Opinie o FlexHR w Toruń

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia www.flexhr.pl

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexHR w Toruń

Red

Uważajcie na ofertę pracy wystawioną rzekomo przez FlexHR, nie wiem czy to prawda. Wyłudzają dane, chodzi o ofertę pracy zdalnej jako tłumacz. W mailu zwrotny następujące informacje (nie dajcie się wciągnąć w te działania, są nielegalne i niebezpieczne DLA WAS!!!): Witam! Dziękuje za zainteresowanie. Dostaliśmy masę zgłoszeń i nie nadążamy z telefonowaniem. Doszliśmy do wniosku, że wszystkie informacje przekażemy drogą mailową. Co ważne: Stawka za każdą wykonaną usługę jest różna (zależy od długości tekstu/ transkrypcji audio) Wacha się w granicach 30zł – 50 zł (Stawki brutto). Ilość zleceń w tygodniu to ok. 7-13. Czas na wykonanie usługi po otrzymaniu mailu jest to 7h. Umowa na początek jest na okres 1 miesiąca (z możliwością dalszej współpracy). W mailu zwrotnym proszę uzwględnić czy interesuję Panią umowa zlecenie czy o dzieło(ZLECENIE= przelew wynagrodzenia z sumą za ilość wykonanych usług pod koniec miesiąca | O DZIEŁO =przelew od razu za każdą wykonaną usługę po weryfikacji) Do wygenerowania umowy prosimy o następujące dane -Imię i nazwisko -Adres zamieszkania (ten z dowdou osobistego) -PESEL -Nr dowodu osobistego -Osobiste konto bankowe, na które będzie wpływało wynagrodzenie oraz, które posłuży nam do zweryfikowania Pani tożsamości (jeśli dane w koncie różnią się, czyli w ostatnim czasie powstała jakaś zmiana, proszę o tym napisać) W celu weryfikacji Danych Osobowych przeprowadzi Pani standardowy przelew o wysokośći 1gr (kwota zostanie zwrócona) na konto wskazane przez nas (sprawdzimy Pani: tożsamość i niekaralność w Krajowym Rejestrze Karnym) Jeśli zgadza się Pani na takie warunki, prosimy o przesyłanie tych niezbędnych danych do wygenerowania umowy, a my odeślemy mailem zwrotnym wzór umowy do sprawdzenia przez Panią i dalsze etapy współpracy. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie i Nasza współpraca będzie owocna obustronie. Pozdrawiamy, Zespół Rekreacyjny Marek Nawrocki

Maciej z FlexHR
@Red

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie całej wiadomości na adres biuro@flexhr.pl . Bardzo też proszę, aby wszystkie osoby, które otrzymały podobną wiadomość, nie odpisywały na nią. Jest to próba wyłudzenia danych i nie pochodzi z naszego systemu.

Krzychu

Firma porażka, o szczegółach pisać nie będę. A Panią Martę S. z Torunia, nie pozdrawiam, już ona wie o co chodzi.

@Krzychu

Jeżeli chce Pan porozmawiać, zapraszamy do naszego biura w Toruniu. Uważamy, że rozmowa twarzą w twarz jest najlepszym sposobem komunikacji. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

asia
@Biuro

a czy panie chcialyby pracowac na 1/2 etetu z umowa co 2tyg no zapewne nie dostalam kiedys 1500wyplaty za caly miesiac od was i bez przesady nie bede jechala do was 50km bo zapraszacie

Mati
@Biuro

a paniom z flexa szkoda na znaczek pocztowy ze wysylaja smsy ze mozna odbierac pity w biurze zenada wezcie sie za wysylanie zamiast proponowac odbor osobisty nikt specjalnie nie bedzie jechal po pit

@asia

Pani Asiu, każda umowa na pracę na produkcji oferowana przez naszą firmę jest na cały etat. Odnawianie umowy co dwa tygodnie odbywa się na wniosek danego klienta na terenie którego świadczona jest praca, a o tym warunku nasze konsultantki informują zainteresowanych podczas spotkań. W kwestii wypłaty prosimy o kontakt z biurem (http://flexhr.pl/kontakt/), ponieważ po nicku trudno nam zidentyfikować Pani dane i historię zatrudnienia. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

@Mati

Panie Mati, SMS o możliwości odebraniu PITa w biurze jest wysyłany do wszystkich pracowników. I mówi o możliwości odebrania. Jeżeli Pan nie może albo nie chce odebrać osobiście i nie wydarzy się to do daty wskazanej w SMSie, PIT oczywiście wyślemy pocztą. A SMSa wysyłamy, ponieważ wiele osób chce i odbiera PITy osobiście.| Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Damian Woźniak

Rozmowa kwalifikacyjna objasnienie pracy 10 minut dotrzymanie slowa o prace poczekac chodzilo o lokalizacje zakladu sms pokazanie zakladu przez kierownika nawet objasnienie ile ton na zmianie badania porzadne lacznie ze spinometria praca ciezka ale i cale ubranie i kierownik ciągle się interesowal a prace musiałem przerwać kłopoty zdrowotne i to byla szczera rozmowa z kierownikiem informacja do agencji porozumienie stron szkoda ze tak wyszlo bo stawka byla dobra także nie wien czemu negatywne komentarze każdy widzi gdzie idzie co podpisuje Damian Woźniak

ala
@Damian Woźniak

sluchaj no kazdy ma swoje doswiadczenie z ta agencja a kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie a ze tobie sie cos nie podoba to twoj problem a kto normalny wpisuje imie i nazwisko wiec ogarnij sie

iwa

ja tez pracowalam przez flex i nigdy juz nie przyjme sie przez nich oszukuja na kasie nie dostalam nawet najnizszes krajowej za caly miesiac

Damian Woźniak
@iwa

Damian Woźniak byly pracownik flexa widzialy galy co podpisuja i na pewno nie oszukali prowadza rzetelnie liste godzin sprawy zalatwia sie moment nawet na sms za bardzo agencji flex zalezy na zdobyciu rynku zeby oszukiwali pozatym jest sad pracy itp a nie durne szkalowanie na forum ale coz Polakowi sie nie dogodzi ja zaluje ze ze względów osobistych nie moge dalej pracowac przez flexa agencja numer 1 Bydgoszcz tylko w Poznaniu jeszcze można podobne agencje znalezc pozatym podpisz sie a nie anonim

@iwa

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem. Dane kontaktowe znajdzie Pani tutaj: http://flexhr.pl/kontakt/. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

@Damian Woźniak

spadaj koles skoro po to jest ta strona do napisania opini to kto komu zabroni pozatym adwokatem flexa jestes czy co durniu jeden

tom
@Damian Woźniak

(usunięte przez administratora) Ci daly czy co

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FlexHR. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier UDT?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak na Bydgoszcz inne agencje panienki powinny isc do flexa do pan na szkolenie szybko krotko wiedza co kto ma robic w danym zakładzie jak sie rozwina w Bydgoszczy moga przejac pare firm od innych agencji

Hjk

Pracuje drugi miesiąc przez flex torun i drugi raz jestem zawiedziony co do wypłat bo oczywiście z nowu nie dostałem. Pieniędzy na konto a 10 wypada w niedziele nie polecam tej firmy dodzwonić się graniczy z cudem i pani bezczelnie odp ze nie będzie się tłumaczyć dlaczego nie ma jeszcze pieniędzy na moim koncie

@Hjk

Hjk, wszyscy nasi pracownicy otrzymują należne wynagrodzenie. Czy już wypłata za listopad dotarła na konto? Prosimy o odpowiedź - to dla nas bardzo ważne. W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Również prosimy o podanie pełnych personaliów, bo po nicku możemy nie rozpoznać umowy:) Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Maja

@Nina - czy mogłabyś przybliżyć innym użytkownikom forum możliwości rozwoju zawodowego podczas pracy dla FlexHR? Czy Agencja zapewnia pracownikom dodatkowe szkolenia? W dzisiejszych czasach możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych jest bardzo ważna.

Nina

Dziwne rzeczy co niektórzy piszą. Pracuję przez Agencję pracy Flex w zakładzie w Brodnicy drugi miesiąc. Płacowo wszystko się zgadza, kasa na czas. Pani w kadrach też bardzo miła - wytłumaczyła wszystko bardzo dobrze, to co było powiedziane przy zatrudnianiu sprawdziło się w praktyce. Trochę denerwujące te krótkie umowy, ale da się przeżyć. Porównując kasę z osobami o podobnym stażu zatrudnionych bezpośrednio przez pracodawcę - nie ma żadnej różnicy w zarobkach, więc te zabieranie kasy z wypłaty przez Agencję to raczej ściemka.

Maja

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Praca na produkcji oraz Mechanik - praca STAŁA. Praca właśnie w Toruniu. Zamierzacie aplikować?

Łukasz

Jakieś opinie flex hr Toruń Kościuszki?

Poczet

Zastanawiam się jaką kasę mają tutaj spedytorzy, można zarobić?

rob

a w jakich firmach oferują pracę w Grudziądzu?? te laminaty to co to jest??

Ka.rola

tak, jest weryfikowany podczas rozmowy. jednak w tym ogłoszeniu angielski jest mile widziany , więc jeśli go nie znasz to też możesz aplikować.

Ka.rola

Cześć, aplikowałam na to stanowisko. Z tego co wiem - to zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę produkcyjną w tym przypadku a nie przez Agencję :) Oferta jest bardzo ciekawa.

inna

hej czy ktos wie czy potrzebują do ostaszewa kolo torunia na produkcję i czy jest dojazd z Wąbrzeźna. a jak wygląda rekrutacja tak jak w umc

pytam

Jak to wyglada z zarobkami? Dzwonila Pani do mnie ze w okolicach TOrunia(w zlotorii)jest praca na produkcje.

Ona 26

Witam czy praca przez ta firmę znajduje się w ostaszewie koło Torunia

rozczarowany

firma rekrutacyjna KRZAK !! kobieta pytała i pytała i pytała i sobie notowała ile procentowo czego robiłem w poprzednich pracach w końcu nie wytrzymałem i wypaliłem...rekrutują osoby od których sami nie wiedzą czego chcą i tylko du** i czas ludziom zabierają. ogólnie nie polecam bo osoba rekrutująca nieuprzejma, niekompetentna i nie mająca pojęcia o tym czego oczekuje od kandydata. ps: a myślą że jak kupią meble z IKE** to ludzie to łykną. słoma z butów wychodzi ale co tam - zawsze głowa do góry !!

fretka

To oszuści dają umowę na 1/2 etatu a pracujesz na cały i na dodatek co dwa tygodnie przedłużają umowę .

w_s

pracuje przez flexa w laminatach, praca w porzadku, pieniadze tez i co najwazniejsze zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o FlexHR - Toruń

• Jak się pracuje w FlexHR?

Zobacz opinie na temat firmy FlexHR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

FlexHR
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.

FlexHR