Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek

Kozy

Opinie o Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek

tomasz

co się stało, że już nie pracujesz @Harry? Pytam, bo poszukują ludzi do serwisu i zastanawiam się czy nie zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną ?Nie napisałeś nic o wynagrodzeniu?

Harry

Pracowałem tam kilka lat. Atmosfera super, szef super, wypłata zawsze na czas. Ekipa zawsze zgrana, odpowiedzialna i z doświadczeniem. Pomocna w każdej sytuacji. Nie było problemów z urlopami czy nawet z nagłą potrzebą wolnego dnia. A i jak się człowiek pochorował to nikt na niego źle nie patrzył. Bardzo gorąco polecam i pozdrawiam.

michał j.

zazwyczaj nie dodaje opinii ale tym razem postanowiłem coś wskurać - konkurencja tej firmy z niedalekiej odległości (pisarzowice) zdiagnozowała mi uszkodzenie płyty i stwierdzila ze naprawa nie oplcalna i zaproponowala zakup nowego komputera w firmie NEXCOM naprawa kosztowala 30pln i sprzet chodzi ...

kris778

Podzielam zdanie , szybko fachowo i co ważne uczciwie nie naciągają , u nich naprawa laptopa kosztowała mnie 150pln a w 3 innych punktach powiedzieli mi od 500-800 pln SZOK!

Zostaw opinię o Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek - Kozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek