Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant

Szczecin

Opinie o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant

Maja

Czy ktoś posiada aktualne informacje na temat pracy w Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant? I tych stawek, o których wcześniej pisaliście? Firma jest dość aktywna na facebooku, urządza różne konkursy, itp. więc może, jednak coś uległo zmianie na plus?

tymeko

A czego się spodziewałeś? praca w sprzedaży, zwłaszcza w firmie odzieżowej tak wygląda. Niestety, klient od wejścia jest atakowany, wystarczy to robić nie nachalnie i z wyczuciem. Jedyne, co mi się nie bardzo podoba, to stawka, jaką podałeś. Jak dla mnie, jest za niska.

XXX

obsługa FATALNA ! chciałam kupić wyprawkę od a do z...łącznie z łóżeczkiem i wózkiem. Każdy wie ile to może kosztować. Stałam z 20 minut przy wózkach, żeby dopytać o szczegóły rozglądałam się z mężem znacząco, obsługa to widziała I NIKT NAWET NIE PODSZEDŁ. Stali za to przy pulpicie i w najlepsze plotkowali, śmiejąc się głośno, jak na kawce u koleżanki ( w szczególności młoda, szczupła kobieta). To był mój drugi i ostatni raz w tym sklepie, za pierwszym razem na temat wózków rozmawiałam mężczyzną, który najprawdopodobniej nie miał pojęcia o sprawie, a do tego sprawiał wrażenie ...no przynajmniej wczorajszego, jeśli nie pod wpływem. W sklepie ogólnie czułam się, jak intruz.

Maciek

A teraz sklep zmienił adres. ciężko trochę trafić, ale udało się. Nowy adres to Mieszka I 61a z tyłu collegium balticum. polecam. obsługa pełna profesjonalność.

jarek

Ola - 2012-12-08 09:55:37 misia - 2012-07-21 21:57:25 Robię zakupy w tym sklepie od jakiegoś czasu i uważam ,że jest to najlepszy sklep jaki znam.Ogromny wybór wszystkiego,a poza tym bardzo miła obsługa i fajna atmosfera.Obsługa bardzo kompetentna znająca się na rzeczy.Pozdrawiam i gorąco poleca.MiśkaSkoro tam pracujesz to innej opinii się nie spodziewałam.no chyba ty

Iza

Obsluga nie pozwala wchodzic na czesc z ubrankami z wozkiem bo jak mnie poinformowano "ubranka sie brudza od wozkow". Coz, myslalam ze bylby to sklep z mysla o dzieciach i ich matkach ktore robia tam zakupy. Bardzo mnie zniechecili.

Ola

misia

Natalka

Witam. Moim zdaniem obsluga w sklepie ,,Oleńka,, jest bardzo dobra. Nie mam co do tego zastrzeżeń. Bardzo mili sprzedawcy oraz sympatyczna atmosfera. Ja na pewno chwalę ten sklep. Pozdrawiam Natalia.

ana

Obsługa masakryczna.ostatnio błąd obejrzeć wózki koleś[usunięte przez moderatora] takie bzdury że słabo się robiło zero wiedzy na temat wózków.

Zostaw opinię o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant