Sarens

Opinie o Sarens

Aktualność
Oferujemy płatny staż na stanowisko "Operator Żurawia Samojezdnego".

Podczas 3-tygodniowego płatnego szkolenia:

• Zdobędziesz nowy zawód już w ciągu miesiąca - po szkoleniu w Sochaczewie,

• Zaczniesz nową pracę w Sarens Polska, który jest światowym liderem w zakresie usług wynajmu żurawi,

• Nabędziesz praktycznych umiejętności w zawodzie operatora (zasady podnoszenia elementów, rozstawienie i ruchy żurawia, operowanie żurawiem),

• Zdobędziesz kwalifikacje hakowego i sygnalisty,

• Zdobędziesz oficjalny certyfikat operatora dźwigu wydany przez UDT (honorowany w krajach Unii Europejskiej),

• Poznasz specyfikę branży dźwigowej,

• Będziesz pracował na projektach w Polsce lub/i Europie.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 695 142 274.

Prześlij swoje CV na adres: praca@sarens.pl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Sarens zatrudniani są obcokrajowcy?

SN Nowy wpis

A to auto służbowe to firma zapewnia czy jak? Jak to możliwe, że jedni je mają inni nie? Od czego jest zależne to, czy je komuś przyznają?

RU

Cześć, a czego dotyczyła ta opinia tak z ciekawości? konkretnego stanowiska może? pytam, bo była jakiś czas temu wystawiana oferta dla operatora na linku i właśnie przyszedłem poczytać o niej szczegóły. Jest w ogóle szansa na poznanie jakichś widełek i ogólnych warunków na miejscu?

Nowy wpis

@RU

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 695 142 274 (w godz 8:00-16:00), gdzie uzyska Pan szczegółowe informacje dotyczące stażu na operatora żurawia. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

PH

Mało kto pisał o pracy montera a mignęło mi takie dawniejsze ogłoszenie na to stanowisko z takiego portalu. Proszę o informacje dotycząca przyjęć, czy od nowego roku będzie się można ich spodziewać? I czy są jakieś konkretne plany w firmie do wdrożenia? Dla przykładu podwyżki?

@PH

Przyjęcia są cały czas bo wszyscy uciekają do firm gdzie lepiej płacą.

@PH

Dzień dobry, Z uwagi na nowe projekty aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko montera. Zapraszam do przesłania CV na adres: praca@sarens.pl albo aplikowanie bezpośrednio poprzez link z ogłoszenia na popularnym portalu. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod nr tel. 695 142 274 (w godz 8:00-16:00) Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

QW
@były pracownik

Skoro tak twierdzisz to jesteś w stanie porównać te warunki tak dla jasności? Sam udałeś się do innej firmy? na jakiej stawce robiłeś a jaką teraz masz? Czy standardy samej pracy są do siebie porównywalne?

Operator żurawia

szybko

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sarens? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

10 każdego miesiąca

Być może pracownik

Po ile godzin się robi? Czy weekendy są wolne? @Pracodawca

Driver

Ostatnio widziałem,że macie sporą flotę aut osobowych i dostawczych. Może macie ofertę dla ogarniętego kierowcy?

Tom

Witam , mam pytanko czy po zdanym szkoleniu i egzaminie zostaje podpisana umowa na prace na jaki okres ?? Jaka można wtedy spodziewać się około stawki godzinowej ?? Po ile h pracy dziennie ? Delegacje tez są płacone ?? Trzeba posiadać prawo jazdy kategori C ?

@Tom

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Po zakończonym szkoleniu (i zdaniu egzaminu UDT) podpisujemy z kandydatem umowę o pracę. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod nr tel. 695 142 274 (w godz 8:00-16:00) Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Tomasz

Witam, pytanie do sarens czy po takim płatnym stażu jest możliwość pracy na miejscu np we Wocławiu ewentualnie sporadyczne delegacje ale nie przymusowe ? osoba z uprawnieniami ale bez doświadczenia

@Tomasz

Dzień dobry, nasze projekty rozmieszczone są w całej Polsce oraz czasem także poza granicami kraju. Zatem praca operatora żurawia wiąże się z ciągłymi wyjazdami poza miejsce zamieszkania. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Wiktoria
@Sarens

Witam, nie zatrudniają przypadkiem Państwo na pół etatu? Lub jeśli jeszcze nie to czy by nie istniała tego typu możliwość? Mam przy tym na myśli również całkowitą rezygnację w związku z wyjazdami z kraju

Aktualność
Oferujemy płatny staż na stanowisko "Operator Żurawia Samojezdnego".

Podczas 3-tygodniowego płatnego szkolenia:

• Zdobędziesz nowy zawód już w ciągu miesiąca - po szkoleniu w Sochaczewie,

• Zdobędziesz kwalifikacje hakowego i sygnalisty,

• Poznasz specyfikę branży dźwigowej,

• Będziesz pracował na projektach w Polsce lub/i Europie.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 695 142 274.

Prześlij swoje CV na adres: praca@sarens.pl

Ile można zarobić jako operator dźwigu samojezdnego? W Polsce i na projektach za granicą? Jak wygląda system pracy? Dziękuję za każde info

@Marcin

Dzień dobry, kwestie wynagrodzenia na danym stanowisku pracy omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej z bezpośrednim przełożonym (są one powiązane z doświadczeniem kandydata). Ponadto wynagrodzenie jest uzależnione od tego w jakim państwie wykonuje się pracę (w każdym kraju obowiązują inne stawki godzinowe). Zatem zachęcam do przesłania CV na adres: info@sarens.pl Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Beata
@Sarens

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia? Jest możliwe przeszkolenie?

@Beata

Dzień dobry, tak, zatrudniamy osoby bez doświadczenia, gdyż szkolimy przyszłych operatorów. Aktualnie prowadzimy nabór do płatnego stażu dla przyszłych operatorów, gdzie zapewniamy szkolenie teoretyczne i praktyczne oraz udział w egzaminie UDT II Ż. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu widocznym w naszym ogłoszeniu na stronie rekrutacyjnej. Zapraszam też do przesłania swojego CV na adres: praca@sarens.pl Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

takitam

Witam, Widzę że firma oferuje pracę wraz z kursem na dźwig samojezdny. Rozumiem, że firma opłaca taki kurs a więc wiąże się to z jakąś umową, gdzie trzeba ten kurs odpracować. Na jaki okres trzeba podpisać umowę po zdanym kursie?

@takitam

Dzień dobry, prowadzimy aktualnie nabór do płatnego stażu dla przyszłych operatorów, gdzie zapewniamy szkolenie teoretyczne i praktyczne oraz udział w egzaminie UDT II Ż. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu widocznym w ogłoszeniu. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Witam, pracowalem w firmie 2 lata, więc mogę troche powiedzieć. Stawka 20zl brutto w Polsce, delegacja za granicą 30zl i do tego ubrania które nie nadają się na nic komplet 70zl ^^ No i dodatkowo jak pracujesz w Polsce to od poniedziałku od soboty po 14h w sobotę jesteś w domu o 23 a do pracy ruszasz w niedzielę o 3 w nocy :D ???? żenada w tym roku zwolinilo się 10 lub więcej monterów i tyle samo operatorow

Dzień dobry, osoby pracujące na projekcie poza granicami Polski oprócz dziennej diety otrzymują wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującym w danym państwie (zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej). Natomiast stawki wynagrodzeń za pracę wykonywaną w Polsce są zróżnicowane z uwagi na umiejętności i doświadczenie konkretnego pracownika. Dodatkowo stawki obowiązujące w Polsce są regularnie weryfikowane, zaś pracownicy mogą także otrzymać miesięczną premię uzależnioną od swoich wyników pracy. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Byly pracownik
@Sarens

NIK takiej premii nigdy nie dostał a stawki są uzależnione od doświadczenia? Ludzie którzy pracowali 7 lat i poszli do bmsu mieli 19zl brutto a ja pracowalem 2 lata i miałem 20zl brutto ^^ gratulacje :D ta firma schodzi na psy

Zbigniew
@Byly pracownik

A były prowadzone jakieś próby negocjacji z pracodawcą? Wszyscy byli tak samo traktowani?

Kandydat do stanowiska

Niestety nie mam pozytywnych odczuć po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej gdzie zapewniono mnie, że decyzja podjęta zostanie w danym terminie o czym zostanę powiadomiony. Oczywiście jak to przeważnie bywa wśród polskojęzycznego personelu informacji takiej nie dostałem ponieważ szacunek do osoby, która poświęca im swój czas nie mieści się w ich kompetencjach... Każdy kto brał kiedykolwiek udział w procesie rekrutacji poważnej firmy wie doskonale czego może się spodziewać i jakie standardy tam panują, tu niestety próżno szukać jakiegokolwiek feedbeck`u czy też zwykłej informacji odnośnie decyzji... Być może dlatego, że same decyzje nie są zbyt racjonalne pod względem merytorycznym przez co mogą być dość trudne do obiektywnego przekazania...

@Kandydat do stanowiska

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się z nami Pańską uwagą. Każda osoba uczestnicząca w rozmowach kwalifikacyjnych dostaje od nas odpowiedź zwrotną. Natomiast zdarzają się sytuacje, gdy odpowiedź jest przesunięta w czasie z uwagi na przedłużający się proces rekrutacyjny albo sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu. Zapewniam, że Pańska opinia zostanie wzięta pod uwagę i pomoże nam usprawnić komunikację z kandydatami. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Czy Sarens zapewnia kartę multisportu?

Are

Nie

Dzień dobry, Kart Multisportu nie oferujemy. W swojej ofercie dla pracowników mamy inne benefity, takie jak: prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

@Sarens

A może warto pomyśleć o takiej karcie dla pracowników?

Dzień dobry, aktualnie rozważamy zmiany w benefitach pozapłacowych proponowanych naszym pracownikom. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Kandyy

Jakie rekrutację są prowadzone, ktoś wyleciał?

@Kandyy

Dzień dobry, z uwagi na liczbę nowych projektów aktualnie prowadzimy akcje rekrutacyjne na różne stanowiska. Nasze oferty pracy są dostępne na portalach pracuj.pl oraz olx.pl. Zapraszamy także do przesyłania swoich CV bezpośrednio na adres info@sarens.pl. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Co jaki czas w Sarens można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiadam

Możesz ubiegać się co tydzień. Fakt jest taki, jaką stawkę wywalczysz na wejściu to z taką stawką już zostaniesz do końca.

@Odpowiadam

Suuuper motywacja, nie ma co! A chociaż premie jakoś nadrabiają?

Dzień dobry, wynagrodzenia poszczególnych grup stanowiskowych są regularnie weryfikowane. W związku z tym temat podwyżki swojego wynagrodzenia pracownicy mogą omawiać ze swoim bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

@Andrzej

Dzień dobry, pracownicy mają możliwość otrzymywania miesięcznych premii. W firmie funkcjonuje Regulamin Wynagradzania, który uwzględnia premie regulaminowe. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Dlaczego firma Sarens Polska Shared Service Polska została postawiona w stan likwidacji ?

@123

Dzień dobry, Działania wykonywane przez spółkę Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. zostały przejęte przez poszczególne business unity w Grupie Sarens. Jest to decyzja biznesowa mająca na celu optymalizację procesów operacyjnych w Grupie Sarens. Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Mariusz

Czy prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kierowcy czy raczej z polecenia?

@Mariusz

Dzień dobry, aktualnie nie poszukujemy nowych kierowców, mamy stały zespól doświadczonych fachowców. W tej chwili otwarta jest jedynie rekrutacja na stanowisko montera, zachęcamy zatem do przesyłania aplikacji na adres: info@sarens.pl Pozdrawiam, Dział HR Sarens Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Sarens - Sochaczew

• Jak się pracuje w Sarens?

Zobacz opinie na temat firmy Sarens tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarens?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sarens?

Kandydaci do pracy w Sarens napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sarens