Sarens

Opinie o Sarens

Czy pracodawca Sarens organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzień dobry, Nasi pracownicy podnoszą swoje kompetencje podczas szkoleń krajowych i zagranicznych, które są opłacane przez pracodawcę. W firmie są także organizowane wewnętrzne szkolenia techniczne dokumentowane certyfikatem Sarens. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Fredzis

Czy zatrudniacie kobiety, jakie zarobki

@Fredzis

Dzień dobry, w naszej firmie także pracują kobiety. Natomiast kwestie wynagrodzenia poruszane są z kandydatem na finalnym etapie procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Czy obecnie jest zapotrzebowanie na przyjęcie nowych operatorów żurawi? Zastanawiam się, czy składać CV, czy są wolne miejsca na to stanowisko.

Prawda jest taka że ludzie sami się masowo zwalniają bo za takie pieniądze jakie oferuje sarens to wolą pracować gdzie indziej.

Operator żurawia

szybko

zainteresowany

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy w firmie? Mam zamiar złożyć cv.

Siofer

Witam. Jak wygląda sytuacja na gabarytach w firmie Sarens ? Coś ktoś???

sebastian

witam poszukuje pracy na stanowisko monter, lecz niestety nie wiem na jakiego meila podeslac cv ani nie wiem z kim sie skontaktowac pozdrawiam

@sebastian

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres info@sarens.pl. Skontaktujemy się z Panem, gdy będziemy prowadzić rekrutację na wspomniane stanowisko. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Misha

Czy to prawda, że zwalniacie masowo Ludzi??? :(

@Misha

Dzień dobry, nie zwalniamy masowo pracowników. Zdarza się, że zatrudniamy nowe osoby, proszę śledzić nasze oferty na portalach rekrutacyjnych. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Pracodawca Sarens
@Sarens

Witam, obecnie do działu logistyki szukamy dobrego logistyka ... zainteresowanych proszę o kontakt z działem HR Sarens Polska Pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

XXX

Tak umowa o prace. Ale zastanów się dobrze nad tym czy chcesz tam pracować poczytaj opinie napisz do jakiś riggerow operatorów na fb dowiedz się.

Tak, dostają od razu pierwszego dnia.

Nie polecam pracy w tej firmie. Tak jak już ktoś napisał poniżej stary zarząd a nowy zarząd to jak niebo a ziemia. Młodzież, którą zarządza firma od jakiegoś czasu niestety robi to strasznie nieudolnie. Nie słuchają ludzi i wydaje się, że wiedzą wszystko najlepiej. Niestety ale nie poznacie problemów w firmie siedząc w swoich gabinetach. Fachowcy się zwalniają lub zostają zwolnieni. Ostatnio sporo ludzi poleciało w Sochaczewie. Ci co jeszcze zostali to morda w kubeł, nie odzywać się i robić za miskę ryżu. Klimat w biurze jak w (usunięte przez administratora) co udziela się także na pracowników fizycznych.

@andrzej to chyba nie jest zła stawka?

Ale lipa

19zł netto!!!!! A to dobre, sami sobie strzelają w kolano! Zobaczymy jak stara gwardia pójdzie na emeryturę !

@Ale lipa

Lipa to cię zrobił, 19 na umowie w pl a większość czasu za granicą ale pln zmienia się na eur ... jakoś nikt nie odchodzi a telefony codziennie dzwonią

Czy dyżury międzyświąteczne w Sarens obstawiają najmłodszymi stażem?

Bez nazwy

Jak ktoś chce zarobić oczywiście ale tylko za granicą i przy bardzo dużej ilości godzin. Poza tym pracownik to najemnik bez własnego zdania. Podwyżka to gadanie bajek lepiej sie zwolnić i zatrudnić wtedy 1zl więcej.(usunięte przez administratora)Zero szacunku.

Grażyna
@Bez nazwy

Mało osób wypowiada się tu ostatnio o Sarens, więc Twój wpis jest tym bardziej bardzo pomocny. Wiem, że firma szuka w tym momencie osoby na stanowisko Asystentki Zarządu. Może orientujesz się, jaki jest właściwie zakres pracownika na tym stanowisku? Będę wdzięczna za jakieś szczegóły.

Szanujmy się!!!!!!

Po rozmowie wstępnej mogę napisać ku przestrodze ile sarens Sochaczew ma do zaoferowania dla operatora: 23zł brutto czyli 19zł netto!!!!! Wynagrodzenie jak w markecie na kasie !

Sebastian
@Szanujmy się!!!!!!

Rzeczywiście stawka dla osoby z doświadczeniem zawodowym może nie jest zbyt atrakcyjna, jednak myślę, że osoby, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową, mogłyby ucieszyć się z wysokości stawki początkowej. Możesz dodać, jak wyglądała rozmowa wstępna? Pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności przydatne na tym stanowisku?

Benek

Macie jakiś powód, że tak rzadko korzystacie z forum? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Benek

Właśnie ktoś mógł by dać jakaś opinie odnośnie pracy z granica przez polski oddział

Xxx
@Benek

Słyszałem ze nowych na działalność maja przyjmować niestety :/ zaraz to im nikt nie przyjdzie robić

DaVinci

Co za bzdurę kolega napisał... zatrudniaja na podstawie umowy o prace ;)

Xxx
@DaVinci

Da vinci pracujesz tam może ??? Jak jest z rotacja za granica 6/2 trzymają się tego ?? Możesz coś napisać więcej ??

Aneta
@DaVinci

DaVinci z Twojego posta wynika, że jesteś Pracownikiem firmy Sarens. Zechcesz podzielić się z Innymi spostrzeżeniami na temat pracy w tej firmie? Co uważasz za pozytywne? Być może Pracodawca udostępnia dodatkowe świadczenia pozapłacowe? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Na pewno te informacje pomogą Zainteresowanym, którzy pytają o różne kwestie na tym wątku.

art

moja ocena jest pozytywna

NOWY
@art

Art to jak w tym sarensie jest za granica ?? Kasa w miare sychalem ze od 8 do 12 euro placa + diety. Jak jest z rotacja

@art

To fajnie, że ludzie tacy jak Ty są zadowoleni ze współpracy z Sarens. Od Twojego wpisu minęło juz ponad pół roku, jak po tym czasie oceniasz firmę, dalej pozytywnie? Jesteś zadowolony z zarobków, ze współpracy z firmą, przejrzystości zasad współpracy? Co konkretnie tak Ci przypadło do gustu?

Czy są jakieś przyjęcia do Sochaczewa?

Jest jakaś osoba która pracuje na stanowisku rigger lub operator żurawia, jak wyglada rotacja w firmie diety zakwaterowania. Duża firma może coś się zmieniło bo niektóre osoby to sadza ze jest coraz gorzej a opinia powinna iść od źródła.

Iwona

Czy Sarens, jako firma o zasięgu globalnym, oferuje swoim pracownikom z polskiego oddziału możliwości awansów do swoich zagranicznych placówek? Zachęcam Was do pozostawienia wypowiedzi na ten temat. Być może zainteresuje to innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

kjew

Ja o firmie Sarens dowiedziałem się z kontaktów z pewną firmą produkującą żurawie w Niemczech. Jak się okazało, w Niemczech nigdy nie mieli takich problemów jakie są/były w firmie Sarens. Nie dziwo, że ta firma niemiecka zrezygnowała ze współpracy z Sarens. Nie będę tutaj podawać przyczyn, bo każdy myślący człowiek domyśli się dlaczego tak się dzieje.

DaVinci
@kjew

A czemu nie wspomniales o fakcie iz sarens wyciagal ta firme ze skraju bankructwa? I pominoles fakt ze wspolpraca sie zakonczyla z powodu zadluzenia tej niemieckiej firmy wlasnie u Sarensa. Sarens zabral żurawie na poczet dlugu i dodatkowo wygral sprawe w sądzie ... widze ze kolega wie ze dzwonia, ale nie wie w którym kosciele

Zostaw merytoryczną opinię o Sarens - Sochaczew

• Jak się pracuje w Sarens?

Zobacz opinie na temat firmy Sarens tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarens?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sarens?

Kandydaci do pracy w Sarens napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sarens