy ktoś może powiedzieć czy nadal tak to wygląda? A może zaszły jakieś pozytywne zmiany? Każda informacja przyda się osobie zaglądającej na to forum.

marta

teraz toi jednak przyjacielu żadnych ofert zatrudnienia u nich nie widzę, jednak na pewno jakieś rotacje i roszady będę miały miejsce i pojawi sioę jakiś wakat. zalezy mi na tej firmie bo mają fajny szeroki asortyment narzędzi, i dla firm i firm, a to oznacza kasę

cardif

No własnie, jak jest tutaj w Abexil z możliwością podjęcia pracy? Możecie napisac jak to było u Was, to znaczy skąd dowiedzieliście się, że poszukiwani sa pracownicy, bo nie wiem, czy w ogóle jest sens zanosić im CV, może da rade wysłac mailem? Czy też przyjęcia sie zakończyły i w ogóle nie potrzebują nowych osób?

Stupux

Widać, że mają bardzo bogatą ofertę urządzeń firmy Karcher, Honda. http://sklep.abexil.pl/ Zastanawiające jest to czy wszystko mają dostępne na magazynach na już czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i jest jakiś okres oczekiwania na dany produkt? Wszystko wygląda nieźle zorganizowane, chociaż nie mam pewności czy tam też jest z punktu widzenia pracownika.

riko
@Stupux 31.01.2015 01:44

no własnie a propo tych magazynów Abexil to mam już pewne doświadczenie w swoim życiu na stanowisku magazyniera i z dużą chęcią zatrudniłbym się tutaj na podobnym stanowisku. Czy myślicie że jest taka opcja ? wiem , że w Warszawie jest wiele innych miejsc gdzie mógłbym pracować, ale znajomy polecał firme

Eddzio

widzicie, teraz już minelo tyle czasu to ja napisze... moze cos sie zmienilo i pojawily sie jakies nowe miesjca pracy. wiadomo ze to nie jest zaklad produkcyjny ,ale na pewno ktos pracuje i ktos mogl zostac zwolniony albo zostal przeniesiony bo nzalazl lepsza prace. tak na prawde to piszcie co i jak :) czekam

jork

niestety pracy nie ma tak dużo jak się spodziewacie. W końcu Abexil to tylko sklep a nie miejsce produkcji takich maszyn

bin

Właśnie, bo informacji o maszynach czyszczacych z abexil w internecie pełno, ale znalazłem zero ogłoszeń pracy!

dexter

W ogóle możecie napisac, czy jest jakaś szansa na dostanie się do Abexil, czy w ogóle robią jakieś rekrutacje, czy nie ma co liczyć?

na szczęście już tam nie pracuje

Wystarczyło podpisać się Właściciel a nie pracownik. Od kilku lat ???? dobre od kilku lat to ta firma istnieje. A swoją drogą to ciekawe że wspominasz o kontroli z PIP, bo po tej kontroli w końcu była poprawa na normalne umowy o pracę.

Nie sztuka jest znaleźć prace, sztuka jest znaleźć, dobrą prace. Pomyśl dwa razy zanim podpiszesz umowę czy to nie jest aby strata czasu. Może mamy kryzys ale to nie znaczy że można dać się wykorzystywać.

Jest to pomysł godny zrealizowania... ot, taki gwiazdkowy prezent ;)

No comment

Niestety podpisuję się pod mega negatywem... j/w

BEZ KOMENTAŻA

Przeczytaj uważnie to co powyżej i będziesz wiedzieć wszystko…

Zostaw opinię o Abexil Sp.j. Bąbała Stocki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abexil Sp.j. Bąbała Stocki