Sarens

Opinie o Sarens

Jamalisko

do twoich obowiązków należałaby: realizacja transportów z wykorzystaniem samojezdnych modułów transportowych, dbanie o stan techniczny i ukompletowanie powierzonego mienia, nadzorowanie załadunków i rozładunków sprzętu ze środków transportu oraz sporządzanie raportów pracy, oferują stabilne zatrudnienie :)

GrubyLolo

Witam, Obecnie firma poszukuje operatorow SPMT. Ktokolwiek cos wie jak z praca na tym stanowisku?? Pozdrawiam

erf

hej, jakiś czas temu natknąłem się na aktualną ofertę pracy którą wstawiła firma Sarens Polska sp. zo.o., obecnie poszukują osoby na stanowisko kreślarza CAD w Sochaczewie, wymagane jest umiejętność czytania rysunku technicznego, systematyczność i obowiązkowość, gotowość do wyjazdów na projekty, szkolenia i wizje lokalne, prawo jazdy kat: B.

git

Niby dlaczego kładą firmę, ja tam z zewnątrz nie widze aby sarens miał jakieś problemy, a skoro nikt nie pisze tutaj konkretnie co się dzieje, to śmiało zakładam, że takich problemów po prostu nie ma. Co ciekawe teraz rekrutują, do Sochaczewa szukają mechanik, site manager'a oraz kreślarza cad, do Warszawy operatora żurawi wieżowych.

Operator żurawia

szybko

tozeja

Żurawie powinni wstawić muzeum stare i wyeksplatowane.Kadra kierownicza buja w obłokach bardzo dobrze ukrywają swoją niekompetencje i krótkie doświadczenie,na palcach jednej ręki można polczyć osoby z wysoką kulturą osobistą i doświadczeniem zawodowym-ciekawostka-to są osoby które pracowały w nieistniejącym już Grohnmanie jedyny plus pracy w Sarensie to wypłata na czas.

lopezo2

Witam. Czy jest ktoś kto pracuje lub pracował w tej firmie jako operator dźwigu ? Mam zamiar starać się do tej firmy o pracę(ale nie tylko do tych) Czy możecie coś napisać o traktowaniu operatorów. Czy mają więcej pracy w kraju czy za granicą? Czy nie zalegają z pensjami, czy płacą jakoś przyzwoicie... No i czy wogóle jest szansa przyjąć się do pracy? Pozdrawiam

Piękny Roman

Firma dobra jako pierwsza praca po studiach. Dobrze popracować z dwa lata, pojeździć za granicę, złapać trochę doświadczenia i uciekać. W biurze atmosfera w miarę ok. Im mniej kontaktu z fizycznymi tym lepiej. Dodatkowo jak w każdej firmie - co się wywalczy się podczas przyjęcia to będzie się miało. Nie ma co liczyć na duże podwyżki po podjęciu pracy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sarens - Sochaczew

• Jak się pracuje w Sarens?

Zobacz opinie na temat firmy Sarens tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarens?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sarens?

Kandydaci do pracy w Sarens napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sarens