Relion Nieruchomości

Kraków

Opinie o Relion Nieruchomości

jastudent

Pewnie temat już nieaktualny, ale pracowałam przez 3 miesiące dla tego biura, w okresie wakacyjnym i pewnie nadal bym pracowała gdyby nie to że studiuję w systemie dziennym. Miło wspominam. Zatrudnionych 7 osób, głównie młodych. Fajna atmosfera, dużo zapytań od klientów i bieganiny po mieście, ale przy dobrej organizacji wychodzi się finansowo na swoje. Właściciele i Pani menager - bardzo sympatyczni tak że szczerze polecam !!!

Zostaw opinię o Relion Nieruchomości - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Relion Nieruchomości