Opinie o Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur w Kraków

Barbara R Nowy wpis
Klient

Miałam z Mec. Mazurem styczność 30 lat temu , był bardzo dobry i słowny , i wiem że tylko raz pomoże przestępcy drugi raz już nie weżmie takiego w obronę , tak było z moim sąsiadem. Zawsze mówi że rękę pomocną mozna podać raz , i bardzo mi się to podoba . Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.

Urszula Nowy wpis

Współpracował ktoś z tą kancelarią? Jak oceniacie ich skuteczność?

Klient Nowy wpis

Rzeczowy, konkretny profesjonalizta. Zawsze słowny i terminowy. Polecam

Michał Nowy wpis

Czy można tu odbyć staż adwokacki? Jeżeli tak to czy jest on płatny i czy ustalany grafik jest w miarę elastyczny, aby pogodzić to ze studiami?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Anna
@Administrator

Adwokat, który reprezentuje cały brud i szlam Sądów. Jak widać pozycję ma mocną bo mimo zgłoszeń do prokuratury nie postawiono mu zarzutu, ale były prokurator więc koledzy.. Najwyższy czas zabrać się za niego bo Sąd w tym wypadku nie jest Sądem tylko targiem "kto da więcej". (usunięte przez administratora)

ABC

Potwierdzam, człowiek bez zasad, zostałam przez niego oszukana, traumę mam do dziś. Korupcja go dosięgnęła niestety. Przez tego człowieka straciłam wiarę w sądy i sprawiedliwość. Nie życzę nikomu przeżyć tego co ja. Szczerze odradzam.

Fanka

Adwokata bez skrupułów i bez zasad. Nie wiem dlaczego takiemu człowiekowi nie odebrano prawa do wykonywania zawodu. Mam nadzieję że kiedyś dopadnie go sprawiedliwość.

Mark
@Fanka

Fanka co mass na mysli ? dobry adwokat czy jak ? Jak się sprawdza w wypadkach kominikacyjnych ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adwokat Kancelaria Adwokacka Jerzy Mazur