Farkom Irenusz Lasek

Wilga

Opinie o Farkom Irenusz Lasek

Alicja

@aha, oferty pracy Farkom Irenusz Lasek możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.farkom.pl/praca/

aha

Ciekawe kiedy pojawią się oferty pracy na przedstawicieli handlowych, bo mają szanse na dwuskładnikowe zarobki.

Ja12

Obecny czy byłby to dla Ciebie problem napisać jakich zarobków sie mozna tu spodziewać ?

obecny

Nie polecam. reklamacje , placa robi sie smiesznie niska , to jest mala regionalna firemak dobra na poczatek kariery PH i nic wiecej

realista

Janek, zapomnij o szkoleniach, w tej firmie nic takiego nie istnieje, nie ma kto tego prowadzić nawet, możesz dostać co najwyżej parę kartek do przeczytania i to będzie całe "szkolenie"

Janek

Widzę, że chyba nie doczekam sie odpowiedzi na temat warunków pracy w Farkom, a szkoda, bo myslałem, żeby zaaplikować do firmy, jednak bez aktualnej opinii nie będę przecież ryzykował, bo jeszcze wyjdzie tak, że znowu źle trafię. Gdyby jednak ktoś wiedział cos na temat rozwoju w firmie, to byłbym nadal wdzięczny za odpowiedź.

Anna112

Raczej tak ,bez znajomości rynku i produktów z tej branży będzie bardzo ciężko.

Vitek

5 lat temu świetny pracodawca i dobre zarobki , od kilku już lat uciekają z tej firmy ludzie , zarobki nie rosną wymagania za to ogromnie , są równi i równiejsi,szef jest uczciwy co do płacy i nie jest świnią.(usunięte przez administratora) .Budowlanka kuleje -chemia budowlana - spada sprzedaż systematycznie, więc coraz trudniej o wyniki,a wymagania i presja rosną .Zaczyna to przypominać system korporacyjny bardzo ,dlatego się rozstaliśmy.Dobry przedstawiciel może zarobić średnia krajową spokojnie ,ale bycie dobrym w tej firmie oznacza ,ze w innej dostaniecie za to samo 2 razy tyle, bo zostają tylko " młode strzelby "- czyli b.skuteczni handlowcy z wynikami od zaraz -z własna bazą z branży-czyli kontaktami .Jest olbrzymia rotacja bo kontakt z biurem jest "skomplikowany" delikatnie mówiać .Dam przykład - przez wiele lat nikt nie odszedł a przez ostanie 2-3 lata co najmniej połowa ludzi z biura. Powiem tak zarobiłem tam niemało ,ale pieniądze to nie wszystko -dziwne nie ? ale sobie uświadom ,jak tam jest -wg.mojej oceny jeżeli pensje są dobre a ludzie uciekają w dzisiejszych czasach kiedy jest o prace ciężko. Każdy ma prawo do własnego zdania ,kiedyś 4-5 lat temu ,bym tą firmę polecił w ciemno teraz uważam ,ze to praca raczej tylko dla tych "przebojowych" i bezwzględnych handlowców nastawionych na maksymalizacje zysków z baaaardzo grubą skórą. Moja ocena : 0-6 właściciel - 3 biuro - 2 wsparcie techniczne - 3 wsparcie merytoryczne - 0/1 zarobki - 3 ale to nie takie oczywiste-poznacie szczegóły na rozmowie z szefem. atmosfera - 1/3 zależy pod kogo trafisz współpracownicy - sam ocenisz bo to sprawa indywidualna. Na rozmowie zapytajcie się ilu ludzi odeszło z firmy/lub dostało wypowiedzenia przez ostatnie 3-4 lata a ilu przez 4 poprzednie -odpowiedz będzie miarą tego jak bardzo się zmieniła ta firma. Nie można tłumaczyć tego sytuacją w budowlance bo "de facto" redukcji etatów tam nie było z tego powodu.Handlowców ,którzy się przewinęli przez tą firmę jest już wielu i wciąż przybywa , każdy wnosi swoich klientów zazwyczaj ,a zostają nieliczni.Odchodzą ludzie sami - lubiani - nielubiani przez szefa -różnie , ale wciąż ubywa doświadczonych pracowników ze sporym stażem. Właściciel zarządza firmą skutecznie ,niestety co do zarządzania zasobami ludzkimi, nie ma do tego osobiście ręki, ani szczęścia do wytypowanych w tym celu osób - takie jest moje zdanie -popracujesz sam ocenisz. Jak jesteś "rekinem " sprzedaży " to możesz to rozważyć ,ale za to co będziesz robił i za te wyniki to gdzie indziej dostaniesz za to samo więcej ..sporo więcej.

Maro

Rzeczowa firma? jasne, na rozmowie starają się być rzeczowi, gorzej robi się później, system pracy jest co najmniej śmieszny, często zalatuje amatorką totalną.

Robert

Szukają ludzi z doświadczeniem sprzedaży w terenie. Ja niestety odpadłem, ale polecam, rzeczowa firma, szukająca kogoś na dłużej. Na spotkania umówili się w mojej miejscowości, nie musiałem nigdzie jeździć. U poprzedniego pracodawcy współpracowałem z nimi, towar dobrej jakości i bezproblemowa współpraca.

Michał

Ciekawe, Farkom nadal szuka tych przedstawicieli handlowych, a widac na forum nie małe zainteresowanie, czyżby wskazywało to na rotacje?

almighty

Również jestem zainteresowany praca w firmie Farkom i chętnie poczytałbym jak jest u nich aktualnie i czy warto aplikować. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

gość

ktoś wie jaka jest ta podstawa ?

czy ktoś może coś rzetelnego napisać o tej firmie jako pracodawcy?

gość

wtam, jako byly pracownik nie powiem zlego slowa na szefa pieniazki zawsze na czas,(usunięte przez administratora)bardzo milo wspominam czas na etacie w farkomie! pozdrawiam serdecznie :-)

możesz coś więcej napisać?? Chodzi mi głównie o pracę w charakterze handlowa.... idę na rekrutację niebawem. Z góry dzięki

MisterT

Chyba tę wypowiedz wyżej pisali sobie sami w Farkomie, albo ktoś na ich zlecenie!!! Wszystko jest mozliwe. Nie polecam -( usunięte przez administratora )Jak się nie podoba - do widzenia! NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Farkom Irenusz Lasek - Wilga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farkom Irenusz Lasek