Opinie o FlexHR w Toruń

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia www.flexhr.pl

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexHR w Toruń

lewek

Witam dostałem propozycje od FleaksHr coś związane z laminatami czy ktoś może mi powiedzieć jaka to firma i czy są wypłacalni i ile można zarobić??

nie lubiący agencji

Precz z agencjami, wynocha z rynku, darmozjady, samemu szukajcie pracę bo agencja wam płaci mniej niż byście pracowali dla danego zakładu np. MUELLERA Fabryka Świec, a czasem to jest rzędu 400-500 zł, więc tyle biorą dla siebie, że dla FlexaHr pracujecie, Dziwię się, że przyjmujecie pracę z agencji, Desperaci co jedynie przyjmują taką ofertę z agencji,

dobre sobie
@nie lubiący agencji

MUELLER zatrudnia bezpośrednio produkcyjnych? Od kiedy niby? Złóż podanie i się sam przekonaj. Cisza będzie i tyle w temacie

ona_86

hej,ja tez pracuje przez tę agencje i musze przyznac że wspołpraca jest bardzo w porzadku. panie kadrowe bardzo miłe, nie ma problemow z wystawieniem potrzebnych zaswiadczeń. poza tym nie wiem o czym piszecie wyzej, ze niby odciągają 3 stowy z wypłaty? mi nic takiego nie zrobili, wiec POLECAM :)

xxxx

co dwa tygodnie przedluzaja umowy bo nie musza placic podatku. i odciagaja ludziom duzo z wyplaty. mi odciagneli 3 stowy z wyplaty dla siebie... i tak kazdemu. doigraja sie bo sprawe podalam do sadu. nie maja prawa tyle odciagac

xyz
@xxxx

a te 3 stówy to nie podatek? odciąganie kasy przez agencję za pośrednictwo to mit.chyba ze jesteś z konkurencji i takie brzydkie rzeczy piszesz. mi nic nie "odciągali". o wszystko pytałem, składki, podatki wszystkojest zapłacone. napisz czy masz już wyrok sądu. ciekawy jestem

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FlexHR. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier UDT?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zawiedziony

słowo tymczasowa mówi za siebie, pracując np. dla dywanów,w chłodni itp nie możecie przejść bezpośrednio do Firmy głównej,gdyż podpisują umowę z Firmami,że przejść do zakładu nie możecie przez okres 6 miesięcy, np pracując 2 miesiące dla Flexa a później będziecie chcieli przejść do chłodni nie możecie,gdyż zakład Was nie przyjmie prze okres pół roku, pójdziecie wtedy na bezrobocie,ale się dla zakładu sprawdziliście swoim zaangażowaniem i chęcią dalszej pracy, Ale tego przy podpisaniu umowy nie mówią bo kto by o zdrowych zmysłach by się zgodził pracować dla Flexa mogąc pracować bezpośrednio dla danej Firmy, nie ufam tej firmie i zamierzam unikać każdą agencję pracy działającą na rynku Grudziądzkim a druga rzecz dają Wam umowę na 2 tygodnie później jak co to przedłużasz na kolejne 2 tygodnie i tak w kółko, a ja im uwierzyłem przy rekrutacji bo mówili,że jak się sprawdzisz to po zakończeniu umowy możesz przejść do Firmy, a skończyło się na bezrobociu, Proszę Was przy podpisaniu umowy idzie pierw do kadrowej w danym zakładzie i się dopytajcie o szczegóły jak to wygląda bo Firma Flex Wam powie to co dla nich powinniście wiedzieć. Życzę Wam powodzenia ale unikajcie Firmy Agencyjne wysyłajcie bezpośrednio do zakładów a nie do nich.

Omijajcie tą firmę, klamia i oszukują, nie oplaca się dla nich pracować

Zostaw merytoryczną opinię o FlexHR - Toruń

• Jak się pracuje w FlexHR?

Zobacz opinie na temat firmy FlexHR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

FlexHR
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.

FlexHR