Opinie o Flathunters.pl w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flathunters.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flathunters.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flathunters.pl w Warszawa

on Nowy wpis

@Pablo nie ma tu awansów ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Flathunters.pl?

Pablo Nowy wpis

nie rozumiem pytania :)

Maja Nowy wpis

Znajdzie się wśród was osoba obecnie zatrudniona w firmie? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia. Czy jest ona adekwatna do wykonywanych obowiązków? Napiszcie coś więcej na temat firmy. Chętnie przeczytam, jakie macie spostrzeżenia o pracy w Flathunters.pl.

Leszek

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która rozwieje Twoje wątpliwości. Masz w zamiarze poważną inwestycję, dlatego dobrze by było być jej pewnym. Zanim ktoś odpowie, mógłbyś napisać, na jaki konkretny dzień masz umówione podpisanie umowy rezerwacyjnej?

@Leszek

Tak. Jestem poważnie zainteresowany ofertą, która niezmiernie mi odpowiada pod względem jej lokalizacji. Co do terminu odnośnie podpisania umowy rezerwacyjnej to jest on wstępnie określony na najbliższy czwartek. Zapewne Jesteś w posiadaniu jakiejś większej wiedzy skoro mnie o to pytasz, a ja z kolei nie chcę popełnić jakiegokolwiek błędu skutkującego moją stratą na co w mojej obecnej sytuacji mnie nie stać. Jeśli możesz mi pomóc w podjęciu decyzji to będę szczerze zobowiązany, a przeniesienie terminu podpisania umowy jestem w stanie przesunąć na przyszły tydzień.

Wszystko ok. Jednakże brak konkretów , a ja ręce związane jak miałem tak mam. Oczywiście przesunąłem ostatecznie termin podpisania umowy na najbliższy czwartek, ale zdaję sobie sprawę, że nie można będzie tego przeciągać w nieskończoność. Będę musiał się w końcu zdecydowanie określić. Rozumiem, że niefortunnie jest o wszystkim pisać na ogólnym forum, więc może kilka szczegółów co do tej inwestycji oraz konkretnych osób prześlesz mi na maila ( bikunkola@gmail.com). Proszę o zrozumienie mojej sytuacji, a przecież dla mnie czas jest też bardzo ważny z uwagi na procedury bankowe. Pozdrawiam.

Napiszę -odpowiem Tobie podobnie jak Jankowi. W Waszych wypowiedziach niestety jest brak konkretów , a ja ręce związane jak miałem tak mam. Oczywiście przesunąłem ostatecznie termin podpisania umowy na najbliższy czwartek, ale zdaję sobie sprawę, że nie można będzie tego przeciągać w nieskończoność. Będę musiał się w końcu zdecydowanie określić. Rozumiem, że niefortunnie jest o wszystkim pisać na ogólnym forum, więc może kilka szczegółów co do tej inwestycji oraz konkretnych osób prześlesz mi na maila (usunięte przez administratora). Proszę o zrozumienie mojej sytuacji, a przecież dla mnie czas jest też bardzo ważny z uwagi na procedury bankowe. Naprawdę nie chcę „zakopać się” w jakieś historie jednakże posiadanie dla mnie w mojej obecnej sytuacji jest bardzo ważne i jak już pisałem wcześniej ta akurat lokalizacja z pewnych względów jest dla mnie wręcz wymarzona. Pozdrawiam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Flathunters.pl? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Witam. Jestem na etapie negocjacji w przedmiocie ceny lokalu. Oferta wydaje się być w miarę atrakcyjna w związku z czym może podasz więcej szczegółów co do tej inwestycji.

Niepokojące informacje dowiedziałem się. Miałem zamiar aplikować.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Flathunters.pl ?

Pablo

Czy ktos moze wie czy nowas strona flathunters to jakas inicjatywa prezesa czy po prostu sprzedali domene?

Edyta

Dlaczego z góry tak zakładasz, mając na myśli firmę Flathunters.pl? Ciekawi mnie, czy byłeś, lub może jesteś w jakiś sposób pod względem zawodowym związany z tą firmą. Jeśli tak, to napisz coś więcej na jej temat! Chętnie przeczytam, jakie masz swoje spostrzeżenia o pracy w Flathunters.pl.

Edyta

@właściciel nieruchomości, dziękuję za podzielenie się informacjami - skoro faktycznie tak to wygląda, to nie wygląda to zbyt dobrze. Dziękuję za wypowiedź, jednak prosiłabym o nieużywanie danych osobowych osób trzecich na forum. Czy ktoś mógłby potwierdzić te informacje?

Edyta

Nie piszecie zbyt wiele aktualnie o pracodawcy, jakim jest Flathunters.pl z Warszawy - a wcześniejsze doniesienia są dość niepokojące. Czy ktoś mógłby napisać, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Zachęcam osoby zatrudnione w Flathunters.pl do dodania swojej wypowiedzi na forum.

a czy ta firma jeszcze działa. dzwoniłem pod kilka numerów ze strony i tych przy ofertach. Telefon do biura nie odpowiada natomiast przy ofertach telefony do jakiś biur nieruchomości gdzie ludzie nie kojarzą firmy flathunters. Bardzo to dla mnie dziwne.

Edyta

@dorka, takie kwestie pozostawmy odpowiednim Organom które zajmują się wykrywaniem jakichkolwiek wątpliwość na ten temat, najważniejsze tutaj jest informowanie i udzielani odpowiedzi na zamieszczane posty użytkowników, związanych bezpośrednio z zatrudnieniem w Flathunters.pl

xyz

Jakie kursy? można się stać deweloperem po kursie? HAHA wolne żarty, a kto to niby prowadzi? - zabrzmiało jak bełkot aktualnego ich pracownika odwracający uwagę od problemu. Mnie interesuje jak ktoś tu już się zapytał czy oni faktycznie mają jedną zaprzyjaźnioną agencję mimo, że twierdzą, że nie? Czy oni przypadkiem nie zaczynali od tego, że sami mieli dział sprzedaży, a później już niby nie? Czy to prawda, że działa ich (?) agencja nieruchomości piętro wyżej czy też niżej? Ktokolwiek widział, ktokolwiek coś więcej wie?

@xyz

xyz, co za problem, przecież to centrum miasta, zajdź i sprawdź organoleptycznie. A to co piszesz.... taki jeden w sejmie też "tylko zadawał pytania". @izabella: deweloperem? ale java? :D Chyba Ci chodzi o agenta nieruchomości?

@xyz

Agencja działała do końcówki stycznia 2016 roku. Potem wyszły jakieś nieporozumie nią między prezesa mi Flathunters i owej agencji i juz jej tam nie ma.

dorka 80

Okazuje się że wiele jest firm poszkodowanych . Wierzyciele dogadują się pomiędzy sobą i powoli będą kierowali sprawę do prokuratury o oszustwo . Firma zniknęła z Pańskiej i jest gdzieś na Mokotowie . Smaczku dodaje uzyskanie przez flathunters dofinansowania w kwocie 500 tys. Trzeba będzie zwrócić

Bartek

Radek - oddajcie to firmie windykacyjnej. tak to będziecie bujać się z nimi latami

radek

Jest już złożonych kilka pozwów do Sądów o zaległe płatności . Po uzyskaniu prawomocnych wyroków postaramy się je opublikować ku przestrodze osób chcących współpracować z Flathunters .

x1x

Firma jak firma, "żenua"...Prezes nie nadaje się do kierowania zespołem...co miesiąc zmieniana strategia...za kasą trzeba chodzić...Prezes nie potrafi, boi się podziękować za współpracę, zleca to innym osobom..z kilkunastu osób pozostało kilka...brak doświadczenia ewidentny na każdym kroku..ludzie uciekają stamtąd..nie warto

asd

moze komus wyplaca prowizje temu co dobrze pracuje lub wyrabia okresone normy, nie kazdy pewnie zasluguje na nie?

nika

co możesz innego napisać pracując u nich HAHAHA nie można narzekać? takie firmy weryfikuje branża - agencje nieruchomości, a nie słyszałam aby ktokolwiek cokolwiek pozytywnego mówił ostatnio o Was

bona

Amit "Nie można narzekać"? właściciel to krętacz jakich mało, a reszta tego towarzystwa uczy się od "mistrza"!

buick

Już to widzę jak wypłacą komuś prowizję buuuhhhaha, dobre

Mateusz

W odniesieniu do szkoleń/kursów, miałem rozpocząć z nimi współprace w takiej formie. Odbyłem rozmowę Wszystko wyglądało fajnie, zdecydowałem się przenieść dla tego projektu do Warszawy. Nadmienię, że powiedziała mi o tym koleżaka, która też poleciła mnie "prezesowi". Dostałem info zwrotne, że są zainteresowani. Kilka dni przed startem sam chciałem się z nimi skontaktować, nikt nie odpowiadał. W końcu przez koleżankę, która skontakotwała się z prezesem dostałem info że projekt nie rusza a poza tym to on nic nie wie i mam się kontaktować z jakas laska od nich. Nikt mnie nawet nie przeprosił, że zabrali mi czas. Teraz pracuję w konkurencyjnej firmie w Warszawie i cieszę, że nie wszedłem z nimi we współpracę i że od początku pokazali jakie mają pojęcie o biznesie i jak traktują ludzi. Prywatne wycieczki są słabe ludzie, jednak jeśli "prezes" nie umie zakończyć współpracy ze wspólnikiem, który jest nastawiony pokojowo, a po jego odejściu kochanke awansuje z dnia na dzień znaczy tyle, ze wcześniej były wspólnik trzymal ich "za mordy" a teraz trochę się pogubili.

nika
@Mateusz

Słabe to wszystko. Nie wróżę im długiej przyszłości. "prezesie" gaś światło i wstydu oszczędź!

Flathunters.pl
2.3/5 Na podstawie 31 ocen.

Flathunters.pl